Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC-towi gracze przejdą na PS3? Tak twierdzi NCSoft

941 postów w tym temacie

W ŻYCIU!!!

Wolałem, wolę i będę woleć kompa!

I tak komp ma lepszą grafę: Np. 4x GeForce 8800 Ultra Quad SLI ???

I co? PS3 się chowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 14:41, Dincooo napisał:

Szkoda, że nie produkują gier również na X360. Ciekawe dlaczego? Czyżby tym razem Sony sypnęło
gotówką?


Nie. To producent decyduje na jaką platformę robi gry - decyduje, czy dana konsola jest silniejsza, ma spore możliwości w programowaniu etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile mu Sony za ten tekst zapłaciło. I ciekawym jest za jaką cenę powiedziałby taki sam tekst o X360. Teraz tylko czekać aż jakiś inny gigant powie, że X360 to przyszłość elektronicznej rozrywki w ogóle...
Żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 14:42, Naymar napisał:

W ŻYCIU!!!

Wolałem, wolę i będę woleć kompa!

I tak komp ma lepszą grafę: Np. 4x GeForce 8800 Ultra Quad SLI ???

I co? PS3 się chowa


PS3 się chowa a Ty wyjmujesz portfel żeby zapłacić za 4x GeForce 8800 Ultra Quad SLI + płytę główną zdolną do obsłużenia tego + jakiś procek + ram + zasilacz 1500W? A potem miłego płacenia za prąd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zostaję z komputerem. Wiem co potrafi PS3 i wcale nie jest to więcej niż mocny PC (którego jestem teraz posiadaczem). Poza tym konsola jest głównie do gier, a PC do wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 14:46, Łysy Bydgoszcz napisał:

Zamiana PC na konsole... buhahahaha śmiech na sali jak juz to bym rozwarzył ostatecznie jeśli
bym miał mieć konsole... XBOX 360 na pewno nie Playstation


X360 to nie konsola tylko nieudana wadliwa podróbka PCta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że koleś się czegoś nawdychał bo bzdury gada straszliwe, jakiś niewielki procent graczy się przeżuci na konsole ale rynek PC-towy wogóle tego nie odczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 14:50, Mr Black napisał:

Ja tam zostaję z komputerem. Wiem co potrafi PS3 i wcale nie jest to więcej niż mocny PC (którego
jestem teraz posiadaczem). Poza tym konsola jest głównie do gier, a PC do wszystkiego.


Przecież na konsoli też możesz przeglądać strony internetowe, przeglądać zdjęcia, oglądać filmy (w tym na Bu-Rayu również) :) No i dzisiaj płacisz 2300 zł i masz spokój na 10 lat - żadnych upragde sprzętu, zawsze każda gra działa bez problemu. A na PC? Nowy komp po dwóch latach ma problemy z nowymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już raczej prędzej by przeszli na "konsolę Billa", niż na Sony. Przecież gry na PS2/3 mają z tymi na PC jeszcze mniej wspólnego, niż te z X-a.
A zresztą dlaczego mieliby w ogóle przechodzić na cokolwiek ? Skąd takie przypuszczenia, chyba nie wyssane z palca. :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tworzyć i nagrywać muzykę, robić strony internetowe, programować, tworzyć filmy, pracować jako administrator, ogólnie pracować. To wszystko można robić na PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 14:44, master matrox napisał:

Nie. To producent decyduje na jaką platformę robi gry - decyduje, czy dana konsola jest silniejsza,
ma spore możliwości w programowaniu etc.

owszem, ale producent konsoli może "wspomóc" ten proces decyzyjny odpowiednią dotacją (zróbcie tą grę na naszą konsolę i nie róbcie na inne, a dopłacimy tyle a tyle do produkcji). A sony obecnie bardzo gier potrzebuje, bo sprzedaż kuleje a większośc developerów po "drobnej zachęcie" decyduje się na x-pudło ew x-pudło i pc nawet jak wcześniej gra miała być też/tylko na ps3
ps Ja tam zostaję przy pc, na konsoli zwyczajnie nie miał bym w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować