• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
bastek1988

Saga BG i tutu

Pytanie

No to tak zakupiłem sobie sage Baldur''s Gate. Zainstalowałem obie części i teraz chciałbym użyć engine z BG2 w BG1. Wchodze tam w dodatki na płycie z grami i jest, wiec biore sie za niego, robie to co jest w instrukcji. Zaczyna sie konwertować i w pewnym momencie okno sie zamyka. Wchodze do folderu z grą i pojawia sie plik bg1tutu (notatnik) i pisze mi tam: Converted 9029/16694 = 54%. Wie ktoś może jak temu zaradzić, czemu sie zamyka okno? THX in Advence

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 odpowiedź na to pytanie

  • 0
Dnia 29.08.2007 o 01:18, bastek1988 napisał:

No to tak zakupiłem sobie sage Baldur''s Gate. Zainstalowałem obie części i teraz chciałbym
użyć engine z BG2 w BG1. Wchodze tam w dodatki na płycie z grami i jest, wiec biore sie za
niego, robie to co jest w instrukcji. Zaczyna sie konwertować i w pewnym momencie okno sie
zamyka. Wchodze do folderu z grą i pojawia sie plik bg1tutu (notatnik) i pisze mi tam: Converted
9029/16694 = 54%. Wie ktoś może jak temu zaradzić, czemu sie zamyka okno? THX in Advence

Witam obywatelu :-) Gnilson w temacie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=25938&u=91
rozwiązuje takie problemy ;-)
Jeśli ktoś Ci może pomóc to On ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować