Zaloguj się, aby obserwować  
YOUlia

Parę słów o gramowiczkach...

211 postów w tym temacie

Gramowiczki? Znam tylko założycielkę tematu, Madzie16, Catastrophe-she, Magwisienkę, Hooligan, Smoczy Wilq i lekko MłOdĄ11 i BrięTharen. Oczywiście można doliczyć Pracowniczki CDP i te które widziałem ,ale nie znam. Między innymi minimysz, Fumiko i byłą moderator TYHE ;] Chyba żadna niewymieniona się nie obrazi, mam słabą pamięć :P
Małe moje pytanko, można do gramowiczek zaliczyć "maniaczki" Simsów z kontem na gram.pl?
Liczba dziewczyn/kobiet grających rośnie, choć na gramie troszkę wolno :P
Dalsza część bazy gramowiczek :
artyskta ,shelion Lilith (?) i Xiah
Fajny tekst który pasuje do tematu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=39952
Swoją drogą zauważyłem że wiele dziewczyn woli RPGi od Simsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2007 o 10:16, mała16 napisał:

PS. Ja kiedyś grałam w kafejce z chłopakami w CS-a... oj kosiło się ludzi kosiło ;>

Chętnie bym z Tobą w tego CS-a zagrał:D W domu mam co prawda za słabego neta na takie granie, ale w tej słusznej sprawie mogę się nawet przejść do kafe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>a ja właśnie do LO idę i wygląda na to, że będę mieć do czynienia

Dnia 29.08.2007 o 09:43, mała16 napisał:

również z juuuuzioooowymi panienkami... tylko nie to...


Ja też idę i aż mi ciarki przechodzą na myśli, że mogę być w klasie z takimi osobnikami... już bym wolała, żeby jeszcze trudniej było, byle bez juuuziooowych (XD) panienek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 14:35, Diabol111 napisał:

Tak jak już wyżej pisałem w grach nie ma podziału na dziewczyny i chłopaków gry są robione
ogólnie dla graczy. Fakt, że dziewczyny wolą Simsy a chłopacy Battlefielda ale tak samo chłopak
może grać w simsy jak i dziewczyna w Battlefielda...

Jest podział na gry dla dziewczyn i na chłopaków, ale malo jest takich gier z podziałem chociażby te gry są robione z myślą o dziewczynach: http://www.gry-online.pl/S032.asp?PAGE=0&SEARCH=barbie&Submit=#1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 15:39, Dominik000 napisał:

Jest podział na gry dla dziewczyn i na chłopaków, ale malo jest takich gier z podziałem chociażby
te gry są robione z myślą o dziewczynach: http://www.gry-online.pl/S032.asp?PAGE=0&SEARCH=barbie&Submit=#1


Ja osobicie nigdzie na pudeku nie widziaem napisu "gra dla chopakow" albo "gra dla dziewczyn"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 15:39, Dominik000 napisał:

Jest podział na gry dla dziewczyn i na chłopaków, ale malo jest takich gier z podziałem chociażby
te gry są robione z myślą o dziewczynach: http://www.gry-online.pl/S032.asp?PAGE=0&SEARCH=barbie&Submit=#1

Rety jak ja nie lubię takiego myślenia. I pewnie jeszcze powiesz, że kobieta to powinna siedzieć w domu, zajmować się dziećmi, gotować, prać, etc. A Ty będziesz w tym czasie grał w ''''gry dla facetów''''? A gry typu Barbie są, jeśli już, to dla dziewczynek, niż dla dziewczyn. :p Choć pewnie znajdzie się niejeden chłopiec, który w to zagra ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 15:38, YOUlia napisał:

/.../

Nie chcę Cię martwić... na 3-4 juziowe (określenie mojej kuzynki) osobniczki trafimy :-) no ale ja pójde na meczyk i odreaguję, nie wiem czym Ty sie zajmujesz (czyżby jakieś gry? :))

---> Dominik
Od razu podziel miasta na te dla facetów a te dla dziewczyn. Myślisz, że jak jestem babą to nie mogę grać w gry powiedzmy wojenne bo przecież wojsko to faceci (większość)?? Akurat mogę. Więc sory, ale masz jakieś myślenie staroświeckie

---> dave03
Teraz jużmi tak dobrze nie idzie bo dawno nie grałam :) ale może może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 18:04, mała16 napisał:

---> dave03
Teraz jużmi tak dobrze nie idzie bo dawno nie grałam :) ale może może ;)


jak juz sie dogadacie co dogrania w cs''a to jak cos to tez sie pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2007 o 18:04, mała16 napisał:

---> dave03
Teraz jużmi tak dobrze nie idzie bo dawno nie grałam :) ale może może ;)

Dla mnie to chyba lepiej, że teraz już Ci tak dobrze nie idzie;) Nie chciałbym się skompromitować jakby co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 16:05, 8bit napisał:

Rety jak ja nie lubię takiego myślenia.

Ja też. No ale cóż będziemy z człowiekiem dyskutować :-)

Dnia 29.08.2007 o 16:05, 8bit napisał:

I pewnie jeszcze powiesz, że kobieta to powinna siedzieć
w domu, zajmować się dziećmi, gotować, prać, etc.

Jaaasne xD jak sobie narysuje :) Ja co prawda mogę w domu siedzieć, ale przed tv meczyki oglądać. A gotować to na pewno nie! Co najwyżej makaron ugotować, ale z czymś ponad to jest problem xD

Dnia 29.08.2007 o 16:05, 8bit napisał:

A Ty będziesz w tym czasie grał w ''''gry
dla facetów''''? A gry typu Barbie są, jeśli już, to dla dziewczynek, niż dla dziewczyn.
:p Choć pewnie znajdzie się niejeden chłopiec, który w to zagra ;P

On jest dziwny i tyle xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 18:12, dave03 napisał:

Dla mnie to chyba lepiej, że teraz już Ci tak dobrze nie idzie;) Nie chciałbym się skompromitować
jakby co:P

Eee... nie ta celność, nie ten styl chodzenia :P Kiedyś to sie umiałam skradać i gościa od tyłu nożem ciachałam... dziś to nie to samo... =/ ale cóż... dawno się nie grało to tak jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2007 o 18:09, Diabol111 napisał:

jak juz sie dogadacie co dogrania w cs''a to jak cos to tez sie pisze ;)

No to mała16/YOUlia przeciwko Diabol111i mnie. 2vs2:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 18:13, mała16 napisał:

> Rety jak ja nie lubię takiego myślenia.
Ja też. No ale cóż będziemy z człowiekiem dyskutować :-)


Heh zgadzam się. Gościu, masz totalnie stereotypowe myślenie i naprawdę daleko z nim nie zajdziesz. Przez takich jak ty w Polsce nadal jest podział na rooshowo-simsowe dziewczyny i komputerowo- piłkarskich chłopaków :)

Dnia 29.08.2007 o 18:13, mała16 napisał:


> I pewnie jeszcze powiesz, że kobieta to powinna siedzieć
> w domu, zajmować się dziećmi, gotować, prać, etc.
Jaaasne xD jak sobie narysuje :) Ja co prawda mogę w domu siedzieć, ale przed tv meczyki oglądać.
A gotować to na pewno nie! Co najwyżej makaron ugotować, ale z czymś ponad to jest problem
xD

hehe, ze mną jest tak samo. żadna ze mnie kura domowa, wolę siedzieć na kompie zamiast gotować, prać i kto wie co jeszcze...

Dnia 29.08.2007 o 18:13, mała16 napisał:


> A Ty będziesz w tym czasie grał w ''''gry
> dla facetów''''? A gry typu Barbie są, jeśli już, to dla dziewczynek, niż dla dziewczyn.

> :p Choć pewnie znajdzie się niejeden chłopiec, który w to zagra ;P
On jest dziwny i tyle xD

Ooo... tak totalnie dziwny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 20:06, YOUlia napisał:

> On jest dziwny i tyle xD
Ooo... tak totalnie dziwny...

No, ale niektórzy go poprą. Przecież większość facetów kieruje się właśnie takimi stereotypami. A jak słyszą, że jakaś dziewczyna gra w CS''a, to TO uważają za dziiwne... :/ Cóż, ludzie są dziw... różni ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 29.08.2007 o 20:06, YOUlia napisał:

hehe, ze mną jest tak samo. żadna ze mnie kura domowa, wolę siedzieć na kompie zamiast gotować,
prać i kto wie co jeszcze...
>

Teraz rzeczywiście lepiej sobie posiedź na kompie. Nagotujesz i napierzesz się w przyszłości dosyć, a na razie korzystaj póki możesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę żadnych trudności w tym, że od czasu do czasu sobie w coś pogram, i tym, że ugotuję obiad czy też posprzątam^^ Jestem pośrodku, balansuję na cienkiej linii między nowoczesnością a byciem "kurą domową" (jakie to dziwne określenie). Gry to przede wszystkim rozrywka, nie mogą przysłonić obowiązków takich jak :praca (ehhh...), nauka (jeszcze większe ehhh...) i typowych prac domowych. Owszem, lubię grać,nawet bardzo, ale jakoś z wiekiem gram jakby coraz mniej. Wolę dostać zaproszenie na np. koncert czy kino, niż na pojedynek w ET czy CS :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować