Zaloguj się, aby obserwować  
YOUlia

Parę słów o gramowiczkach...

211 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2007 o 20:29, dave03 napisał:

Z tym zaproszeniem na koncert to Ci się nie dziwie;) Ale chyba dużo też zależy od tego na jaki
koncert:P


No tak, powiem Ci, że duuuużo od tego zależy, a przede wszystkim to, czy przyjmę zaproszenie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2007 o 20:30, Lillith napisał:

No tak, powiem Ci, że duuuużo od tego zależy, a przede wszystkim to, czy przyjmę zaproszenie
:-P

Fakt;) Ale ja na koncert Pink Floyd bym mógł iść nawet z M.Wiśniewskim:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można rzec, że ideał z Ciebie kobiety. ;)
Bo taki chłopak, który się zwiąże z taką dziewczyną ;p co całymi dniami siedzi przed monitorem i zdobywa kolejne punkty doświadczenia, etc. I co? Pewnego dnia chłopak zaprosi ją do kina, a ona na to: "nie mogę dzisiaj, bo mam walkę z inną gildią'''' czy coś w tym rodzaju? Już by nie było tak fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz całkowitą rację. Faktycznie trochę łamiemy stereotyp, ale nie żeby od razu nie widzieć świata poza grami, co to to nie

@dave03

nie byłabym tego taka pewna... może moim powołaniem jest np. spełnienie zawodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 20:34, dave03 napisał:

Fakt;) Ale ja na koncert Pink Floyd bym mógł iść nawet z M.Wiśniewskim:P


Ach... a mi wszystko jedno kto będzie mi towarzyszył. I tak na koncercie nie liczy się nic poza muzyką :)

@8bit

No fakt, nie wyglądałoby to zbyt dobrze, tu się zgodzę. I tu wychodzi wszechobecny morał, że z komputerem nie należy przesadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2007 o 20:34, YOUlia napisał:

nie byłabym tego taka pewna... może moim powołaniem jest np. spełnienie zawodowe?

Chyba że tak:) Nie wziąłem tego pod uwagę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 20:34, YOUlia napisał:

nie byłabym tego taka pewna... może moim powołaniem jest np. spełnienie zawodowe?


O tak, spełnienie zawodowe to ważna rzecz. Czyli kobieta musi być naprawdę wszechstronna- musi umieć połączyć obowiązki z rozrywką (bo o sobie zapominać tez nie można)... Ciężka sprawa, powoli się tego uczę, z jakim skutkiem- trudno to teraz oceniać, zobaczymy czym to zaowocuje w przyszłości :) Jedno wiem na pewno:z grania nie zrezygnuję^^ Gram, bo po prostu lubię- gram, bo chcę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 20:34, dave03 napisał:

Fakt;) Ale ja na koncert Pink Floyd bym mógł iść nawet z M.Wiśniewskim:P


Ale towarzystwo jest równie ważne co muzyka... Co z tego, że jakiś facet zaprosi mnie na znakomity koncert, a nie będzie nic rozumiał z granej na nim muzyki. Nie będzie się dobrze bawił, nie pogadamy o tym koncercie później -lipa, że tak powiem^^

8bit

Do ideału to mi sporo brakuje, zresztą idealna nie chcę być-chcę być sobą :)
Masz rację, że nawet w graniu trzeba mieć jakiś umiar. Chyba milej jest pójść razem do kina, niż samej/samemu grać w jakąś gierkę :) I z doświadczenia wiem jedno: jeśli para gra w tą samą grę, może stać się ona źródłem nieporozumień, a nawet kłótni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2007 o 20:58, Lillith napisał:

[...]
Do ideału to mi sporo brakuje, zresztą idealna nie chcę być-chcę być sobą :)

Niech Ci będzie. ;)

Dnia 29.08.2007 o 20:58, Lillith napisał:

Masz rację, że nawet w graniu trzeba mieć jakiś umiar. Chyba milej jest pójść razem do kina,
niż samej/samemu grać w jakąś gierkę :) [...]

Wszyscy to jakby wiedzą, ale czemu coraz więcej ludzi woli właśnie samotnie pograć do 4:00 nad ranem, niż skorzystać z życia, zabawić się etc.? Albo czemu ludzie, którzy powinni się uczyć, także siedzą tępo przed monitorem? Komputer potrafi zniewolić umysł. Ale kto poda obiad takiemu, który wolał zdobyć 60 lvl w WoW''a niż zdać do następnej klasy (no cicho bądźcie! Ja nie gram w WoW''a ;P)? Kto zapłaci za mieszkanie? Komputer? No, może i tak, ale komputer sam na nas nie zarobi... I wcale to nie jest jakieś tam wymądrzanie się jakiegoś gnojka, który myśli, że wie wszystko o życiu... Ale wie o nim sporo. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 20:38, YOUlia napisał:

> Fakt;) Ale ja na koncert Pink Floyd bym mógł iść nawet z M.Wiśniewskim:P

Ach... a mi wszystko jedno kto będzie mi towarzyszył. I tak na koncercie nie liczy się nic
poza muzyką :)

Na koncercie w końcu rozmów i tak za bardzo nie słychać, bo jest za głośno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 20:12, 8bit napisał:

No, ale niektórzy go poprą.

Gdzie?! Kto!? Niech no ja porozstrzelam XD

Dnia 29.08.2007 o 20:12, 8bit napisał:

Przecież większość facetów kieruje się właśnie takimi stereotypami.
A jak słyszą, że jakaś dziewczyna gra w CS''a, to TO uważają za dziiwne... :/ Cóż, ludzie są
dziw... różni ;P

Ja np. też nie mogę się pozbyć tego, że ludzie mówią o moim kibicowaniu jako o rzeczy dziwnej, nietypowej. I niektórzy to sie nieźle jarają, że dziewczyna na mecze chodzi. W końcu niektórzy nie mogą uwierzyć, że został obalony ich stereotyp i nie wszystkie dziewczyny są ''juuuuzioooooweeee''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu wracamy do punktu wyjścia.. Gdyby więcej było takich dziewczyn chodzących na mecze i grających w CS''a to już nie byłoby takiego zdziwienia. Ja osobiście nie widzę w tym nic dziwnego ale jestem pewien, że jest dużo takich których to mocno dziwi,a czasem nawet wkurza, że dziewczyna jest od niego lepsza w np. CS''a. No ale o tym już pisałem na samym początku tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 09:41, Diabol111 napisał:

/.../

Mi chodziło bardziej o to, że zdziwić to się jeszcze można. Bo nie codzien się to widzi. Ale jak ktoś sie mnie pyta: "od kiedy to dziewczyna sie piłką interesuje!? Ojej!" to aż mi się słabo robi. Nie jestem pierwsza, ani ostatnia, która lubi futbol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 09:49, mała16 napisał:

> /.../
Mi chodziło bardziej o to, że zdziwić to się jeszcze można. Bo nie codzien się to widzi. Ale
jak ktoś sie mnie pyta: "od kiedy to dziewczyna sie piłką interesuje!? Ojej!" to aż mi się
słabo robi. Nie jestem pierwsza, ani ostatnia, która lubi futbol.

Nie ma nic piekniejszego niż kibicująca kobieta na trybynach... Zawsze to miłe urozmaicenie w masie zgrai facetów... O ile lepiej kibicuje się... no i gra piłkarzom na płycie boiska :D
Dla mnie może być jak najwięcej kobiet na trybunach:D Z przyjemnością chodziłbym o wiele częściej na mecze :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja podchodzę do tego inaczej. Nie chcę, żeby jak pójdę na mecz ktoś się zachwycał o patrzcie baba na trybunach jakie ma to tamto siamto. Chcę, żeby mnie traktowano zupełnie normalnie a nie zachwycało się tym, że idę sobie na mecz, albo pytało czy nie mam nic ''dla bab'' do roboty...

piękna nie jestem, nie idę po to, żeby się komuś pokazać, o patrzcie jaka to ja nie jestem piękna, tylko żeby pokibicować, pokrzyczeć, odreagować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 10:04, mała16 napisał:

piękna nie jestem, nie idę po to, żeby się komuś pokazać, o patrzcie jaka to ja nie jestem
piękna, tylko żeby pokibicować, pokrzyczeć, odreagować...


Takie jest generalne założenie chodzenia na mecze. Każdy robi to co lubi w wolnym czasie... Każdy ma też inne spojżenie na tę kwestię... Chcę tylko dodać, że nie mam nic przeciwko kibicującym kobietom i nie dziwi mnie to... Chociaż preferuję raczej granie w piłkę niż kibicowanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 10:04, mała16 napisał:

Ja podchodzę do tego inaczej. Nie chcę, żeby jak pójdę na mecz ktoś się zachwycał o patrzcie
baba na trybunach jakie ma to tamto siamto. Chcę, żeby mnie traktowano zupełnie normalnie a
nie zachwycało się tym, że idę sobie na mecz, albo pytało czy nie mam nic ''dla bab'' do roboty...


Bardzo rezolutne podejście do sprawy. Jeśli kocha się sport, to chyba płeć nie powinna grać tu roli, zwłaszcza w kibicowaniu. To miła rozrywka dla każdego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 10:10, Nat-Sem napisał:

Takie jest generalne założenie chodzenia na mecze.

No fakt chociaż są panienki które przychodzą z masą tapety, tylko po to, żeby się pokazać facetom. Wszak ilość facetów/metr kwadratowy wzrasta niemiłosiernie. Albo tacy faceci co tylko: "patrz jaka laska! tu! tam!" Więc nie każdy ma jednak to oczywiste założenie :)

Dnia 30.08.2007 o 10:10, Nat-Sem napisał:

Każdy robi to co lubi w wolnym czasie...

No jasne... np. ja mam w sobotę wolny czas xD

Dnia 30.08.2007 o 10:10, Nat-Sem napisał:

Każdy ma też inne spojżenie na tę kwestię... Chcę tylko dodać, że nie mam nic przeciwko kibicującym
kobietom i nie dziwi mnie to... Chociaż preferuję raczej granie w piłkę niż kibicowanie...

No wreszcie kogoś to zupełnie nie dziwi :P Tak szczerze i zupełnie :P ja wolę kibicować niż grać (ach te poranione kolana ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 10:17, mała16 napisał:

No wreszcie kogoś to zupełnie nie dziwi :P Tak szczerze i zupełnie :P ja wolę kibicować niż
grać (ach te poranione kolana ;))


Czemu miałoby mnie dziwić?? Skoro na różne imprezy sportowe wybieram się ze znajomymi... a wśród nich są też kobiety:D To normalna sprawa jak dla mnie...
Fakt są różne osobistości i w różnym celu przychodzą np na mecze... ale nam chodzi raczej o takie prawdziwe kibicowanie prawda? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować