Zaloguj się, aby obserwować  
Suchar12

Gta San Andreas Stories czy wedlug was to realne czy to tylko sen?

17 postów w tym temacie

Siemka jak myślicie czy będzie gta san andreas stories gdyby Rockstar zapowiedziało San Andreas Stories byłbym w siódmym niebie.Wyobrażam to sobie tak lepsza grafika,mniej bugów,lepsza sztuczna inteligencja glin i ludzi,więcej kawałków,więcej zadań,nowe pojazdy,wielki gang:Cj,Sweet,Brian,Ryder,Smoke,B-dup,Bear,Emmet,Kendl.Wielkie miasto i żeby było nie tylko Los Santos ale jeszcze chociaż jedno miasto.chciałbym żeby sterowało się Sweetem i można jak w SA chodzić do fryzjera,kupować ciuchy jeść itp.Żeby był ogrom możliwości jak w SA i żeby wyszło na PS2 i PSP i żeby nie było tak jak w przypadku LCS i VSC że wersja na PS2 ukaże się pół roku później od wersji na PSP. I co o tym myślicie czy według was to realne bo ja w to wierze ale Rockstar nic na ten temat nie mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:21, Suchar12 napisał:

Siemka jak myślicie czy będzie gta san andreas stories gdyby Rockstar zapowiedziało San Andreas
Stories byłbym w siódmym niebie.Wyobrażam to sobie tak lepsza grafika,mniej bugów,lepsza sztuczna
inteligencja glin i ludzi,więcej kawałków,więcej zadań,nowe pojazdy,wielki gang:Cj,Sweet,Brian,Ryder,Smoke,B-dup,Bear,Emmet,Kendl.Wielkie
miasto i żeby było nie tylko Los Santos ale jeszcze chociaż jedno miasto.chciałbym żeby sterowało
się Sweetem i można jak w SA chodzić do fryzjera,kupować ciuchy jeść itp.Żeby był ogrom możliwości
jak w SA i żeby wyszło na PS2 i PSP i żeby nie było tak jak w przypadku LCS i VSC że wersja
na PS2 ukaże się pół roku później od wersji na PSP. I co o tym myślicie czy według was to realne
bo ja w to wierze ale Rockstar nic na ten temat nie mówi.


Może masz racje wielu ludzi by sie ucieszyło taką nowinką ale wątpię żeby coś takiego wyszła skoro narazie Rockstar robi Gta 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 13:35, Suchar12 napisał:

Powinni to zrobić jako pożegnanie serii na Playstation 2 a co dalej z gta na PSP to nie wiem.

Pewnie wyszło by wtedy jedynie na konsole... Mam nadzieję, zę GTA IV na pewno będzie PeCetowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni je zrobić skoro zrobili LCS i VCS to czemu nie dokończyć serii Stories i nie zrobić GTA SAN ANDREAS STORIES.Rockstar ma parę ekip możę uda im się rozdwoić i zrobić dwie gry w podobnym czasie.Rockstar skoro nie chcecie tego zrobić dla fanów to zróbcie to dla milionów dolarów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to jest realne, bo przecież GTA IV nie ''''zmieszczą'''' na PSP, a coś musi wychodzić na tę konsole z nowości Rockstar. No chyba, że wydadzą GTA IV na PSP w bardzo okrojonej wersji w co wątpie. Na PS2 chyba już nie będzie GTA, ale obym się mylił. W GTA: SAS chętnie pograłbym Cesarem Vialpando.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś czytałem, że Rockstar zapowiedział na 2008 jeszcze jedno gta na handheldy (nie było wprawdzie bezpośrednio napisane, że San Andreas Stories, ale...) więc jest spora szansa. Jak znajdę gdzie to czytałem (a robiłem to wczoraj) to podam link.

OK, znalazłem, według tego newsa nowe GTA jest w produkcji. Info po angielsku- http://www.gtaportable.com/sanandreas/ Z tym że news jest pewnie stary i może nawet dotyczył GTA IV (ale jest napisane, że to gra na Wii i PSP więc raczej wątpię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie na pewno ;) Wierzę w to, bo GTA LCS i VCS na PS2/PSP są wielkimi hitami i bardzo mądrym posunięciem Rockstar. A co do GTA IV w wersji PSP, to nic nie przeszkadza w wydaniu na kilku UMDkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie można mówić nigdy:)
Po sukcesie jakie osiągły GTA LC i GTA VC Stories na bank trzeba się spodziewać i San Andreas, gdyż naprawdę ostatnie wydanie GTA zrobiło niezłą furorę tak jak każda część tej gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 19:45, bojanzaw napisał:

Będzie na pewno ;) Wierzę w to, bo GTA LCS i VCS na PS2/PSP są wielkimi hitami i bardzo mądrym
posunięciem Rockstar. A co do GTA IV w wersji PSP, to nic nie przeszkadza w wydaniu na kilku
UMDkach :P



To nie takie łatwe. Chodzi o to, że PSP nie udźwignie takiej grafy. Jakby to było takie proste to by wydali GTA IV na PS2 np. na kilku DVD. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:57, Claude Speed napisał:

To nie takie łatwe. Chodzi o to, że PSP nie udźwignie takiej grafy. Jakby to było takie proste
to by wydali GTA IV na PS2 np. na kilku DVD. :p


Walną grafę z VCS i będzie gites :) Grafika też nie jest tu najważniejsza ;) Tytuł nadrabia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko taki mały szczegół, bardzo mały - nawet nie warto sobie zawracać nim głowy. Jaki? Otóż płytka UMD (Universal Media Disk), na której są zapisywane filmy i gry na PSP ma pojemność 1,6GB (o ile pamiętam to coś koło tego). A GTA San Andreas to nie jedno miasto tak jak w przypadku GTA VCS czy LCS, lecz trzy miasta i tereny pozamiejskie. Do tego dochodzą stacje radiowe, , dźwięki otoczenia, pojazdy... to wszystko nie zmieści się na jednej płytce UMD :/ . Chyba, że R* umożliwiłby jakieś odpłatne pobranie gry z internetu o rozmiarze większym niż 1,6GB. Wtedy każdy mógłby sobie np. grę 3,4GB`wą pobrać i wrzucić na 4GB`wą kartę pamięci. Lecz to jest mało prawdopodobne. Bardziej możliwe jest to, że GTA SAS powstanie, lecz tylko na PS2. Konsolę, która nadal jest sprzętowo lepsza od PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 17:19, ps1000 napisał:

może też na PC wydadzą GTA SAS

Wątpię stories jeszcze nigdy żadne nie pokazało się na kompa. Więc myślę, że już nie będzie. Może coś wyjdzie na PSP lub PS2, ale na GTA San Andreas stories na PC nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M isie wydaje, że nie będzie San Andreas Stories. A jak będzie to raczej nie prędko. Bo teraz kończą GTA IV na PC i robią GTA: Chinatown Wars czy coś takiego na konsole przenośne chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować