Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Struś Pędziwiatr

28 postów w tym temacie

Witam wszystkich użytkowników forum szczególnie tych starszych.
Pewnie wielu z was tak jak ja oglądała tą sympatyczną kreskówkę w której głodny kojot gonił strusia i przy tym łamał prawa fizyki :) Co myślicie o ich przygodach?Ja uwielbiam tę bajkę.Nawet gdy byłem mały to latałem po domu i krzyczałem mimi... :)

Witam wszystkich moderatorów.Chciałbym oznajmić ,że czytałem regulamin,korzystałem z wyszukiwarki i czytałem temat o wyszukiwaniu tematów(szukałem podobnego tematu kilka dni) i nie znalazłem ,żadnego podobnego tematu ani nawet o looney tunes tylko o tym czy forumowicze oglądają bajki to niema nic wspólnego.Gdyby zajrzał tu jakiś moderator to niech powie mi czy mam już ostrzeżenie.

tutaj można znaleść wiadomości o pędziwiatrze: http://pl.wikipedia.org/wiki/Stru%C5%9B_p%C4%99dziwiatr

pozdrawiam i zapraszam do rozmowy o przygodach kojota i strusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E, a ja nigdy Strusia Pędziwiatra nie lubiłem. Wolałem Kuraka (i jego nieśmiertelne "Aaaaaaaaaa... ZAMKNIJ SIĘ!") albo Sylwestra (z kolei ptaszek Tweety to zgniły hipokryta i nikt nie przekona mnie do zmiany tego poglądu).

W przeciwieństwie do sporej części pozostałych kreskówek spod znaku Looney Tunes (które, jako całość, wręcz ubóstwiam), akurat przygody Kojota i Strusia były potwornie monotonne i nudne, nudne, nudne... Tak powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tę kreskówkę i uważam, że jest świetna ;)
Chętnie do niej wracam mimo, że mam tyle lat a dalej mi sie podoba. Może dlatego, że ten kojot taki nieudacznik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabawna kreskówka szczególnie dla młodszych.
Zawsze wygrywa dobro, a nie zło! :D
Za moich młodziutkich lat oglądałem, ale co się teraz z tym dzieje to nie wiem. Czasy się zmieniają i teraz jedyne co oglądam zawsze to Discovery, ale wkraczam już w inny dział więc kończę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2007 o 22:27, wdowiakm napisał:

(...) Może dlatego, że ten kojot
taki nieudacznik ;)


Kojot nie jest nieudacznikiem, po prostu nie ma szczęścia... hehe i ma ciekawe pomysły :P


Oglądam tą kreskowkę od około 15 lat (nie przypadkowo w moim awatarze "siedzi" kojot...), znam wszystkie odcinki na pamięć (tak samo jest z Tom''em i Jerry''m, wszystkie odcinki znam na pamięć ale i tak codziennie oglądam ;D), ale i tak dalej oglądam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 07:34, hunter22 napisał:

/ciach/


Masz rację ale to faktem jest, że pomysły ma bardzo oryginalne tylko szkoda, że mu nie wychodzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam tą bajkę.Fajnie było sie posimiać z Kojota który ze swoim bardzo szczwanym mózgiem próbował złapać w swe sidła Strusia :P Nie przypomina sobie odcinka żeby Kojot złapał Strusia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 10:28, Farmer Widomo napisał:

Pamiętam tą bajkę.Fajnie było sie posimiać z Kojota który ze swoim bardzo szczwanym mózgiem
próbował złapać w swe sidła Strusia :P Nie przypomina sobie odcinka żeby Kojot złapał Strusia
:))


Bo o ile dobrze pamiętam to go nie złapał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować