Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2007 o 14:50, Blackhand napisał:

> Ciekawe czy jest szansa na gre Disciples : Sacred Lands , jak myślicie ?

Myślę, że jest nieskończenie mała (=0 :)), bo:
- gry na płytkach to tytuły wydane przez CDP,
- jak na razie wszystkie tytuły pochodzą z Extra Klasyki (zarówno starszych edycji, jak i tej
najnowszej, zresztą logo na pudełku wyjaśnia wszystko :D).
Jak na razie z serii Disciples w GW była "dwójka", na, że to tak określę, "płycie zerowej"
;).

jamie84
Oczywiście kontakt z Falloutem najlepiej zacząć od jedynki. Wprawdzie powiązania pomiędzy poszczególnymi
grami z tej serii nie są aż tak liczne, to jednak warto zachować porządek chronologiczny (na
dodatek jeśli zacząłbyś przypadkiem od FT, to w pozostałych tytułach mogłaby Cię odrzucić grafika),
może za wyjątkiem FT - on bardzo luźno nawiązuje do pozostałych tytułów, więc wszystko jedno,
kiedy w niego zagrasz (choć formalnie "dzieje się" pomiędzy pierwszym a drugim Falloutem).

Szkoda, że póki co nie wiadomo, co będzie na następnej płycie (celowo nie piszę "za tydzień",
bo może się okazać, że kolejny DVD będzie np. w styczniu - w końcu o zawartości poprzednich
płyt było wiadomo sporo wcześniej, a tu cisza :?).

thx za info;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde szkoda że w tym tygodniu ni ebyło reklamówki kolejnej części cyklu, bo znów trzeba czekać do czwartku :).
Nowa płytka jest, więc może być pretekst do zainstalowania od nowa fallouta, a zwłaszcza 2, tylko tym razem trzeba będzie spatchować, bo mi się przy jednym pobocznym quescie wieszał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to się dziwię, że o tak późnych porach dostajecie jeszcze GW. Byłem jak co czwartek przed siódmą i już nie było 2 z 5 egzemplarzy, które kioskarka miała na stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to niepodawanie infa co będzie za tydzień to cisza przed burzą? Może chcą zarzucić coś naprawdę niezłego (Saga HoMM I-III + HoMM IV: Złota Edycja lub Arcanum (bo Tormenta napewno nie będzie) wystarczyłyby mi całkowicie) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam trzecią płytkę KG z GW :) wkońcu będę mógł sobie w coś innego pograć.
Mam pytanie; czy jest możliwość gdzieś kupienia płytki z Painkillerem ? Chyba można zamówić na stronie GW ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 16:43, Marcin321 napisał:

Może to niepodawanie infa co będzie za tydzień to cisza przed burzą? Może chcą zarzucić coś
naprawdę niezłego (Saga HoMM I-III + HoMM IV: Złota Edycja lub Arcanum (bo Tormenta napewno
nie będzie) wystarczyłyby mi całkowicie) :)

Ewentualnie będzie najgorsza z części kolekcji, tragedia i kiszka totalna, dlatego wstydzą się przyznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się niestety nie załapałem. Painkillera czarną edycję w biedronce za 10 zł kupiłem xD Ale jak będą następne wydania w Gazecie Wyborczej polecę przed szkołą do sklepu i kupię tak jak CDA zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.12.2007 o 17:22, Furozenu napisał:

Ewentualnie będzie najgorsza z części kolekcji, tragedia i kiszka totalna, dlatego wstydzą
się przyznać ;)


Ano taka opcja też jest możliwa, ale osobiście wolę swoją "wizję" następnego wydania GW :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 18:15, RebeliaMuppet napisał:

PS: Ile będzie jeszcze płytek i co będzie w następnej?

Kolekcja ma składać się z 8 płyt (czyli jeszcze 5 będzie), na razie nie wiadomo co będzie w następnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Czy ktoś może wie co ukaże się na następnych płytach i czy jest możliwe aby ukazały sie takie gry jak:
- Neverwinter Nights 1
- Flatout 2
- Full Spectrum Warrior
- SWAT 4
- Ghost Master
- Tony Hawk's American Wasteland?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomaszek92 wszystko jest możliwe :) Ale póki co to pewniakiem jest Ghost Master bo go gdzieś wymieniano, że ma być wśród tych gierek, które zostaną wydane w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2007 o 19:02, Tomaszek92 napisał:

Witam!
Czy ktoś może wie co ukaże się na następnych płytach i czy jest możliwe aby ukazały sie takie
gry jak:
- Neverwinter Nights 1
- Flatout 2
- Full Spectrum Warrior
- SWAT 4
- Ghost Master
- Tony Hawk''s American Wasteland?


hehe akurat dzisiaj doradziłem koledze zeby kupił Neverwinter Nights za 20 zl
za tydzien ja kupie za 6 ;D więc niech bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować