Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Petycja o wszystkie wormsy w 2d w extra klasyce gold

131 postów w tym temacie

Eee, nie chce przeszkadzać w takowaniu, ale to bezsens... Dobra, chłopaki, to dzisiaj jeszcze robimy petycje o najnowsze kompy za 500zł, i Diablo II w Cybermyszce.
CDP nie zwróci na to uwagi, petycje to nie temat na forum, w którym każdy może napisać tak... Od tego są specjalne strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak uważasz? może cd-projekt usłyszy nasze wołania. i myślę że wsadzenie wszystkich worms 2d do jednego wydania do dobry pomysł. na pewno dobrze się sprzeda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś, jak masz coś do petycji do wyślij maila do CDP żeby ich zakazano a nie się psioczysz. Autor prosił o nie kłócenie się...

Ja to widzę tak: Worms United + Worms 2 + Worms Armageddon + Worms World Party + Worms Blast

Czyli jestem na TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:32, Naymar napisał:

Koleś, jak masz coś do petycji do wyślij maila do CDP żeby ich zakazano a nie się psioczysz.
Autor prosił o nie kłócenie się...

Ja to widzę tak: Worms United + Worms 2 + Worms Armageddon + Worms World Party + Worms Blast

Czyli jestem na TAK

Dokładnie taki pakiet jak ty TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:56, Tomek1120 napisał:

Przecież to sie zmieści na 1 DVD a jak wyjdzie to od razu lecę do sklepu kupić.

jak mówię ja proponuję wszystkie(no prawie) wszystkie części w 2d jakie powstały i wydał cdp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak!
Zawsze chcaiłem je mieć na jednej płycie, ale wydaje mi sięże cdp nie mam wykupionej licencji wormsów 1 i dodatków do nich oraz do worms: blast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż wszystkie Wormsy mam. W każdym razie jestem za TAK.
Mam nadzieję, że w pakiet wejdą Worms, Worms United i Worms +, Worms 2, Worms Armageddon i Worms World Party (ewentualnie jeszcze Worms Blast). Fajnie będzie mieć to wszystko na jednyn DVD... a nie każdą częśc po całym mieszkaniu muszę szukać :D

PS. Co Wy wszyscy macie do tych Worms 3D? Jakoś słabiutkich i dziecinnych Worms Blast nikt się nie czepia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować