Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER - nowa seria gier komputerowych!

584 postów w tym temacie

Milo, ze juz wszystko wyjasnione - aczkolwiek szkoda, ze to nie Tani Ser, tudzież Tanie skarpety - bylo by ciekawie ;P

Z niecierpliwoscia czekam na pierwsze tytuly z tej serii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby Blizz się zgodził na wsadzenie swoich gier do tańszych serii. Bo W3 lub Diablo 2 w platynie to przesada. Reedycje Blizza za 50 się kupuję :), a jak są za 40, to grzech nie kupić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieskromnie powiem, że tak:) A co do tego pomysłu - to uważam go za całkiem niezły. Mam nadzieję, że w pierwszym rzucie ukaże się Dark Messiah, a w kolejnym Driver Parallell Lines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dark mesiah za 40 zł ?! to by było coś, ale z dodatkami to ma być... A oni jakoś Ci to powiedzieli ? Czy po prostu ukradli twoją nazwę ?! :D A co do rzutów, to gdyby NWN1 nie był w platynie, to chyba to bym dał. Oczywiście diamencik :-) Chyba że jest jakaś gra jeszcze... hmm, może saga piratów z karaibów ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mamy SuperSeller od Cenegi i TopSeller od CD-Projektu... Spodziewałem się czegoś na kształt "Rewolucji Cenowej", ale to też jest bardzo fajna informacja... Tylko ile wPLN za coś takiego? 3? Skoro wspomniana Platynowa Kolekcja daje tylko/aż 12 wPLN.
Co do wyglądu serii, w wyobraźni na razie widzę coś podobnego do SuperSellera, tylko zamiast srebrnego, świecący w ciemnościach zielony :P. A może nie będzie się to zbytnio różniło od Exstra Klasyki? (obstawiam na nieprzyjemny zielony i czcionkę z głupią obramówką ). W każdym razie zobaczymy, mam nadzieję, że seria wyjdzie super, a co do pierwszych gier... Na pewno znajdzie się w niej Fahrenheit, Titan Quest (mam nadzieję, że z dodatkiem), Settlers II: 10-lecie (oby byli też Wikingowie) i Worms4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dwóch propozycji to już prędzej to, że mi ukradli tą nazwę. Może dali tak dla picu to TS i czekali, aż ktoś zaproponuje jakąś fajną nazwę? Oczywiście żartuję, ale pomarzyć można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować