Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER - nowa seria gier komputerowych!

584 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 01:09, tykus napisał:

> Napisałem że w fajnej cenie pudełka wyglądały super. A się pytam po co kombinować z pudełkiem

> skoro można dać okładkę jak z premierowego wydania? Mogliby właśnie dać tylko naklejkę
na folię
> i wszyscy byliby zadowoleni

Chłopie... Tanie serie muszą mieć te obwódki! To jest znak, że to reedycja z niższej półki
cenowej. Tzw chwyt marketingowy - jeśli nie byłoby tych obwódek o wiele mniej ludzi kupowałoby
premierówki, skoro za rok będzie miał to za 20-40 zł z takim samym wyglądem ;)

stefanel - super ta Twoja Klasyka xD Btw czy Cenega mogłby ich pozwać za coś takiego?
W końcu to podpinanie się pod produkty innej firmy.

niestety nic mi na ten temat nie wiadomo ale słyszałem że ją usuwali ze sklapów :)

Dnia 28.08.2007 o 01:09, tykus napisał:


A osądu o nowej serii póki co nie wydawajmy - poczekajmy na prezentację okładek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 14:35, 143872 napisał:

Mi osobiście podoba się nowa seria wydawnicz TOPSELLER dla mnie jest alternatywą dla serii
Super$eller i w dodatku jest tańsza i ładnie wygląda :]

to leć już do sklepów ją od razu kupuj!!

jesteś dzieckiem neostrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 16:17, reykan napisał:

Dziękuję:) Ma się tego nosa:) Szkoda, że nie ogłosili konkursu w stylu kto zgadnie nazwę, ale
zostaje przynajmniej satysfakcja:)

Powinni Cię wziąć do Działu Promocji ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 23:39, stefanel napisał:

> Mi osobiście podoba się nowa seria wydawnicz TOPSELLER dla mnie jest alternatywą dla serii

> Super$eller i w dodatku jest tańsza i ładnie wygląda :]
to leć już do sklepów ją od razu kupuj!!

jesteś dzieckiem neostrady

Dla czego "dziecko Neostrady" człowiek tylko pochwalił nowo wydaną serie CDP podał słuszny argument związany z ceną. Niestety zdaje mi się że twój post bł napisany tylko do "nabicia kolejnego tytułu" co niestety zdarza się bardzo często na tym forum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ze mnie sie za cholere to opakowanie nie podoba... Przejechana zaba :/
O ile np NPK czy XKN sa calkiem fajnie zaprojektowane, to TS mi sie kojarzy z niegdys wydawanymi reedycjami tytulow Sierry, ktore mialy badziewne, mnace sie pudelka i b. podobna poligrafie dla serii (roznica byla tylko taka ze tam dominowala czerwien nie zielen).Tandeta mi pachnie :(

ogolnie niefajne toto. i jesli mam cos kupic to predzej zaczekam na wersje xkn lub zawczasu skusze sie na npk. jakos Cenega swoja Rewolucje Cenowa za 39,90 umie robic bez udziwnien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 23:39, stefanel napisał:

> Mi osobiście podoba się nowa seria wydawnicz TOPSELLER dla mnie jest alternatywą dla serii

> Super$eller i w dodatku jest tańsza i ładnie wygląda :]
to leć już do sklepów ją od razu kupuj!!

jesteś dzieckiem neostrady


a żebyś wiedzieł że kupię. O co chodzi "dziecko neostrady" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
Ze względu na obowiązujące tu przepisu "zakazu" używania słow niecenzuralnych powiem krótkie...
Że CD projekt mnie wydymało bo tydzień temu qpiłem DarkMessiah za 80 zł a teraz jest za 40 + moje znizki na innym oncie to 30...
Gdy to zobaczyłem myslałem że mnie *** trafi...
tyle ode mnie
dobrze że obowiązuje tu cenzura bo wypowiedział bym sie oinaczej:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
Ze względu na obowiązujące tu przepisu "zakazu" używania słow niecenzuralnych powiem krótkie...
Że CD projekt mnie wydymało bo tydzień temu qpiłem DarkMessiah za 80 zł a teraz jest za 40 + moje znizki na innym oncie to 30...
Gdy to zobaczyłem myslałem że mnie *** trafi...
tyle ode mnie
dobrze że obowiązuje tu cenzura bo wypowiedział bym sie oinaczej:/

sam niedawno kupiłem sobie DM za 69 a teraz będzie stało za 39 też się $%#&*@!*&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:02, dżubon napisał:

Że CD projekt mnie wydymało bo tydzień temu qpiłem DarkMessiah za 80 zł a teraz jest za 40
sam niedawno kupiłem sobie DM za 69 a teraz będzie stało za 39 też się $%#&*@!*&


Rozwala mnie takie myślenie i gadanie. Już Ci wyjaśniono dlaczego tak jest. Kupisz telefon, a tydzień później będzie on tańszy w promocji, to też polecisz z płaczem do operatora mówiąc, że Cię wydymał??

Miałeś grę tydzień wcześniej niż Ci, którzy kupią ja w tej serii więc miałeś lepiej :) Nikt Cię tutaj nie dyma, pomyśl trochę zanim coś napiszesz. Ale cóż, lepiej mieć pretensje do wszytskich i o wszystko. Jesteś jak ci ludzie od sprawy wykupu mieszkań spółdzielczych, gdzie kupili 10 lat temu mieszkanie i krzyczą teraz, że są wydymani bo obecnie można je kupić za kilkaset złotych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślenie typu kupiłem drożej dzisiaj jest taniej więc jest mi źle jest bez sensu.... Czy słyszeliście o czymś takim jak prawa rynku?? Na początek (przykładowo) gra idzie po 99.99zł jak pierwszy szał na nią opadnie to cenę się obniża do 79.99 itd a że sie kupiło wcześniej to już tylko i wyłącznie twój problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:37, Arqadius napisał:

patrzcie co znalazłem :D pre order top seller http://www.wirtus.pl/shop/kategoria.php?KategoriaID=101
Kurcze, to trochę bez sensu! Czemu CDP nie ma takiej ceny skoro on jest wydawcą tej serii?
Tym bardziej, że różnica jest spora.

CDP będzie miało z 31,90 po użyciu WPLNów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować