Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER - nowa seria gier komputerowych!

584 postów w tym temacie

To już wiadomo, o co chodzi z tymi znaczkami "TS". Wg. mnie to dobry pomysł, ale wygląda, jak to już ujeli inni, odgrzewana FAJNA CENA. Ale pożyjemy, zobaczymy. Szczególnie ciekawią mnie te pudełka. Biało-Zielone? Hmm... będzie mi pasować do koloru farby. Wyczekuję z niecierpliwością tytułów gier, które się ukażą w tej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 16:14, Moras1990 napisał:

Oby tylko nie dali takich okrutnych boksów jak w przypadku XKN.


Ja to bym chciał żeby gry były w DUŻYCH boxach z naklejką TOPSELLER łatwą do usunięcia. Coś na wzór wydań premierowych z przed okkoło 4-6 lat (np. The Settlers IV, Diablo II, Podbój Rzymu - to były prawdziwe pudełka na gry :))). Ale jak tam sobie CDP chce... Jak będzie coś ciekawego to sobie na pewno kupię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i się rozwiązała zagadka
TOPSELLER będzie najtańszą serią w tej klasie - o 10 zł mniej niż konkurencyjne serie! (takie jak SUPERSELLER) :P ale kreatywna nazwa, nie lepiej topsuperfajnacenaseller next:P ( ale tak serio to są inne konkurencyjne serie niż superseller?)
ale pomysł ogólnie fajny bo zapełnił lukę cenową 30-40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 16:40, Mr. Cin napisał:

no i się rozwiązała zagadka
TOPSELLER będzie najtańszą serią w tej klasie - o 10 zł mniej niż konkurencyjne serie! (takie
jak SUPERSELLER) :P ale kreatywna nazwa, nie lepiej topsuperfajnacenaseller next:P ( ale tak
serio to są inne konkurencyjne serie niż superseller?)
ale pomysł ogólnie fajny bo zapełnił lukę cenową 30-40 zł



Ostatnio chyba LEM wypuścił jakąś tanią serie w tym przedziale cenowym.
Jeśli gry będą na poziomie SS no to eXtra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LEM ma serię "The Best of Activision", w której są takie tytuły jak True Crime, Doom 3, The Movies itp. Wydaje ją za 39.90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 16:44, reykan napisał:

LEM ma serię "The Best of Activision", w której są takie tytuły jak True Crime, Doom 3, The
Movies itp. Wydaje ją za 39.90zł.


Ale CDP ma oczywiście lepsze tytuły :> więc po co kupować jakiś LEM ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo CDP! :) Coś mi się kojarzyło, że będzie to podobna seria ta z Cenegi i ma podobną nazwę. Akurat ma 4 dychy kieszonkowego przeznaczę sobie na jakąś grę z tej serii. Mam nadzieję, że uda się wam w końcu umieścić Diablo II, to byłby hit, według mnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biało ZIELONE pudełka??? (pewnie jeszcze takie "żarówiaste" jak to TS, które się pojawia)
TOP-SELLER???

Coś chyba spece od marketingu CDP nawalili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze pudełka miała seria Fajna Cena. Gra kosztowała chyba 40zł a pudełko wyglądało tak samo jak gdy kosztowała 100zł. Nie podopają mi się pudełka w seriach XKN, Platynowa edycja. Powinny być takie jak w Fajnej cenie. Ale teraz widzę że wszyscy producenci tak robią: kolekcja klasyki, Super$eller i EA Classic. DAWAJCIE PUDEŁKA BEZ TYCH RAMEK!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TOPSELLER... czemu nie!
Każda promocja cieszy graczy!
Ale teraz jak będę kupował jakieś gry z Platynowej Kolekcji, to będę miał opory, bo ciągle będę myłeś, że te tytuły za jakiś czas pojawią się TOPSELLER taniej... co prawda o tylko 10 zł taniej, ale zawsze coś...

Czekam na tytuły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nic ciekawego. Wole wydać 10zł więcej na wersje premierową (Fajna Cena) niż 10 złoty mniej i w brzydkim biało-zielonym pudełku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 16:50, Tomek1120 napisał:

Powinny być takie jak w Fajnej cenie. Ale teraz widzę że wszyscy producenci tak robią: kolekcja
klasyki, Super$eller i EA Classic. DAWAJCIE PUDEŁKA BEZ TYCH RAMEK!!


101% racji!!! Takie ramki to największy badziew marzeń! W tej sytuacji ratuje się tylko seria eXtra Gra, bo w niej to tylko małe logo na grzbiecie, a reszta prezentuje się jak premiera :) I o to chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować