Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER - nowa seria gier komputerowych!

584 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2007 o 17:24, NFSU2.00 napisał:

Wydłużyć na pewno wydłuży bo to będzie tak: Premiera==>PK==>TS==>EKN. Oczywiście to
są moje przypuszczenia.


Właśnie też mi się tak wydaje. Wcześniej zamiast TS była niby FC , ale do niej akurat wchodziły rzadko które tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 17:37, dave03 napisał:

> Wydłużyć na pewno wydłuży bo to będzie tak: Premiera==>PK==>TS==>EKN. Oczywiście
to
> są moje przypuszczenia.

Właśnie też mi się tak wydaje. Wcześniej zamiast TS była niby FC , ale do niej akurat wchodziły
rzadko które tytuły.


Teraz, każda gra będzie "przemierzała" drogę:

Premiera -> Platynowa Kolekcja -> Top Seller -> eXtra Klasyka neXt ( ew. Złota Kolekcja wraz z dodatkami ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wegług mnie pomysł z Topsellerem jest świetny- są tu tanie i znakomite gry: Titan Quest, Dark Messiah, Rise of Nations: Rise of Legends, Fahrenheit, Empire Earth II Złota Edycja i inne. Byc może skuszę się na parę gierek z tej serii.
Niecałe 40 złotych za takie gry to grosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:04, czerwonypies napisał:

Wegług mnie pomysł z Topsellerem jest świetny- są tu tanie i znakomite gry: Titan Quest, Dark
Messiah, Rise of Nations: Rise of Legends, Fahrenheit, Empire Earth II Złota Edycja i inne.
Byc może skuszę się na parę gierek z tej serii.
Niecałe 40 złotych za takie gry to grosze!

Niedawno były za 10-20 zł więcej.To IMHO odgrzewane kotlety. Jedyniue Dark Messiah się wyłamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:08, Asthariel napisał:

Niedawno były za 10-20 zł więcej.

Mimo to lepiej zapłacic te 10-20 złotych mniej. :P Nie wiem jak Ty, ale ja Fahrenheita albo Dark Messiaha kupię.

>To IMHO odgrzewane kotlety.Jedyniue Dark Messiah się wyłamuje.
To prawda, ale eXtra klasyce są jeszcze starsze gry niż tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:36, czerwonypies napisał:

> Niedawno były za 10-20 zł więcej.
Mimo to lepiej zapłacic te 10-20 złotych mniej. :P Nie wiem jak Ty, ale ja Fahrenheita albo
Dark Messiaha kupię.

>To IMHO odgrzewane kotlety.Jedyniue Dark Messiah się wyłamuje.
To prawda, ale eXtra klasyce są jeszcze starsze gry niż tu.

Nie chodzi o to że stare , tylko o to , że bardzo niedawno były w niewiele drożeszej serii. Trzeba było je dać za miesiąc-dwa do EXN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 19:38, Asthariel napisał:

Nie chodzi o to że stare , tylko o to , że bardzo niedawno były w niewiele drożeszej serii.
Trzeba było je dać za miesiąc-dwa do EXN.

Jak tam uważasz- mnie ten pomysł się podoba i tyle. Według mnie to korzystna oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetne posunięcie ze strony CD-Projektu :) Na pewno wiele osób kupi grę z serii Top Seller(w tym pewnie ja). Jedyne zastrzeżenia mam do designu pudełek. Jakoś ten kolor nie specjalnie mi przypadł do gustu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:16, s2nto napisał:

Czy ktoś wie jak wygląda pudełko TS, chodzi mi o pudełko, a nie jedynie okładkę.


Ma kształt sześcianu. Wymiary standardowe. Rodzaj pudełka: Grube. Kolorystyka taka jak okładka. Z tyłu krótki opis, z boku tytuł, z przodu tytuł, logo, okładka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się to podoba, jeden z lepszych pomysłów cd projektu i za to ich lubię. Cena dość niska jak na te gry w porównaniu do serii premierowych gdzie np. Dark Messiah kosztuje 99,90, a w top seller 39,99.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2007 o 17:40, Pawłek napisał:

Ma kształt sześcianu. Wymiary standardowe. Rodzaj pudełka: Grube. Kolorystyka taka jak okładka.
Z tyłu krótki opis, z boku tytuł, z przodu tytuł, logo, okładka :)


Ma kształt sześcianu?! Czyli, że co jak kostka będzie wyglądać?
Jeżeli już to prostopadłościanu.

Może się na dark messiaha skuszę, ale chyba nie, bo nie będę miał czasu na granie w niego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO do pudełek to uważam, ze są badziewne ;(.......ale sam pomysł na taka tania serie gier jest bardzo dobry....w TS napewno kupie sobie Titan Quest i Dark Messiah....., wiecej takich gier prosze za taką cene.....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2007 o 12:55, Thompson napisał:

Pewnie nadruki na CD też są szpetne... :\

Nadruk na płytce jest taki sam jak w wydaniu premierowym. W naszych seriach nie ma "seriowych" nadruków na płytkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować