Zaloguj się, aby obserwować  
YOUlia

Parę słów o gramowiczkach...

211 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2007 o 19:19, Lillith napisał:

A poza tym w takich klasach jest po prostu nudno... :-/

Dokładnie. Klasy gdzie jest więcej facetów są z reguły weselsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 19:28, YOUlia napisał:

>
Dokładnie. Klasy gdzie jest więcej facetów są z reguły weselsze :)

Ale co za dużo to niezdrowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:20, Lillith napisał:

> Ale co za dużo to niezdrowo:P

To chyba też zależy od tego, kto co lubi :-D

A kto lubi jak jest mało dziewczyn w klasie:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:24, dave03 napisał:

A kto lubi jak jest mało dziewczyn w klasie:P?


Czekaj, niech no pomyślę...dziewczyny- bo to zawsze mniejsza konkurencja, he he :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho w końcu powinno się dodać profile z informacją wyświetlaną przy avku. Nie raz już popadałem w niełaskę przez szowinistyczne założenie, ze skoro forum jest o grach to gadam z facetem. Dla mnie to właściwie bez różnicy czy gadam z XX czy z XY, ale niektórzy strasznie są wyczuleni na punkcie swoich sex chromosomów widać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak był "dzień chłopaka" to zawsze był problem, bo jak tu się złożyć na jakiś ciekawy prezent dla 20 osób przy tak skromnym budżecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:29, dave03 napisał:

A jak był "dzień chłopaka" to zawsze był problem, bo jak tu się złożyć na jakiś ciekawy prezent
dla 20 osób przy tak skromnym budżecie:P


Ta sama sytuacja ma się do "Dnia Kobiet"... Chociaż u mnie w klasie zawsze coś ciekawego się na każde święto wymyśliło- i nie koniecznie trzeba było na to dużo forsy tracić, liczy się inwencja, ciekawy pomysł :-) A klasa liczyła zaledwie 15 osób, w tym tylko 5 chłopaków^^ Oni to dopiero mieli problem, gdy się 8 marca zbliżał, ale zawsze jakoś sprytnie z niego wybrnęli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 23:34, Lillith napisał:

Ta sama sytuacja ma się do "Dnia Kobiet"... Chociaż u mnie w klasie zawsze coś ciekawego się
na każde święto wymyśliło- i nie koniecznie trzeba było na to dużo forsy tracić, liczy się
inwencja, ciekawy pomysł :-) A klasa liczyła zaledwie 15 osób, w tym tylko 5 chłopaków^^ Oni
to dopiero mieli problem, gdy się 8 marca zbliżał, ale zawsze jakoś sprytnie z niego wybrnęli
:)

My sobie zawsze jakoś damy rade:D Chyba nie masz co do tego żadnych wątpliwości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:38, dave03 napisał:

My sobie zawsze jakoś damy rade:D Chyba nie masz co do tego żadnych wątpliwości;)


Jasne- "jakoś" zawsze uda się wam wybrnąć, co do tego nie mam wątpliwości :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:40, Lillith napisał:

> My sobie zawsze jakoś damy rade:D Chyba nie masz co do tego żadnych wątpliwości;)

Jasne- "jakoś" zawsze uda się wam wybrnąć, co do tego nie mam wątpliwości :-P

Nie podoba mi się ten cudzysłów:P

Graffis --> jestem jak najbardziej za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:42, dave03 napisał:

Nie podoba mi się ten cudzysłów:P

Graffis --> jestem jak najbardziej za.


Aj tam- taki niewinny żarcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:19, dave03 napisał:


> >
> Dokładnie. Klasy gdzie jest więcej facetów są z reguły weselsze :)
Ale co za dużo to niezdrowo:P


hjehje, właśnie. Tak w sam raz, żeby klasa się nie rozbrykała za bardzo. dziś się dowiedziałam, że u mnie w klasie na 39 osób 16 dziewcząt będzie. to jest mniej więcej w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:26, Lillith napisał:

Czekaj, niech no pomyślę...dziewczyny- bo to zawsze mniejsza konkurencja, he he :-P

Dziewczyny. Bo swego czasu jak mialam 5 chłopaków w klasie z czego jeden sie jako tako piłką interesował a jak sie z nim pokłóciłam to z kim o futbolu pogadam? =( ;P

Znaczki! Ok! Ale żadne tam: "przodowniczka" XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:13, mała16 napisał:

Znaczki! Ok! Ale żadne tam: "przodowniczka" XD

Czemu nie? W starej wersji forum, jeszcze za czasów cdprojekt.info było tak, ze zamiast tytułu Lord, panie chyba dostawały Lady. A może to już moja starcza wyobraźnia tego jak być powinno zmienia obraz tego jak było. Tak czy siak imho byłoby to ok.
Co do proporcji damsko-męskich to u mnie jest chyba przewaga pań. Chyba bo nigdy nie chciało mi się liczyć (a jest ok.350 na roku), a przewaga bo to medycyna, więc pań będzie pewnie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na starym forum zarówno paź, giermek jak i rycerz byli tylko płci męskiej. Z kolei odpowiednikiem barona była... "baronowa". Pamiętam, że pierwsza kobieta z tym statusem nie była z tego powodu zbyt szczęśliwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 14:01, YOUlia napisał:

hjehje, właśnie. Tak w sam raz, żeby klasa się nie rozbrykała za bardzo. dziś się dowiedziałam,
że u mnie w klasie na 39 osób 16 dziewcząt będzie. to jest mniej więcej w sam raz.

W takiej licznej grupie za dużo was nie nauczą;) Ale na sprawdzianach łatwiej będzie ściągać:P A i pytani będziecie rzadziej.
mała16--> wiadomo nie od dziś, że na takich kłótniach dziewczyny dobrze nie wychodzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:49, Graffis napisał:

Czemu nie?

Wiesz, może Twoim zdaniem było by to ok. Ok, Twoje zdanie, szanuję. Ale mnie osobiście by się to nie podobało. Znaczki? Ok, ale co jak będę... Sekretarzem? To będę mieć podpis: "Sekretarka"?

Dnia 31.08.2007 o 15:49, Graffis napisał:

Tak czy siak imho byłoby to ok.

Ja już wyjaśniłam swoje zdanie ;P

Dnia 31.08.2007 o 15:49, Graffis napisał:

Co do proporcji damsko-męskich to u mnie jest chyba przewaga pań. Chyba bo nigdy nie chciało
mi się liczyć (a jest ok.350 na roku), a przewaga bo to medycyna, więc pań będzie pewnie więcej.

U mnie w gim było mało facetów :) Niestety, bo troszkę ponuro było w klasie. O, Ty na medycynie? ;] też planuję ten kierunek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować