Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER - ujawniamy pierwsze tytuły!

278 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2007 o 07:36, Voii napisał:

> >
> > No, zaczekaj, to dopiero 1/4 góry lodowej - najlepsze jeszcze przed nami :)
> >
>
> Więc na początek 16 tytułów?
>

Wypisane jest pięć tytułów. To raczej dwadzieścia...


Jednak raczej 4. "Goły" SWAT to pomyłka, był zamiast linka do FEAR. (4 okładki)

Nie wspomniałem wcześniej: wPLNów powinno być conajmniej 8, 1/5 nominalnej ceny - 12 z 60 w PK to było dotychczas minimum. Gdzie te czasy gdy było 1/3 w premierówkach i PK (20).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.08.2007 o 11:07, Diabol111 napisał:

A nie masz wrażenia, że taka paranoja juz się robi? :P


Wiem że już się robi bo gry są odsmażane a ten TS to coś dla kogoś kto szuka czegoś pomiędzy Platyną a extra klasyką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 09:56, Gol Galad napisał:

> Ja chyba kupie Titan Questa, moze F.E.A.R., ale zobaczymy co CDP przygotowal dla nas dzis.

> Oby DMoM&M!! A pudełka mi sie S.T.R.A.S.Z.N.I.E. spodobaly
Jak się pojawi DMoM&M to po prostu oszaleje, jeszcze w takiej cenie. Wtedy to trzeba będzie
po prostu kupić :)))
A z TS''ów to jedynie FEAR, ale i tak czy siak - kupię pewnie ZE....


Heh Wątpię czy Mesjasz wyjdzie w tej cenie. Trzeba było kupić premierową. Z powodu obsuwu premiery dostawało się dodatki jak w EK: zbroje i inne bajery. Nie mniej grę polecam - jest nawet stówki warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 11:13, Ratefi napisał:


> A nie masz wrażenia, że taka paranoja juz się robi? :P

Wiem że już się robi bo gry są odsmażane a ten TS to coś dla kogoś kto szuka czegoś pomiędzy
Platyną a extra klasyką


Kiedyś w tym miejscu była FC, tylko zbyt blisko PK. Więc bez dramatu. A tytuły: skoro nie ma już FC to je przenieśli tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy strasznie tandetnie wyglądają te okładki. ;) Ale to tylko moje zdanie - nigdy nie przepadałem za wydaniami typu Superseller, Kolekcja klasyki, eXtra Klasyka neXt, Platynowa kolekcja itp. itd. Preferuję premierowe wydania - może po części na tym opieram swoje zdanie.

Im mniej tych gównianych otoczek na pudełkach, tym lepiej i bardziej cieszą oko na półce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:04, akne napisał:

To białe tło trochę inaczej będzie wyglądać. W tle będą pewne elementy graficzne, które sprawiają,
że ciut inaczej to pudełko będzie wyglądać. Rzekłabym: fajniej, ale skoro i tak się wam nie
podoba... ;-)

Muszę przecież trochę ponarzekać ;) Jedni wymyślają na te cztery gry, które teraz zostały ujawnione, drudzy na zawartość pudełka, a ja akurat czepiam się samej wizualizacji. Ale jak mówisz, że troszkę to będzie poprawione, to zobacze jak będzie z tym w rzeczywistości, na półkach sklepowych. Ale zdania chyba nie zmienię ;)

Dnia 28.08.2007 o 21:04, akne napisał:

aaaa, gdzieś mi wpadło wśród tych setek postów w oko, że ktoś napisał, że gry z TS nie będą
w etui.
Gry z TS będą w etui.

Z etui czy bez, różnica niewielka - liczy się wygląd pudełka (zrymowało się ?) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 12:32, Shifty007 napisał:

Szczerze powiedziawszy strasznie tandetnie wyglądają te okładki. ;) Ale to tylko moje zdanie
- nigdy nie przepadałem za wydaniami typu Superseller, Kolekcja klasyki, eXtra Klasyka neXt,
Platynowa kolekcja itp. itd. Preferuję premierowe wydania - może po części na tym opieram swoje
zdanie.

Im mniej tych gównianych otoczek na pudełkach, tym lepiej i bardziej cieszą oko na półce. ;)

tak masz racje , ale ile kosztują wydania premierowe, a ile wydania w różnych seriach wydawniczych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni wcześniej dawać niusy o nowych tytułach, tak w południe, koło 12, a niet tu do 18 czekać :<
Może w tym rzucie coś mnie zadowoli (tzn. coś pójdzie na moim złomisławie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dla mnie liczę że dziś będzie Warcraft+dodatek lub Diablo+Dodatek.
I propo Swata skoro on kosztuje 40zł wraz z dodatkiem to lepiej już kupić w EKN i wydasz tyle samo i masz 10wpln a w TOPSELLER masz 7wpln czyli lepiej kupić Swata 4 i Dodatek Syndytak teraz w tej samej cenie w EKN:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować