Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER - nowa seria gier komputerowych!

584 postów w tym temacie

Jeśli to ma zastąpi fajną cene to ja jestem Święty. Pudełka to jakaś parodia śmierdząca oszczędnością, co do tytułów to mogą być jedyną zaletą tej serii no może z paroma wyjątkami, a cena to troche wygórowana jak na takie coś. Ogółem ta seria nie powinna istnieć. JA CHCĘ STARĄ FAJNĄ CENE !!!!

(Mam cichą nadzieje że to taki żarcik przed daniem głównym)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 17:16, lewak napisał:

Naprawdę się zawiodłem na CDP... :/ Opiszę to krótko z cenzurą, gdyż regulamin zabrania używania
wulgaryzmów:


Zabronione jest również używanie wulgaryzmów z cenzurą.

Dnia 31.08.2007 o 17:16, lewak napisał:

- F.E.A.R. - brzydko mówie bo inaczej nie umiem


Jeden z najciekawszych FPSów jakie ostatnio wydano. Nie podoba się? To nie kupuj, a nie obrażasz tylko ^^

Dnia 31.08.2007 o 17:16, lewak napisał:

- Dragonshard - brzydko mówie bo inaczej nie umiem


IDealna dla fanów systemu D&D. Jedyna strategia, która odnosi się do tego systemu.

Dnia 31.08.2007 o 17:16, lewak napisał:

- Rise of Nations: Rise of Legends - brzydko mówie bo inaczej nie umiem


Również jedna z ciekawszych strategii, ale do gry w takie trzeba dorosnąć ;-)

Dnia 31.08.2007 o 17:16, lewak napisał:

- Eragon - największe brzydko mówie bo inaczej nie umiem


Gra dla młodzieży i fanów książki. Pozycja chyba odpowiednia dla ciebie zamiast biednego GTA:SA? ;-)

Dnia 31.08.2007 o 17:16, lewak napisał:

- Fahrenheit - brzydko mówie bo inaczej nie umiem


Innowacyjna przygodówka, gatunek który powoli wymiera, a przynajmniej tytułów jest o wiele mniej niż np. FPS czy strategii.

Dnia 31.08.2007 o 17:16, lewak napisał:

- F.E.A.R.: Extraction Point - brzydko mówie bo inaczej nie umiem


To co wyżej, wszak to dodatek. :-)

Dnia 31.08.2007 o 17:16, lewak napisał:

- The Settlers II 10-lecie: Wikingowie - brzydko mówie bo inaczej nie umiem


Premierowe wydanie za 4 dychy. I jest to dodatek do remake''u jednej z najlepszych gier starej generacji. Ludzie się w to zagrywali kiedy jeszcze w pieluchy waliłeś ;-)

Dnia 31.08.2007 o 17:16, lewak napisał:

Jednym słowem: brzydko mówie bo inaczej nie umiem !!!


No tak, podsumujmy serie pod względem własnego gustu. Jakich tytułów oczekiwałeś? GTA1, GTA2, GTA3, GTA:VC, GTA:SA i wszystkie Pro Evo jakie wyszyły w tym kraju? :D DLa każdego coś dobrego, sam dla siebie znalazłeś parę ciekawych tytułów, młodsi gracze kupią Eragona, fani Settlersa dodatek do S210th, fani przygodówek Fahrenheit''a, fani strategii EE2 albo Dragonsharda itd. No, ale czego oczekiwać od człowieka, który w wieku 15 lat w każde zdanie wkłada wulgaryzm, tak upada ten kraj, zero poziomu, zero argumentów, zero dyskusji. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy robicie problemy...

1) Do niektórych gier naprawdę trzeba dorosnąć... (pierwszą misję w takim HoM&M II GOLD pomimo sporego doświadczenia przechodzę przez ~godzinę... więc jakiś niedoświadczony dzieciak zrezygnowałby z całej serii HoM&M bo stwierdziłby, że to głupie i trudne ch... --'')
2) Gdyby wszystkie gry przez XXX lat by nie taniały (tak jak np. Diablo II [^^]) to by było źle... a jak co chwila powstają nowe coraz to tańsze serie.... do XKN wchodzą nowe gry... CDP robi konkursy z licznymi nagrodami... TO JEST JESZCZE GORZEJ? chyba coś tu nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robimy problemy bo ta seria ma zastąpi fajną cene która mimo że była droższa o 10 zł była dużo lepsza, a TS trochę zgorszał i nie mówię o tytułach tylko o pudełkach, mogły by trochę ładniej wygląda i przypomina bardziej Platyne niż NKK. Właśni nad tym ja ubolewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powolutku poszerza się lista kolejnych serii gier, a jak dla mnie brakuje jednej z ważniejszych a mianowicie serii najtańszej - za np. 9,90 zł. Być może byłoby to na granicy opłacalności i wielu z góry, nawet bez zastanowienia, powie nie, ale zastanówmy się gdzie jest miejsce dla starszych tytułów? Vide Dungeon Keeper 2 , Sacrafice, itp. - wielu powie, że nie pasują do EKN, ponieważ 20 zł za taką "staroć" to za dużo, a poza tym część z nich wylądowała już dawno na coverach różnych czasopism. Można by zaoszczędzić na reklamach i jak najładniejszym opakowaniu, na rzecz ceny. Lista starszych gier, których obecnie nie można nigdzie dostać jest znacznie, znacznie dłuższa. Niech CDP pomyśli też o koneserach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:15, NFSU2.00 napisał:

Była kiedyś dobra cena ale podzieliła los fajnej ceny. Ja się podpisuje pod twoim postem cho
nigdy na takie coś nie zwracałem uwagi.

Pamiętam bardzo dobrze tą serię, choć miałem wrażenie, że osoba odpowiedzialna za dobieranie do niej tytułów nie znała się za bardzo na rzeczy. Patrząc w przeszłość powstało wiele wspaniałych tytułów o których słuch powolutku zanika. Uważam, że tytuły pokroju "Millenium Racer" (nie jestem pewien, ale chyba był w tej serii) nie kwalifikują się nawet do miana średnich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:09, conradzik napisał:

Powolutku poszerza się lista kolejnych serii gier, a jak dla mnie brakuje jednej z ważniejszych
a mianowicie serii najtańszej - za np. 9,90 zł.


Hmm... "Nasz klient, nasz pan"
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu niektórych nie rozumiem. CDP wydaje nową tanią serie która idealnie wpisuje sie w lukę po fajnej cenie, a ludzie narzekają że tytuły odgrzewane! Cena jest wyważona pomiędzy Platynom i eXtra klasyką. Jak chcecie premier to płaćcie 100zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:43, Pawłek napisał:

Ja tu niektórych nie rozumiem. CDP wydaje nową tanią serie która idealnie wpisuje sie w lukę
po fajnej cenie, a ludzie narzekają że tytuły odgrzewane! Cena jest wyważona pomiędzy Platynom
i eXtra klasyką. Jak chcecie premier to płaćcie 100zł!

Tyle, że mogliśmy płacić 49,90 za premiery, a nie 39,90 za to samo, tylko w uboższej wersji, z beznadziejną okładką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:45, Budyn napisał:

Tyle, że mogliśmy płacić 49,90 za premiery, a nie 39,90 za to samo, tylko w uboższej wersji,
z beznadziejną okładką.


Jakoś nie zauważyłem by w fajnej cenie były same premiery. Tylko czasami sie jakieś pojawiały. Tak samo w TS jest. Na razie dali Wikingów. Po za tym zawartości owo fajna cena wiele sie nie różniła. Instrukcja i płyta. Tylko pudełka miała fajne, premierowe. A tak masz 10zl taniej, a seria została (troche zbyt wyraziście) oznaczona. Dla mnie nie ma to znaczenia. I nawet bardzo sie ciesze. Bo dla niektórych te 10zł może robić różnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować