Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOPSELLER - ujawniamy pierwsze tytuły!

278 postów w tym temacie

Nie wiem co za spece robili te okładeczki, ale za tą zieleń, to bym ich kazał odziać w niało-czerwone krawaty i wpuścić do siedziby CBA :) Kolor zielony wyjątkowo nie współgra z kolorami okładek większości gier, tak więc wyszło nader nieprzyjemne połączenie kolorystyczne :( A już zielony i biały (szary, kremowy??) plus fotki z premierowych okładek to totalna pomyłka niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:47, Memorr napisał:

Sorry pomyliło mi sie poradnik z instrukcją sorry:D

Czyli coś jak w przypadku XKN, malutka część poradnika drukowana, a cały na płycie? Mi to pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:49, Quatre napisał:

> Sorry pomyliło mi sie poradnik z instrukcją sorry:D
Czyli coś jak w przypadku XKN, malutka część poradnika drukowana, a cały na płycie? Mi to pasuje
:)


nie wiem
tamten post napisałem w chaosie:)
akne powiedziała tylko ze instrukcja drukowana będzie
o poradniku nic nie wspomniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:14, akne napisał:

Projekt uległ drobnym modyfikacjom. Do tego trzeba podkreślić, że gry w TS będą w pudełku,
a pudełko w etui - to też dodaje uroku.


Ponawiam swoje pytanie jaka jest oficjalna polityka CDP wobec środowiska naturalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:49, Quatre napisał:

> Sorry pomyliło mi sie poradnik z instrukcją sorry:D
Czyli coś jak w przypadku XKN, malutka część poradnika drukowana, a cały na płycie? Mi to pasuje
:)


sorry,że tak pomieszałem to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 21:04, akne napisał:

To białe tło trochę inaczej będzie wyglądać. W tle będą pewne elementy graficzne, które sprawiają,
że ciut inaczej to pudełko będzie wyglądać. Rzekłabym: fajniej, ale skoro i tak się wam nie
podoba... ;-)


Nie "wam", a "im" ;-P
Po obrzydliwej IMHO EKN wreszcie przyszedł czas na ładne pudełka - lekkie i smukłe (choć niestety grube), a przede wszystkim zielone - uwielbiam ten kolor ;>
Żeby jeszcze tytuły były prawdziwie atrakcyjne... W ostatnich czterech latach CDP nie miał wiele ciekawych dla mnie premier (najwyżej trzy, a i to raczej naciągana liczba), więc pewnie nieprędko coś atrakcyjnego dla mnie się w tej serii znajdzie. Chyba, że będzie tam też miejsce dla większych Sag czy Złotych Edycji starszych gier. Na co, nie ukrywam, liczę.
Co będzie z grami przesiadującymi obecnie w Fajnej Cenie? Spadną jeszcze do Topsellera, od razu do Ekstra Klasyki, czy może nagle wymrą?

Dnia 28.08.2007 o 21:04, akne napisał:

Gry z TS będą w etui.


To dobrze, bo nawet grube opakowania lepiej stoją na półkach, gdy są w tych etui (czy raczej: obwolutach). Z drugiej strony, zwykłe pudełka mają do dyspozycji stojaki i regały, na ich wytworzenie potrzeba mniej energii i surowców, a przez brak dodatkowego kartonu drzewa cierpią nieco mniej. CDP nie jest ekologiczne! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 23:48, Quatre napisał:

Nie wiem co za spece robili te okładeczki, ale za tą zieleń, to bym ich kazał odziać w niało-czerwone
krawaty i wpuścić do siedziby CBA :) Kolor zielony wyjątkowo nie współgra z kolorami okładek
większości gier, tak więc wyszło nader nieprzyjemne połączenie kolorystyczne :( A już zielony
i biały (szary, kremowy??) plus fotki z premierowych okładek to totalna pomyłka niestety :/

Też to pisałem, wyglądają jak gry dla X-Pudeł :P ble, ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pewno kupię Act of War :> zastanawiam się jeszcze nad Titan Questem gra sie prezentuje bardzo dobrze, ale tego typu gry nudzą mi sie już po 15-20 godzinach. Cóż, czekam na kolejną porcję :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marudzenie...marudzenie...
Wcześniej ktoś się zachwycał wyglądem KK... taaa... mdłe, nijakie kolory - nie umywa
się do XK. SS - chłodne, ascetyczne - może być. TS, podobnie choć "cienie" (grafy)
na passe-partout (czyt. paspartu) nadadzą trochę "perłowatości".
Pudełko - wolałem jak XK było w cieńszym (mniej miejsca zajmowało), PK w grubym,
TS - sam nie wiem. Takie "gołe" wydanie w grubym? Jednak ma być pełna instr. a,
w pewnych tytułach może być dość gruba i w cienkim...

Chciałbym żeby wszystkie pudełka były gładkie na zewnątrz bez tego "okrężnego"
wytłoczenia wokół płytki. Kiedyś coś mi się tam wbiło a, gdyby było gładkie to nie.

Tytuły - poczekam do... dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 22:13, Mario CDP napisał:


No, zaczekaj, to dopiero 1/4 góry lodowej - najlepsze jeszcze przed nami :)


Więc na początek 16 tytułów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narazie żadna rewelacja. Titan Quest i tak szybko spadał, a reszta[no może poza F.E.A.R.em] to nie takie rewelacyjne tytuły. Staraj się CDP staraj bo narazie bez zaskoczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 02:08, Opal P napisał:

>
> No, zaczekaj, to dopiero 1/4 góry lodowej - najlepsze jeszcze przed nami :)
>

Więc na początek 16 tytułów?


Wypisane jest pięć tytułów. To raczej dwadzieścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a mnie tam pudełko się nawet podoba :) a tak w sumie to mnie to pierdzieli jakie jest pudełko - w końcu nie kupuje gry dla pudełka tylko dla samej gry, czyż nie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 02:05, Opal P napisał:

Marudzenie...marudzenie...
Wcześniej ktoś się zachwycał wyglądem KK... taaa... mdłe, nijakie kolory


Mi tak kolor KK zdecydowanie bardziej przypadł do gustu niż XKN.

Akne, czy informacje dot. nowych tytułów dzisiaj również podacie w tych samych godzinach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, Ciekawe mnie sie pomysł podoba a co do pudełek to i tak etui idzie na półke a box koło kompa. Nie wiem jak wam ale mnie osobiście obchodzi cała gra a o pudełko mniejsza chociaż mi sie podoba.... Tylko dajcie lepsze tytuły może HOMMV albo Ojca Chrzestnego lub jakiegoś Need for Speed''a,Bitwe o Śródziemie 2 w ostateczności Neverwintera 2 chociaż on niedawno był w platynie więc pewnie niebardzo... Ale pomysł świetny Zachwalam!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować