Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 12:08, wooki666 napisał:

Zapomniałęm Przedchwilą w dwóch sklepach byłem i ni ma ;( I co ja zrobię ;(

Na allegro moze ktos wystaw:P
Ja tak amo wstalem o 5;30 i i lece do kiosku a tam hmara ludu omal niewywazy drzwi ale poczekalem kupilem i zaglalem warto bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Disciples 2 niestety mi nie działa... Początkowo wyskakiwało okienko z prośbą o włożenie CD2, a kiedy teraz uruchamiam grę z płyty, nie dzieje się po prostu nic... Wormsy i Sąsiedzi działają bez zarzutów, Hotel Giant i EU2 nie instalowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może tak bo widzę że są problemy a ja "spec" spoełeczny:)

Podczas instalacji u niektórych(?) pojawia się komunikat o błędzie: "...Błąd kontroli CRC (...)... pdf"
Na ogół taki komunikat jest niebezpieczną informacją że wywaliło pamięć kompa ale tu płyta z grami ma błąd...

Są trzy możliwości co dalej podczas instalacji:
-przerwij,
-ponów próbę,
-ignoruj

W zasadzie można kliknąć/klikać "ignoruj" wzgl. próbować kliknąć "ponów próbę" (teraz wybrałem tę drugą ew. by zobaczyć co dalej) - ano kilka razy miałem w/w komunikat i klikałem "ponów" aż faktycznie zainstalowała się cała gra i cała instrukcja! - inne gry tak samo - zainstalowały się całe (instrukcje też), uruchamiają się i nie wywalają na pulpit!

Przypominam nie grającym dotychczas w "EU II" na stronie CD Projektu są patche (3) -bo gazetowa wersja to 1.07 a finalna to 1.09:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 16:02, Sebo7 napisał:

ale to jest gazeta wyborcz, a nie dziennik ;)


Tak, ale to gazeta wychodząca codziennie czyli potocznie dziennik :P . Tak czy inaczej - nie było :/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 15:39, Lesz3yk napisał:

Disciples 2 niestety mi nie działa... Początkowo wyskakiwało okienko z prośbą o włożenie CD2,
a kiedy teraz uruchamiam grę z płyty, nie dzieje się po prostu nic... Wormsy i Sąsiedzi działają
bez zarzutów, Hotel Giant i EU2 nie instalowałem.


Ja właśnie zainstalowałem to i śmiga aż miło więc to coś u ciebie nie tak. Wybrałeś opcję full install podczas instalacji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, a w rzeczywistości:
Worms 3d: 16 PLN
Europa Universalis: nie do kupienia, ale gdzieś tak 10 PLN na Allegro
Disciples II: Mroczne Proroctwo: też nie do kupienia, ale 10 PLN
Hotel Giant: też nie do kupienia ^^ 10 PLN
Sąsiedzi: 16 PLN

jakieś 62 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super właśnie próbowałem zainstalować Disiples II Mroczne Proroctwo i Europa Universalis II i też nie działają powód? ten sam błąd co przy Gotel Giant.Brawo Gazeta tylko dwie z pięciu gier działają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować