Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2007 o 12:14, Zaskroń napisał:

a kiedy będzie płyta nr.2 ? prosze o date bo już 1-szą mam :)

Będą wychodzić co tydzień, czyli następna - 6.12.07 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:54, Wojman napisał:

Wyborczej nie lubie. Ale jutrzejsze wydanie tej gazety kupie, bo gry ktore beda w pelnej wersji
sa fajne. Szczegolnie czekam na gre Sasiedzi z Piekla Rodem 1 + 2. Swoja droga w koncu bedzie
mozna powiedziec z cala odpowiedzialnoscia, ze w gazecie daja fajne, lub jesli komus pelne
wersje sie nie spodobaja, beznadziejne pelne wersje gier. ;-)

Nie rozumiem to w takim razie czemu w nr.1 był Gothic, Alone in the dark, uniwersals 2, i sacri....coś tam ......................bł jakiś nume przed nr.1-szym? Kiedy będzie gra NEVERWINTER NIGTHS 1 ??????/ Bo jakoś w CDA chyba nie był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 12:24, Zaskroń napisał:

> Wyborczej nie lubie. Ale jutrzejsze wydanie tej gazety kupie, bo gry ktore beda w pelnej
wersji
> sa fajne. Szczegolnie czekam na gre Sasiedzi z Piekla Rodem 1 + 2. Swoja droga w koncu
bedzie
> mozna powiedziec z cala odpowiedzialnoscia, ze w gazecie daja fajne, lub jesli komus pelne

> wersje sie nie spodobaja, beznadziejne pelne wersje gier. ;-)
Nie rozumiem to w takim razie czemu w nr.1 był Gothic, Alone in the dark, uniwersals 2, i
sacri....coś tam ......................bł jakiś nume przed nr.1-szym? Kiedy będzie gra NEVERWINTER
NIGTHS 1 ??????/ Bo jakoś w CDA chyba nie był...

Tak, był numer przed tym, ale wyszedł 1.09.07 r. Możesz chyba kupić przez neta na stronie GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 12:14, Zaskroń napisał:

a kiedy będzie płyta nr.2 ? prosze o date bo już 1-szą mam :)

Chlopie wez sie odmul. Za tydzien bedzie nastepna... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dzisiejsze wydanie sobie zaserwowałem, ale za tydzień tez się chyba skusze jak nie zapomnę... Painkiller musi być ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mieć zaprzyjaźnionego kioskarza ;))
Kupiłem , za tydzień pewnie też się skuszę choć część gier już mam . Mimo wszystko zapas kompaktu warto mieć , zwłaszcza jeśli ma się doświadczenie ze zniszczonymi płytami które podczas rozgrywki odmawiają posłuszeństwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 13:43, swietlik94 napisał:

Co za tydzień w Gazecie Wyborczej już wiecie.
Za dwa tygodnie natomiast:
Saga Fallout
EU: Victoria
Spellforce: Złota Edycja

Zaje...numer ! Ale chyba nieprawda - skąd to info ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 13:43, swietlik94 napisał:

Co za tydzień w Gazecie Wyborczej już wiecie.
Za dwa tygodnie natomiast:
Saga Fallout
EU: Victoria
Spellforce: Złota Edycja


A z kąd Ty to wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swój egzemplarz ale cudem zdobyty :P wstałem jakoś 7:00 i o 7:30 byłem w kiosku. Słyszę, że już nie ma wyprzedali. No to do szkoły poszedłem. Wracam do domu a mi mama mówi, że kupiłem :P To o 7:30 w jednym kiosku nie ma a o 12:00 w drugim są : P TO JEST POLSKA ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem tylko dla Gothica, planowałem w ten weekend zakupić go w Empiku, ale chyba po udostępnieniu tejże gry w gazecie wyborczej już niedługo może stamtąd zniknąć... chociaż;p? już nie raz był w niejednym czasopiśmie.
W inne tytuły z płytki grać nie będę - mam obecnie lepsze pozycje na kompie;> (...za tydzień też kupie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 15:35, Fagno napisał:

Ech ominęło mnie Sacrifice znowu ? ;(

Łeeee [jęk i lament]

Ja kupiłem i nie da się uruchomić Sacrifice, bo pisze że mam mało pamięci wirtualnej mimo że bardzo dużo przydzieliłem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Jak gralem w ta gre, to mialem jakies 14 czy 15 lat i wtedy mi sie nie podobala :/ Dlatego napisalem co napisalem :) Mam po prostu zwiazane z nia negatywne wspomnienia, dlatego ja osobiscie jej nie polecam, nie kazdemu musi sie to samo podobac.

Dnia 28.11.2007 o 21:08, luzac napisał:

Jeżeli uważasz, że gra z 2000 roku jest stara to jesteś w dużym błędzie. Zresztą stwierdzenie
stare=gniot jest typowe gdy brak jakiegoś prawdziwego argumentu. Fallouta czy BG też nazwiesz
gniotami? One nawet nie są w 3D! A grafika nadal ładnie się prezentuje, a "pokraczność" świata
jest kolejną zaletą gry.

Owszem, dla niektorych gier 10 lat na karku to drobnostka (vide BG), ale dla gier akcji to naprawde bardzo duzo. Tak wiec prosze mnie nie szufladkowac od razu jako gracza obsesyjnie opetanego jakoscia grafiki w grach, dla ktorego nic poza nia sie nie liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W płytkę już się zaopatrzyłem(zresztą chyba ostatnią w okolicy) teraz czekam na następną.Swoją drogą nieźle się uśmiałem jak zobaczyłem że PK czarna edycja będzie bo tak się składa że niedawno sobie taką kupiłem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować