Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2007 o 15:41, Daimon_Frey napisał:

Najwyraźniej to tylko lokalnie. W Lubelskiej GW też nic na ten temat nie ma.


na dole pisze: Oryginalne gry... bla,bla,bla...OFERTA KRAJOWA drobnym druczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pudełko widnieje oficjalne logo Extra Klasyki Next, a obok logo GW... Hm, więc może naprawdę będzie to pierwszy zestaw z nowej serii "TS"? Szkoda tylko, że mam te wszystkie gierki z czasopism, ale za 6 zeta kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 15:44, tuna napisał:

na dole pisze: Oryginalne gry... bla,bla,bla...OFERTA KRAJOWA drobnym druczkiem :)


Co nie zmienia faktu, że nie wszędzie to reklamują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 15:32, mike91 napisał:

Niestety jesteś ślepy,lepiej udaj sie do okulisty :P.
Te gry dawno temu były w ekstra klasyce, a teraz będą w GW. 5 gier za 6 zł, No bardzo fajna
oferta :D.

I co gul skoczył, na pudełko jest jednak napis Extra Klasyka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie chcecie mi powiedzieć, że wierzycie w te brednie. To na 150% będą DEMA. Jestem tego absolutnie pewien, bo parę lat temu GW odstawiła podobny numer, dając dema gier dla dzieci (Toy Story itp.) pod przykrywką pełnych wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe - kupię na pewno! Wormsy mam, ale reszta gierek jest... całkiem, całkiem. Moim zdaniem będzie to jednorazowa akcja - w końcu na ten jakże tragiczy dzień 1 września! :-D Czekam na oficjalne stanowisko CDP, czemu nic o tym nie wiedzieliśmy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 15:49, Graszczur napisał:

Chyba nie chcecie mi powiedzieć, że wierzycie w te brednie. To na 150% będą DEMA. Jestem tego
absolutnie pewien, bo parę lat temu GW odstawiła podobny numer, dając dema gier dla dzieci
(Toy Story itp.) pod przykrywką pełnych wersji


To będą pełniaki... skoro pisze, pełne wersje, to dając dema gazeta złamałaby prawo, i płaciła niekiepską karę.
Te dema gier dla dzieci... nigdzie nie pisało, że to full, na tym trick polegał : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 15:51, Badyl13 napisał:

To będą pełniaki... skoro pisze, pełne wersje, to dając dema gazeta złamałaby prawo, i płaciła
niekiepską karę.
Te dema gier dla dzieci... nigdzie nie pisało, że to full, na tym trick polegał : P

I tak w to nie wierzę. GW dałaby pełne wersje? Jassssne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 15:58, Łeber napisał:

Popieram twoje zdanie, będą to w 100% demówki.

żebyście się nie zdziwli. Co w tym dziwnego że to pełniaki ? Zawsze jak wychodzi jakaś seria - 1 nr jest tani (np 9,9) a kolejne już nie. Te gry są stare i każdy je ma stąd ten myk. Może i to pełniaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 15:49, Graszczur napisał:

GW odstawiła podobny numer, dając dema gier dla dzieci
(Toy Story itp.) pod przykrywką pełnych wersji


No właśnie pisałem o tym w pierwszych postach... Disney Pack to był czy coś takiego?
Dlatego wszyscy czekamy na stanowisko CDP. Mam nadzieję, że nie poinformują o tym dopiero w piątek po południu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 16:00, Uspatente napisał:

Dlatego wszyscy czekamy na stanowisko CDP. Mam nadzieję, że nie poinformują o tym dopiero w
piątek po południu :)

W rzeczy samej tak będzie...najpierw zajawka - już niedługo nowa seria....później 2 news...seria będzie w jednej z gazet....3 news...ta gazeta to GW - więcej info "stay tuned"....4 news (w piątek) .... a premiera już jutro !!! TS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 15:46, Sarturias napisał:

I co gul skoczył, na pudełko jest jednak napis Extra Klasyka :))


Jest symbol ekstra klasyki. Ale one nie będą w XK, tylko w wydaniu Gazety Wyborczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 16:04, mike91 napisał:

> I co gul skoczył, na pudełko jest jednak napis Extra Klasyka :))

Jest symbol ekstra klasyki. Ale one nie będą w XK, tylko w wydaniu Gazety Wyborczej.

WOW! Serio ? Jak na to wpadłeś ? A tak na poważnie to już chyba każdy wie co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować