Zaloguj się, aby obserwować  
Uspatente

Gry CDP w Gazecie Wyborczej!

1112 postów w tym temacie

Ciekawa oferta. :) Worms 3D mam w prawdzie, jednak 6zł jestem skłonny wydać dla Disciplesa i Sąsiadów. :) W prawdzie wcześniej te gry były już dawane w gazetach, jednak ja nie zakupiłem na czas, tak więc przeszła pora uzupełnić kolekcje. W sumie dobry pomysł by wydać tak stare gry w takiej formie. Wiadomo przecież, że w XKN nie ma co tego trzymać, bo i tak tego już nikt nie kupi, a dając te gry do GW mogą one zyskać nowe życie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 16:48, kolektor napisał:

Twój post to jest chyba żart prima-aprilisowy :P To jakie ty chciałeś żeby Ci gry dodali do
gazety codziennej ? Nowości z Extraklasyki ? Czy może lepiej z Platynowej kolekcji ?


Nie chodzi mi o to że gry badziewne - te akurat są w porządku. Mi raczej idzie o to że w tym musi być jakiś haczyk typu "wybierz jedną z gier" albo dadzą demka. Chociaż dobrze że CDP się szerzej reklamuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 16:51, Naymar napisał:

Nie chodzi mi o to że gry badziewne - te akurat są w porządku. Mi raczej idzie o to że w tym
musi być jakiś haczyk typu "wybierz jedną z gier" albo dadzą demka. Chociaż dobrze że CDP się
szerzej reklamuje :D

Zajrzyj na poprzednią stronę - sama akne powiedziała że nie ma żadnego haczyka - są to pełne wersje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... chyba się skuszę na to. Szczególnie ze względu na Disciples 2 i Sąsiadów (miałem, ale... zgubiłem ;p). I to wszystko za 7 zł. No, no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupię, chociaż dla EU2 ;) Szkoda tylko że w pudełko slimowym ;P No i GW trzyma formę. A tak z ciekawości, pytanie do CDP - czy to gazeta Wyborcza wystąpiła z inicjatywą, czy CDP chodził od drzwi do drzwi? ;P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a GW zrobiła błędy:
1.napisali DEsciples II, a ma być DIsciples II
2. "Sąsiadów" nie zalicza się chyba do STRATEGII?? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wormsy mam, Sąsiadów mam, ale zawsze chciałem pograć w Mroczne Proroctwo, szczególnie, po zagraniu w część pierwszą i drugą (bunt elfów) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na ironię te wszystkie gry już mam. A Wormsy 3D to mam nawet dwie: jedna z tego wielkiego pudła, druga z czasopisma. Ale i tak kupię, będę miał wszystko na jednym poręcznym DVD. Tylko muszę rano wstać po to, żeby nie wykupili. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wszystkie gry będą PL, bo takie miały wydania. ;)
Ja chyba zakupię - o ile Worms 3D, EU2 i HG mnie nie interesują (Wormsy wolę w 2D, w EU grałem - dla mnie kiszka totalna, a HG nie znam, nie miałem okazji), a w Sąsiadów grałem kiedyś, to w Disciples chciałem zagrać, a nigdy nie miałem okazji. Dodać też trzeba, że 6 zł to nie 20zł w XK. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować