Zaloguj się, aby obserwować  
YOUlia

Parę słów o gramowiczkach...

211 postów w tym temacie

Dnia 26.04.2008 o 19:42, Taikun napisał:

EEeee ... i tak wiadomo że kobiet w sieci nie ma, a jedynie faceci grający elfkami w
WoWie...


Oj, bo się pogniewam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialne pytanie! Nie zrozumcie mnie źle, miłe Panie, ale ja sam wiele razy usłyszałem słowo "dżentelmen" wypowiedziane w moim kierunku, aczkolwiek uważam, że prawdziwi dżentelmeni, ci z melonikiem, laseczką i frakiem, wyginęli w XIX wieku. Zawsze zaprzeczałem, bo dla mnie słowo dżentelmen to najwyższe uhonorowanie faceta, jakie można usłyszeć z ust kobiety.

I drugie pytanie: Gram dla Dam. O czym chciałybyście przeczytać za tydzień? ( http://www.gram.pl/art_8QrgG,1_Gram_dla_dam_1.html - jeśli ktoś ominął)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zdarzyło się raz, że ktoś mi ustąpił miejsce w autobusie - to było naprawdę bardzo miłe. No ale chłopak który okazał się dżentelmenem, jest mi znany i z tego, co słyszę, to nawet do własnej siostry (!) mówi nie "co?", tylko "proszę?"... Kawał dobrze wychowanego chłopaka, nie ma co ;P
A poza tym chlubnym zdarzeniem było parę razy przepuszczanie w drzwiach, raz odsuwanie krzesła (!), czasem przytrzymywanie drzwi, czasem jakiś wysilony i nieśmiały komplement.
I, wierzcie, takie gesty, nawet ze strony kompletnego stworka, to jest naprawdę bardzo miła rzecz, chyba najmilsza w relacjach damsko-męskich ;)

lurr: hmm, jeśli chodzi o płaszczyznę gry-kobiety, to możesz przebierać w niezmierzonej ilości tematów... ale to miłe, że bierzesz pod uwagę nasze zdanie przy doborze tematu (i to w moim temacie forumowym! ;P). Ja niestety nie mam zbyt konkretnych pomysłów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

To straszne.. warto sobie dzień wolny zrobić i z tej okazji wybrać się do jakiegoś typowego sklepu z ciuszkami.

Samurai Nobuke

Czasem.. choć rzadko. Wiadomo, były takie sytuacje, że ktoś drzwi przedemną otworzył, jak już wspomniała Pani wyżej - miejsca w autobusie ustąpił.. No, ale żeby coś tak naprawdę w pamięc mi zapadło, to chyba nie. Z całym szacunkiem, oczywiście.

Taikun

To dziwne, bo parę razy zdarzyło mi się grać elfką. Sugerujesz wiec, że jestem facetem?! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 20:05, YOUlia napisał:

Oj, bo się pogniewam ;P


Jak to mówią w wielkim świecie Tits of GTFO ;) czyli w dużym skrócie i bez dziwnych podtekstów ... bez foty się nie obejdzie :)

J0sette

Dnia 26.04.2008 o 20:05, YOUlia napisał:

To dziwne, bo parę razy zdarzyło mi się grać elfką. Sugerujesz wiec, że jestem facetem?! :P


Niestety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2008 o 20:25, J0sette napisał:

/ciach/

To straszne.. warto sobie dzień wolny zrobić i z tej okazji wybrać się do jakiegoś typowego
sklepu z ciuszkami.

Samurai Nobuke

Czasem.. choć rzadko. Wiadomo, były takie sytuacje, że ktoś drzwi przedemną otworzył,
jak już wspomniała Pani wyżej - miejsca w autobusie ustąpił.. No, ale żeby coś tak naprawdę
w pamięc mi zapadło, to chyba nie. Z całym szacunkiem, oczywiście.

Taikun

To dziwne, bo parę razy zdarzyło mi się grać elfką. Sugerujesz wiec, że jestem facetem?!
:P



Warto;p:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować