Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER - nowa seria gier komputerowych!

584 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 11:00, Pawłek napisał:

ciach!

Tyle, że wydania z Fajnej Ceny miały wszystko to, co wydania premierowe, tylko mniej Wplnów. Titan Quest miał Instrukcję, Poradnik oraz drzewko rozwoju. Oczywiście zapakowany był w premierowe pudełko i tylko co go wyróżniało to mniejsza o połowę cena. Fajną Cenę można było czasami nabyć za 39,99, w okresie świątecznym, a podczas promocji na gram.pl, ostatnio za 29,99 a niektóre, starsze egzemplarze od 9,99 do 29,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 11:05, Budyn napisał:

Tyle, że wydania z Fajnej Ceny miały wszystko to, co wydania premierowe, tylko mniej Wplnów.
Titan Quest miał Instrukcję, Poradnik oraz drzewko rozwoju. Oczywiście zapakowany był w premierowe
pudełko i tylko co go wyróżniało to mniejsza o połowę cena. Fajną Cenę można było czasami nabyć
za 39,99, w okresie świątecznym, a podczas promocji na gram.pl, ostatnio za 29,99 a niektóre,
starsze egzemplarze od 9,99 do 29,99.


Promocja to inna sprawa. Może TS też będzie jakieś miał. A o tych dodatkach nie wiedziałem :P W Fahrenheicie i FaltOucie 2 żadnych bonusów nie było. Sama instrukcja. No ale to oznacza, że to od tytułu zależało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas mam nadzieje że w TS pojawi się NwN 2 lub jego dodatek. Teraz mam pytanko do CDP Te pudełka to są cienkie jak te od poprzedniej extra klasyki czy grube jak premierówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 11:10, NFSU2.00 napisał:

Ja cały czas mam nadzieje że w TS pojawi się NwN 2 lub jego dodatek. Teraz mam pytanko do CDP
Te pudełka to są cienkie jak te od poprzedniej extra klasyki czy grube jak premierówki?



Już o tym pisano. Pudełka są grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:16, lewak napisał:

Naprawdę się zawiodłem na CDP... :/ Opiszę to krótko z cenzurą, gdyż regulamin zabrania używania wulgaryzmów:


Dobrze, że zdajesz sobie z tego sprawę. Tyle, że ocenzurowane wulgaryzmy, to nadal wulgaryzmy. Zapewniam, że każdą opinię można wyrazić bez ich użycia - wystarczy tylko chcieć.
Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś mi się nie podobają te coraz większe problemy z logowaniem... Kiedyś podałem sam e-mail i też mnie zalogowało... A będąc w temacie: chyba sobię sprawię Titan Quest lub DMoM&M. Ale F.E.A.R i RoN:RoL też są niezłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 11:16, walgierz napisał:

> Naprawdę się zawiodłem na CDP... :/ Opiszę to krótko z cenzurą, gdyż regulamin zabrania
używania wulgaryzmów:

Dobrze, że zdajesz sobie z tego sprawę. Tyle, że ocenzurowane wulgaryzmy, to nadal wulgaryzmy.
Zapewniam, że każdą opinię można wyrazić bez ich użycia - wystarczy tylko chcieć.
Ostrzeżenie.

Ale ja na prawdę nie napisałem tego posta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[quote]>> - Eragon - największe brzydko mówie bo inaczej nie umiem

>Gra dla młodzieży i fanów książki.[/quote]

Taka mala poprawka drogi Misticu - na pewno nie dla fanów książki (ja). Eragon zrobiony jest na podstawie filmu, a film tak szczerze mowiąc niewiele ma z książką wspólnego. Mimo tego - Chyba kupię.

O Topsellerze: nazwa - szkoda pisać, ale no cóż - w końcu top a super to jakaś różnica jest...
pudełka bardzo mi się spodobały - eleganckie, spokojne...
gry bardzo dobre, wręcz świetne, szczególnie Empire Eartch II i Fahrenheit. Tylko Tycoon City mi się nie podoba.
Logo - no eee... niefajne
no czyli tak ogółem - moim zdaniem 7\10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. no ,no ;). Ja tam jestem zadowolony z tej serii. W najbliższym czasie ,może sobie kupię Settlers''ów 2 Wikingów. Podstawka miała być dla młodszego brata ,ale... poczeka sobie :P. Pudełka nie są złe ,ale uważam ,że kolorki takie trochę za jaskrawe i mogą oczy boleć jak wieczorem po graniu chcesz schować płytkę do pudełka. A tytuły też niczego sobie...
Ogółem: mimo kilku wad uważam ,że seria może zadowalać graczy i dawać zysk CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ta seria będzie tak popularna jak Fajna Cena bo na moje to raczej będzie tak popularna jak kiedyś była taka seria Dobra cena. Choć zobaczymy co będzie w następnym żucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:45, Mizioltoja napisał:

hmm
ja sie skusze na gre Titan Quest
a mam pytanko czy w serii TOPSELLER znajdą sie gry też na konsole?


Oczywiście że nie! Czy gry na konsole są w Platynie albo XKN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 19:56, NFSU2.00 napisał:

> hmm
> ja sie skusze na gre Titan Quest
> a mam pytanko czy w serii TOPSELLER znajdą sie gry też na konsole?

Oczywiście że nie! Czy gry na konsole są w Platynie albo XKN?

No nie ale nie ma prawie żadnych serii dla konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować