Zaloguj się, aby obserwować  
SinClers

Petycja o wszystkie wormsy w 2d w extra klasyce gold

131 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2008 o 11:50, Dominik000 napisał:

Skoro tak lubicie wormsy 2D to musieliście w nie grać, czyli macie płyty. To dlaczego
chcecie aby wyszły w nowej odsłonie skoro je macie? A na allegro można spojrzeć, na
używki. Tam może znalazły by się stare wormsy, ja na przykład mam ale nie sprzedaję.

Racja...chcecie jeszcze kase stracić skoro macie płyty? Za co? Bez sensu ale żebym nie został waszym wrogiem...
TAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2008 o 11:50, Dominik000 napisał:

To dlaczego chcecie aby wyszły w nowej odsłonie skoro je macie?


Głównie chodzi o to (przynajmniej mi , nie wiem jak innym) aby mieć wszystkie części w 2D na jednym DVD , chodzi najzwyczajniej w świecie o wygodę użytkowania , ale nie tylko np. ja zgubiłem gdzieś płytę z Worms: Armageddon i taki pakiet wszystkich części będzie znakomitą okazją do uzupełniania braków. Teraz już rozumiesz po co fanom Wormsy 2D w XKG ?

Ja jeszcze nie dopisywałem się do petycji: Jestem absolutnie na TAK !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 12:44, Sebat1 napisał:


> To dlaczego chcecie aby wyszły w nowej odsłonie skoro je macie?

Głównie chodzi o to (przynajmniej mi , nie wiem jak innym) aby mieć wszystkie części
w 2D na jednym DVD , chodzi najzwyczajniej w świecie o wygodę użytkowania , ale nie tylko
np. ja zgubiłem gdzieś płytę z Worms: Armageddon i taki pakiet wszystkich części będzie
znakomitą okazją do uzupełniania braków. Teraz już rozumiesz po co fanom Wormsy 2D w
XKG ?

Ja jeszcze nie dopisywałem się do petycji: Jestem absolutnie na TAK !


Wormsy w 2d chyba nie są takie duże, że będzie potrzeba DVD. Zmieszczą się nawet na połówce CD:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2008 o 14:26, Rambo1985 napisał:

Wormsy w 2d chyba nie są takie duże, że będzie potrzeba DVD. Zmieszczą się nawet na połówce
CD:)


A rzeczywiście :) , nawet nie wiedziałem że Wormsy zajmują aż tak mało miejsca , faktycznie na całą serię Wormsów w 2D jedna płyta CD powinna w zupełności wystarczyć. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja W.S.A.D podpisuje się pod petycją :) Przydały by się Wormsy w takiej serii... Bo nie ma możliwości kupienia ich gdzie indziej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś zauważył, że temat jest już od dwóch lat i jakoś cdp od tego czasu nie wydał Wormsów. IMO żadne petycje nic nie dadzą (i w dodatku na tak małą skale) bo CDP i tak zamieści z klasyce to co mu się podoba nie przejmując się fanami. O tego Tormenta też są wojny i co z tego wyszło? Już lepszym pomysłem byłoby umieszczenie Wormów w necie za free do pobrania. Ale żeby nie robić spamu piszę TAK bo kto wie może jednak na coś się to przyda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie TAK! Przydałoby się bardzo takie wydanie. Zwłaszcza w takim okresie wakacyjnym. Mam płytki z Wormsami 2 i jeszcze jedną, chyba z World Party. Tylko że są bardzo stare lub pogubione. No i brakuje mi do kolekcji Armageddon.
Wszystko mieć na jednej płycie byłoby poręczniej i zgrabniej. I coś mi się zdaje że kolekcja Wormsów w 2D dobrze by się sprzedawała. ;P Żeby ktoś się tym tematem z CDP zainteresował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jestem na tak. To przecie gra legenda - pamiętam do dziś jak zarywało się przy niej nocki z kumplami, a rano, po takiej komputerowej libacji, czuło się jakby wielki betonowy osioł spadł mi na głowę... Worms''y przestały mnie interesować po tym jak stały się trójwymiarowe. Nie pogardziłbym też metalowym opakowaniem a''la Jade Empire ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAK !
Może i wyjadaczem Wormsów nie jestem, ale spędziłem długie zimowe (i nie tylko) wieczory (i nie tylko ;)) przy W World Party i Armageddon. Powinny się pojawić w klasyce tym bardziej, że są o niebo lepsze od każdych Wormsów 3D
EDIT:
Metalhead86
Albo chociaż Bazooką i zielonym granatem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować