Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER - nowa seria gier komputerowych!

584 postów w tym temacie

Dnia 27.08.2007 o 16:53, Naymar napisał:

101% racji!!! Takie ramki to największy badziew marzeń! W tej sytuacji ratuje się tylko seria
eXtra Gra, bo w niej to tylko małe logo na grzbiecie, a reszta prezentuje się jak premiera
:) I o to chodzi :D

Boże ... Ale macie problemy. A EG wcale nie jest jak premierówka - zero instrukcji poradnika itp. (nie licząc tych na płycie). Dla mnie nie ma różnicy czy na dole jest niebieski, żółty czy pomarańczowy pasek na pudełku. A po za tym co macie do Fajnej ceny ? Tamto to było całkowicie jak premierówka. Jedynie naklejka Fajna Cena na folii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że biało-zielone pudełka będą brzydkie? Może CDP zaskoczy nas czymś pozytywnym i pudełka TS będą naprawdę przyjazne dla oka? Z resztą skoro wolisz zapłacić 10 zł więcej dla ładnej okładki to zawsze możesz zakupić wydanie premierowe, bo przeważnie gdy gra spada do serii to jest dostępna również edycja premierowa po obniżonej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Możliwe, że trochę Diablo 2 i inne produkcje Blizzarda stanieją :). Ja najchętniej widziałbym w nowej serii Fable: Zapomniane Opowieści. Ciekawi mnie, jak będzie wyglądało pudełko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem że w fajnej cenie pudełka wyglądały super. A się pytam po co kombinować z pudełkiem skoro można dać okładkę jak z premierowego wydania? Mogliby właśnie dać tylko naklejkę na folię i wszyscy byliby zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuźka...Zielono na białym pojechana seria będzie. Obyście tylko jakieś fajne Logo (nie liczę tego obciachowego skróciku w ramce wyglądającej jak kropla krwi orka) wrzucili na pudło, aby wzrok przyciągało. No i gry- najlepiej to namówcie jakiegoś Azjatyckiego developera na regularne smalenie konwersji na piecyka (:P)…nie no, wiem, że niewykonalne i w ogóle, ale poważyć można :D

PS- naprawdę nie dało się owego wkurzającego, jaskrawozielonego drobiazgu ze skrótem nazwy tej nowej marki dać w formie nalepki na oryginalne wydanie rocznej gry?!?!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 17:02, Tomek1120 napisał:

Napisałem że w fajnej cenie pudełka wyglądały super. A się pytam po co kombinować z pudełkiem
skoro można dać okładkę jak z premierowego wydania? Mogliby właśnie dać tylko naklejkę na folię
i wszyscy byliby zadowoleni

A kto powiedział że będzie to brzydkie pudełko ? Może akurat projekt jest fajny. Jest już gdzieś pokazane jak to pudełko będzie wyglądać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak ja, już wolę dopłacić dychę i mieć wersję premierową ze wszystkimi ajerami niż takie coś...ale zobaczymy, jak dadzą fajne gry to kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jak było to powiedzenie ?? "Żegnamy króla (Fajna cena). Niech żyje król" czy jakoś tak...

A co do serii to powiem tak... zielone + białe ?? To nie można było już pyknąć jakiegoś czarnego koloru albo coś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ! Gdyby forumowicze was nie rozgryźli, pewnie byście później info dali, co ? :P Topseller.. tak pisał reykan, nie prawda ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować