Zaloguj się, aby obserwować  
ciaputek

Driver 3-Warto kupić?

15 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2005 o 22:51, ciaputek napisał:

Piszę ten temat , ponieważ chcę się dowiedzieć jaka jest ta gra.Mam zamiar ją kupić i nie wiem
czy warto.Doradzicie?


Nie warto. Ta gra to knot. Sterowanie domyślne przystosowane dla małp ośmiopalcych. Grafika kiepskawa, grywalność w okolicach zera. Zresztą przejrzyj recki w katalogu gram.pl: http://www.gram.pl/gra_recenzje.asp?id=250
Jak chcesz coś kupić fajnego za te pieniądze proponuje świetną grę Total Overdose- trochę sobie pojeździsz, postrzelasz(chociaż grafika też kiepskawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie. Wymagania sa bardzo wysokie, problemy przy instalacji duże, a grywalnośc mała.
Zdecydowanie jedna z gorszych gier jaką miałem. Niepolecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 22:51, ciaputek napisał:

Piszę ten temat , ponieważ chcę się dowiedzieć jaka jest ta gra.Mam zamiar ją kupić i nie wiem
czy warto.Doradzicie?


Niech Cie RĘKA BOSKA BRONI. Ja niestety popełniłem ten błąd i kupiłem go w wakacje. Liczyłem, że mimo ostrej krytki jest to fajna gra - ale niestety bardzo się pomyliłem. W porównaniu z Driverem 1 jest to takie dziadowstwo i badziewstwo, aż brakuje słów żeby to opisać. Oczywiście zrobisz jak będziesz uważał, ale ja na twoim miejscu wolabłym dołożyć i kupić sobie Age of Empires III - świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 23:15, ciaputek napisał:

Dzięki.Kumpel mówił mi to samo ale nie chciałem wierzyć.Jeszcze raz dzięki.


Lepszy Szymek Czarodziej!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE WARTO na bardzo dobrym kompie sie scina a tak grafika i sterownosc... zupelny kwas!!!!! nie kupujcie!!!!!!!!!!!!!!!! prosze was bardzo!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować