Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Cenega - "największy" rywal CiDi Projektu

21 postów w tym temacie

Nie wiedzieć czemu jedyne tematy związane z cenegą to :
Sklep Cenega- http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23628&u=21
Kompania Graczy - nowe dziecko Cenegi - sukces czy porażka? [m] - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=5672&u=5500
oraz rożne tematy o seriach gier cenegi ,vs i inne śmieci
(chyba że szukajka mi coś zjadła (albo wzrok))
W każdym razie tamte tematy niezbyt nadają się do rozmowy o forum Cenegi- Cenega Cafe.
Myślicie że skończy jak ich klub gracza? Ja mam nadzieję że przynajmniej będzie sie dało z tego korzystać. Czy uda im się w końcu zrobić coś lepszego od CDP? (po upewnieniu czy temat pasuje napiszę więcej, rly :P)

Jeżeli ja oślepłem to proszę o info. Ja serio nie widziałem odpowiedniego tematu :/ I przepraszam od razu jakbym serio coś przeoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 19:36, W.S.A.D napisał:

Hmmm, niby KK sprzedaje się lepiej niż extraklasyka next, ale lepiej wwykonane pudełka i instrukcje
mówią same za siebie...

tak? a co mowia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 19:36, W.S.A.D napisał:

Hmmm, niby KK sprzedaje się lepiej niż extraklasyka next, ale lepiej wwykonane pudełka i instrukcje
mówią same za siebie...

Może CDP ma lepsze instrukcje , ale pudła z KK wyglądają o wiele estetycziej na półce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 19:41, Asthariel napisał:

> Hmmm, niby KK sprzedaje się lepiej niż extraklasyka next, ale lepiej wwykonane pudełka
i instrukcje
> mówią same za siebie...
Może CDP ma lepsze instrukcje , ale pudła z KK wyglądają o wiele estetycziej na półce.

Ale wreszcie nadchodzi godny rywal od CDP.... TS !!!

20070828194232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widząc posty w temacie stwierdzam że ...
Różne kontry są tak potężne że ten topic nadaje się do zamknięcia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 19:45, AQ22 napisał:

Widząc posty w temacie stwierdzam że ...
Różne kontry są tak potężne że ten topic nadaje się do zamknięcia :/

Wracając do tematu ... :) Dobrze by było gdyby Cenega założyła swój program lojalnościowy. Wiadomo, upłynie kilka lat zanim przekona do siebie tak wielkie rzesze fanów jak przekonało gram.pl, ale musi przynajmniej spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nazwa "Cenega Cafe" według mnie jest ździebko nietentamten. Zwykła nazwa "forum Cenegi" troszkę by bardziej pasowała.
P.S.: Sam może użyłem porównywania lecz ten temat nie służy do porównywania CDPI i Cenegi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam często nie mam jakiegoś odosobnionego zwyczaju, bym kupował gry jednego i tego samego wydawcy. Zwykle (czyt. zawsze) patrze tylko na tytuły. Niezmiernie się cieszyłem, że Cenega wydała takie tytuły jak Operation Flashpoint, lub GTA: San Andreas, jak i również cieszyłem się z CDP-owskich Wormsów 3D lub TRS 2006. U obu tych wydawców zauważyłem pewne minusy, jak np. u Cenegi nadzwyczaj częste awarie nośników, lub sprzedawanie uszkodzonych nośników, a w przypadku CDP niedziałające kody, i w ogóle urwanie głowy z wersjami gier. Tak że nie trzymam niczyjej strony, tylko patrze z cichym zainteresowaniem, kto wyda lepsza grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe...

Mogłoby się raczej nazywać a.ja.nie.gram.pl :P

A co to KK vs XKN to rzeczywiście jakość pudełek KK jest o niebo lepsza niż z XKN... Serio... Zobaczymy co zaprezentuje sobą TS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:06, AQ22 napisał:

Nazwa "Cenega Cafe" według mnie jest ździebko nietentamten. Zwykła nazwa "forum Cenegi" troszkę
by bardziej pasowała.

To może nazwa game.pl ? xD A tak na serio, to rzeczywiście troszkę dziwna ta nazwa ... Miejmy nadzieję że w parze z nazwą, nie będzie szło wykonanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za CDP, ale nie od tak sobie. Otóż kupiłem grę, uradowany instaluję i włączam. Gra nawet nię nie ładuje, długo się głowiłem, a tu się okazało, że gra potrzebuje szadery, których nie mam. Na pudełku nie było absolutnie nic o tym napisane.
CDP zawsze (przynajmniej na tych grach co mam) to umieszcza, co obsługuje.
I tu dla Was duży + chłopaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:10, Naymar napisał:

A co to KK vs XKN to rzeczywiście jakość pudełek KK jest o niebo lepsza niż z XKN... Serio...
Zobaczymy co zaprezentuje sobą TS :D

Przyzynam, że mówisz prawde. Choćby z tego względu, że mam mało miejsca na półce. :) Choć powiem szczerze, CDP-owskie pudęłka niezmieniły się zbytnio od tych sprzed 5 lat, no chyba że grubością. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 20:15, Union Pacific napisał:

Przyzynam, że mówisz prawde. Choćby z tego względu, że mam mało miejsca na półce. :) Choć powiem
szczerze, CDP-owskie pudęłka niezmieniły się zbytnio od tych sprzed 5 lat, no chyba że grubością.


Nie tylko od pięciu... One są nadal bardzo podobne do pierwszej edycji eXtra Klasyki - tyle że nie pamiętam kiedy się ta seria ukazała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować