Zaloguj się, aby obserwować  
YOUlia

Parę słów o gramowiczkach...

211 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 18:13, mała16 napisał:

Wiesz, może Twoim zdaniem było by to ok. Ok, Twoje zdanie, szanuję. Ale mnie osobiście by się
to nie podobało. Znaczki? Ok, ale co jak będę... Sekretarzem? To będę mieć podpis: "Sekretarka"?
O, Ty na medycynie? ;] też planuję ten kierunek ;-)

OMG, jesteś pewna?
Szkoda, ze nie ma jakiegoś topicu o samej medycynie. Zresztą ta dyscyplina wcina sie w każda inną imho i widać to po tym, że w każdym temacie w którym się wypowiadam prędzej czy później schodzi to medycynę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 19:50, Graffis napisał:

OMG, jesteś pewna?

Tak, jestem pewna ;] Wiem, ile rycia mnie czeka, ile nauki, ile pracy. Ale idę na to. Decyzja przemyślana ;]

Dnia 31.08.2007 o 19:50, Graffis napisał:

Szkoda, ze nie ma jakiegoś topicu o samej medycynie.

Jest co prawda o studiach i tam moglibyśmy gadać na ten temat :P

Dnia 31.08.2007 o 19:50, Graffis napisał:

inną imho i widać to po tym, że w każdym temacie w którym się wypowiadam prędzej czy później
schodzi to medycynę ;)

xD nie, bo nasza dyskusja w temacie o relacjach damsko-męskim nie zeszła na medycynę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 16:10, GanD napisał:

Na starym forum zarówno paź, giermek jak i rycerz byli tylko płci męskiej. Z kolei odpowiednikiem
barona była... "baronowa". Pamiętam, że pierwsza kobieta z tym statusem nie była z tego powodu
zbyt szczęśliwa ;)

Tak, tytuły wymagają dopracowania. Przynajmniej według mnie, bo to co teraz jest to mi sie nie podoba ;)

@ mała16
Rozmowa o med-studiach, bardzo chętnie. A temat o którym wspomniałaś też został skażony medycyną i to już dwa razy. I to przeze mnie, vide aktualna dyskusja z boduczekiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medycyna?! A fuj... ostatnim kierunkiem studiów, który miałabym wybrać jest prawo... a przedostatnim medycyna... rozumiem, że to szlachetne zajęcie, ale nie umiałabym się zmusić do grzebania w cudzych bepechach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 18:17, YOUlia napisał:

Medycyna?! A fuj... ostatnim kierunkiem studiów, który miałabym wybrać jest prawo... a przedostatnim
medycyna... rozumiem, że to szlachetne zajęcie, ale nie umiałabym się zmusić do grzebania w
cudzych bepechach...


ponoc ludzie na medycynie to najwieksze pijaki...wiec moze nie jest taka zla ta medycyna...^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 18:17, YOUlia napisał:

Medycyna?! A fuj... ostatnim kierunkiem studiów, który miałabym wybrać jest prawo... a przedostatnim
medycyna... rozumiem, że to szlachetne zajęcie, ale nie umiałabym się zmusić do grzebania w
cudzych bepechach...

Szlachetne? Nie bardzo. Za to świetnie demoluje życie, niszczy osobowość, decymuje szczęście w życiu. Nie jest to normalne... ale czasami po prostu tak trzeba, bo zdarzają się ludzie którzy w życiu mogą robić tylko jedną lub dwie rzeczy a by czuć się spełnionym. Ja wybrałem tą lepszą i może normalniejszą drogę, czyli medycynę

@ szopmajster

Dnia 02.09.2007 o 18:17, YOUlia napisał:

ponoc ludzie na medycynie to najwieksze pijaki...

Studenci z pewnością ;P A potem... potem dla wielu jest to ucieczka od tego jak wygląda ich życie i praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Decyzja o studiach ulega zmianom- wiem z doświadczenia :-) Ja idąc do Liceum (nachylenie informatyczno- językowe) byłam pewna, że wybiorę się na informatykę a moją specjalnością będzie programowanie... Tja, jasne ^^ Okazało się jednak, że coś bardziej mnie interesuje, że spełnię się na zupełnie innym kierunku- germanistyce. Może kiedyś jeszcze powrócę do informatyki, ale póki co jestem studentką filologii germańskiej- i to mi wystarcza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 21:12, Graffis napisał:

@ mała16
Rozmowa o med-studiach, bardzo chętnie. A temat o którym wspomniałaś też został skażony medycyną
i to już dwa razy. I to przeze mnie, vide aktualna dyskusja z boduczekiem ;]

A jak :) Ale nie do końca jest tam o medycynie, więcej jest o ogólnym patrzeniu ludzi na świat, na to jak rozumiemy jak inaczej postrzegamy różne rzeczy w obecnym świecie ;)

YOUlia
Rozumiem, jednak kto jak nie lekarz pomoże Ci w takiej sytuacji kiedy to trzeba zajrzeć do ''''bebechów'''' ? ;] Też bym tego nie zrobił, na sam widok krwi robi mi się trochę słabo (ach ta moja wrażliwość ;) ) a już za nic nie potrafił bym patrzeć w nasze wnętrzności i tam ''''coś robić'''' jednak podziwiam i szanuje ludzi którzy się temu poświęcili, którzy starają się dobrze wykonywać tą pracę, nie traktują ją zbyt często jak ''''zabawa'''' tylko uczciwie podchodzą do tego czemu się poświęcili. Trzeba po prostu być do tego stworzonym lub bardzo zaciekawionym i gotowym na ''''dogłębne zbadanie naszego środka'''' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do znaczków - to rzeczywiście oznaczenia (takie jak w moim podpisie) byłyby najodpowiedniejsze. Lol, nie wyobrażam sobie być jakąś Sekretarką albo Sekretarzową... (Sekretarzyną?! bleh).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 14:35, YOUlia napisał:

Co do znaczków - to rzeczywiście oznaczenia (takie jak w moim podpisie) byłyby najodpowiedniejsze.
Lol, nie wyobrażam sobie być jakąś Sekretarką albo Sekretarzową... (Sekretarzyną?! bleh).

Sekretarka, sekretarzowa to jest jeszcze nic, bo co np. powiesz na robotnice:P? A za znaczkami sam jak najbardziej jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 21:30, dave03 napisał:

> Co do znaczków - to rzeczywiście oznaczenia (takie jak w moim podpisie) byłyby najodpowiedniejsze.

> Lol, nie wyobrażam sobie być jakąś Sekretarką albo Sekretarzową... (Sekretarzyną?! bleh).

Sekretarka, sekretarzowa to jest jeszcze nic, bo co np. powiesz na robotnice:P? A za znaczkami
sam jak najbardziej jestem :)


Robotnica?! OMG koszmar. Czegoś takiego po prostu nie da się wprowadzić... moim zdaniem na czeskim forum CDP jest dosyć ciekawe rozwiązanie - czy u nas nie mogłoby tak być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 16:59, YOUlia napisał:

czeskim forum CDP jest dosyć ciekawe rozwiązanie - czy u nas nie mogłoby tak być??


To Ty siedzisz na czeskim forum CDP? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niby się zarejestrowałam, ale tylko po to by zrobić wizytówkę i móc brać udział w specjalnej edycji Konkursu na Najlepsze Wizytówki i Gramsajty, ale i tak nic z tego nie wyszło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 14:54, YOUlia napisał:

No niby się zarejestrowałam, ale tylko po to by zrobić wizytówkę i móc brać udział w specjalnej
edycji Konkursu na Najlepsze Wizytówki i Gramsajty, ale i tak nic z tego nie wyszło...

robotnica xD sekretarzyna xD
znaczki to byłby dobry pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2008 o 20:51, Kyuubis napisał:

A jest takie forum?? :D Czeskie? XD


Skoro YOUlia się tam zarejestrowała to widocznie musi być;) Swoja drogą niezłe poświecenie w słusznej sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować