Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

Nad przyszłym numerem jeszcze się zastanowię... Gothica II mam, przeszedłem... Ghost Mastera miałem, przeszedłem... Może kupię dla Trainza...

Zastanawiam się nad kupieniem poprzednich numerów (np. przez Allegro), żeby:
1. Mieć całą kolekcję ładnie wyglądającą na półce.
2. Uzupełnić kolekcję gier o fajne, może nie rewelacyjne, ale fajne tytuły za małe pieniądze.

Tyle, że wyszłoby za dwa poprzednie numery około 20 zł... Muszę się jeszcze zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 08:03, muniok napisał:

A co za gry były we wczorajszej gazecie wyborczej?? :)xDS

Nie chciało Ci się spojrzeć kilka stron wcześniej, czy chcesz sobie pospamować?
Były:
Saga Fallout (1, 2, Factics)
Spellforce: Złota Edycja
Victoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było w CD-A to po co w gazecie wyborczej ? zresztą prawie każdy ma G2 jeżeli nie masz to spoko ,ale czy nie warto lepiej kupić oryginalną za 20 zł ?? Ma sie lepszą sadysfakcję i dobrze mieć oryginalną np: do kolekcji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie zainteresował mnie tylko pierwszy numer. 2 i 3 mam i jestem zadowolony. A za tydzień też kupię, bo jestem ciekaw jak się gra w Trainz. W środę zacząłem już przerwę świąteczno-noworoczną (niestety choroba...), więc będę miał kiedy grać we wszystkie dobrodziejstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ten Trainz będzie razem z Service Packiem tak jak jest to z wersją z XKN, ponieważ wersja premierowa Service Packa się nie doczekała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 07:53, PoTomek napisał:

Ghotic II
Ghost Master
Trainz Railroad Simulator 2006
Dwa Trony: Wojna Róż


Troszeczkę się zawiodłem na kolejnym numerze. Gothica 2 mam wydanie z eXtra Klasyki Ghost Mastera z CD Action (poza tym Gothic też był w CDA), Trainz mnie zbytnio nie interesuje, Dwa Trony tym bardziej :P No ale dla kogoś kto nie zbiera CD Action to dobra okazja kupna niezłych gierek za niską cenę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim skromnym zdaniem jest coraz lepiej! Coraz więcej gier, których nie miałem jeszcze w swojej nie małej już kolekcji (ponad 4 metry bieżące pudełek :->)
Ciekawe, czy Trainz 2006 będzie w wersji z SP1, czy podstawowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba następnego numeru nie kupię - ile można mieć tych Gothic''ów 2 ?
Choć dobrze było by mieć całą kolekcję z tej serii....
Dziwi tylko, że gry które niedawno trafiły do NEK (Painkiller, Trainz) tak szybko trafiają jako cover do gazety. Chyba się nie sprzedają czy coś....

20071214120550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 08:11, mikim napisał:

Spellforce: Złota Edycja


Ja pierdzielę... :/ Podpinam temat... Normalnie taka okazja przeszła koło nosa... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Kolejnej płytki chyba nie kupię. Gothica II już mam. A reszty nie. Trudno i tak mnie to zbyt nie pociąga. Będę kupował tylko jeżeli naprawdę będzie coś godnego uwagi. Na razie mam 1 i 3 płytę...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 12:07, Evil Khan napisał:

- ile można mieć tych Gothic''ów 2 ?

Zgadzam się niedawno był w CD-action, ale ja i tak kupie dla reszty gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2007 o 07:33, sig. napisał:

...
Jak dla mnie nic interesującego (no chyba że ostatnia bo tej gry nie kojarzę więc będę musiał
poszukać jakiegoś testu albo recenzji), ale pewnie znajdą się chętni.


Widzę, że (jak dla mnie) rzut raczej nieciekawy :( - to, co by mnie interesowało, już mam, a reszta - wiadomo ;). Zresztą już trzecią płytę kupiłem jakby z rozpędu - gry z cyklu EU nie pociągają mnie, a Spellforce''a ZE i Fallouty mam z innych wydań. A że DVD nr 1 nie posiadam, to argument o chęci posiadania całej "kolekcji" byłby też mocno naciąganym pretekstem dla zakupu DVD nr 4 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować