Zaloguj się, aby obserwować  
YOUlia

Parę słów o gramowiczkach...

211 postów w tym temacie

To, że jest nas coraz więcej (yeah), a na popularność na gramie nie możemy narzekać, wie chyba każdy. Że nie zaliczamy się do rooshowych słitt głombuff (czasem wręcz przeciwnie - potrafimy zaleźć za skórę ;P) chyba tez każdy... jednak nie każdy wie, jak czujemy się, będąc gramowiczkami - czy podoba nam się tutaj, gdzie każda dziewczyna jest mile widziana, czy może przeszkadza nam ten szum wokół każdej przedstawicielki płci pięknej. Chciałabym, żebyście wypowiedziały się, drogie współgramowiczki, jak wam się tutaj podoba, w jakich okolicznościach przekroczyłyście granicę przysłowiowego czatu i Simsów. Czy nie przeszkadza wam i innym to, że łamiecie stereotyp, wkraczając na "męskie pole"? Tak, gramowicze także mogą się wypowiadać - powiedzcie jak patrzycie na taką przeciętną gramowiczkę. Jak ją postrzegacie. Czekam na posty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeciętną Gramowiczke,spostrzegam jako zwykłego człowieka,niektóre gramowiczki(jak i gramowicze),które\rzy pierwszy raz są na forum i nie znają zasad (tzn.wszystko mają w .....)uznaje za po postu niemądrych\e, a zaś mądre(tak samo z gramowiczami) za ludzi...mądrych :P oto moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się jako gramowiczka czuję tutaj wyjątkowo dobrze ;) Oczywiście troszkę za dużo szumu wobec tego, że: "dziewczyna się wypowiada w temacie PN" :D (choć dziś już to raczej nie dziwi gramowiczów). Zdarzają się zabawne pomyłki np. pisze się do mnie w rodzaju męskim (co mi nie przeszkadza) ;) ogólnie cieszę się, że jest tutaj wiele gramowiczek, które nie są fankami juziowego styluuu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkie gramowiczki postrzegam jak zwykłych gramowiczów różnica tylko taka, że piszę w rodzaju żeńskim :P
Nie uważam, że to coś dziwnego, a raczej za dziwne uważam, że gramowiczek jest tak mało lub tak mało sie ich udziela na forum lub ircu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i dziewczyn jest mniej na gram.pl (pewnie na każdym innym forum o grach tak jest), ale przynajmniej wszystkie (a jak nie wszystkie, to co najmniej 90%) umieją się zachować, wiedzą, co to Netykieta...
Wracając do tematu- gramowiczka to nie jest normalna kobieta/dziewczyna- w końcu który normalny człowiek (niezależnie jakiej płci) gra na komputerze/konsoli?? ;], raczej młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, z tą piłką nożną to w sumie podobnie jak z grami. też niby męska dziedzina ;)

Union Pacific

eee tam... ja bym ją prędzej widziała w quizie piłkarskim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również nie mam nic przeciwko kobietom na gram.pl. Dobrze, że są:D co by to było jakby tylko sami kolesie tutaj siedzieli:D A tak jest milej i przyjemniej:D Oby było was coraz więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 16:36, Union Pacific napisał:

A ja Cię widzę w przyszłości w tym temacie, tak rozprawiasz o F1, że powinnoś się w to zabawić
:D - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10957&u=4772

O nie nie nie... ;) w tym temacie to ja padnę :D

--> YOUlia
No to zależy z jakimi grami ;) ale masz rację gry to głównie męska działka podobnie jak piłka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby na gram.pl było jak najwięcej kobiet! :D
Tylko pragnąłbym, by były to prawdziwe kobiety... takie, które umieją zaleźć za skórę ludziom, i które umieją walczyć o swoje prawa (czyli np. o "znaczki płciowe" przy nickach :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 19:03, mała16 napisał:

> A ja Cię widzę w przyszłości w tym temacie, tak rozprawiasz o F1, że powinnoś się w to
zabawić
> :D - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10957&u=4772
O nie nie nie... ;) w tym temacie to ja padnę :D


Hehe, zawsze warto spróbować :D Chociaż, równouprawnienia jeszcze nie ma xD (nie żebym miał coś przeciwko, w żadnym razie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... a mi się wydaje, że ten temat jest skierowany raczej do gramowiczów - polecam przeczytać pierwszego posta ;) Nie moderuj jeśli nie jesteś moderatorem - to od niego będzie już zależeć czy temat przetrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:06, NuGGet napisał:

A mnie zawsze na gram dziwi to że mało która z Was pisze w temacie o Simsach xD Znudziła sie
już Wam ta gierka? xD


Oj żebyś wiedział jak mi zbrzydła... nie mogę patrzeć na nowe dodatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:06, NuGGet napisał:

Znudziła sie już Wam ta gierka? xD

Według mnie to stereotyp. Często jest to prawda, ale dla kobiet/dziewczyn, które grają w coś innego trochę to krzywdzące. Widzisz, Nugg, my słuchamy rapu, a ja (ironicznie) napisałem w temacie o nim, co niektórzy "znawcy" o nim sądzą- stereotypy, wszędzie stereotypy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:11, YOUlia napisał:

Oj żebyś wiedział jak mi zbrzydła... nie mogę patrzeć na nowe dodatki...

Teraz zauważyłem że mało która dziewczyna gra w simsy xD Moja była nawet nigdy w nie nie grała:P Co to sie dzieje, dziewczyny sie biorą za Quake''a zamiast za simsy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że Simsy to jednak domena "rooshowych słitt głombuff" (jak to ładnie YOUlia określiła :)), które nad udzielanie się na łamach kreatywnego forum przedkładają gg-owe opisy przesycone bOoŚaCzKaMi (sic! :/) i komentowanie foteczek swoich psiapsiółek :D
Gram.pl ma to do siebie, że w przypadku osobników płci żeńskiej ściąga jedynie te w miarę wartościowe ;) I za to, panowie, bądźmy losowi wdzięczni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:06, NuGGet napisał:

A mnie zawsze na gram dziwi to że mało która z Was pisze w temacie o Simsach xD Znudziła sie
już Wam ta gierka? xD

Znudzić raczej się nie znudziła. Wystarczy zobaczyć na listę sprzedaż np z empiku. Simsy zwykle okupują kilka miejsc w pierwszej dziesiątce. Wychodzi na to że dziewczyny, że dziewczyny nie chcą się już przyznać, że w to grają:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować