Zaloguj się, aby obserwować  
UchihaItachi

Spolszczenie do gry Harry potter i zakon feniksa

13 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 12:33, UchihaItachi napisał:

Dostałem te gre od cioci z Niemiec jest ona po angielsku jeżeli ktoś wie skąd można to pobrać
prosze o link z góry dzięki

Naprawdę z Niemiec po angielsku? http://cgi.ebay.de/Harry-Potter-und-der-Orden-des-Phoenix-PC-DVD-Spiel-HP-5_W0QQitemZ280145492411QQihZ018QQcategoryZ3029 5QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
Na niemieckim eBay''u jest po niemiecku, jak większość gier tam wydawanych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę kogoś urazić, ale nie wiem czy ta gra jest z niemiec....:/ Czy może pirat. Ale ine mówię nic bo nie chcę nikogo obrażać. sam miałem wypadek typu: "dwuletnia kuzynka pożera wszystko co stanie jej na drodze":) wliczając w to książeczke z mistrzostw świata fififa 2006:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 12:44, squeglee napisał:

> Dostałem te gre od cioci z Niemiec jest ona po angielsku jeżeli ktoś wie skąd można to
pobrać
> prosze o link z góry dzięki
Naprawdę z Niemiec po angielsku? http://cgi.ebay.de/Harry-Potter-und-der-Orden-des-Phoenix-PC-DVD-Spiel-HP-5_W0QQitemZ280145492411QQihZ018QQcategoryZ3029
5QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
Na niemieckim eBay''u jest po niemiecku, jak większość gier tam wydawanych...

Chodzi mu pewnie o to, że jedyny język(poza Niemieckim, holenderskim itp)z którego cokolwiek zrozumie to
Angielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 12:47, UchihaItachi napisał:

W instalatorze tej gry można zmienić język z Niemieckiego na Angielski ale polskiego niema
;/

A google??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra w Polsce wyszła po polsku, więc nie widzę powodu dla którego mamy szukać Ci spolszczenia - prawie każdy pirat używa na oficjalnych forach stwierdzenia że dostał od rodziny z zagranicy - nie chcę Cię urazić, bo może nie jesteś piratem, ale jeśli na "guglach" nie znalazłeś to raczej nie ma. Co najwyżej ktoś może "wyciągnąć" Ci ze swojej, polskiej wersji plik językowy, ale nie wiem czy to legalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 12:54, Ufo2 napisał:

Naucz się angielskiego i tyle. Gry po polsku nie mają tego klimatu (większość, tylko RPG''i
dobrze brzmią po polsku:D)


Grać harrego po angielsku to tak jakbyś grał w Gothica 2 po chińsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować