Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC-towi gracze przejdą na PS3? Tak twierdzi NCSoft

941 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 13:50, Tomek1120 napisał:

jaki nowy directx? na razie będzie 10. a pozatym jestem ciekaw jak na tym ps3 wchodzisz na
gram.pl hahaha

wchodzi z komputera...matołku ?
jakbyś przeglądnął parę stron wcześniej mój znajomy pokazuje otwartą stronę gram.pl w PSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:54, Tomek1120 napisał:

to podaj mi link do info o directx 11

nie podam bo czytalem o tym na czyjmis G''S wiec raczej teraz szukac mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:55, Grz3chu napisał:

> jaki nowy directx? na razie będzie 10. a pozatym jestem ciekaw jak na tym ps3 wchodzisz
na
> gram.pl hahaha
wchodzi z komputera...matołku ?
jakbyś przeglądnął parę stron wcześniej mój znajomy pokazuje otwartą stronę gram.pl w PSP

Tak juz fotka była z PSP ale czekamy na fotkie PS3 z linuxem wrzuciłem filmik z YouTube jak to wyglada ale niech kolega pokaże ze to ma na swojej konsolce zainstalowe. :-) Ja jak napisłem bede to instalował na PS3 już znalazłem kumpla chetnego do testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ps3 - 2400zł
tv full hd - min. 4000zł
gry na ps3 200-300zł
i mam tyle kasy płacić tylko dlatego bo na ps3 są jakieś głupie tekkeny których na pc nie ma. aha i trzeba doliczyć komputer bo na tym czymś nie pogram w strategie i nie będę mógł gadać na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:59, Tomek1120 napisał:

ps3 - 2400zł
tv full hd - min. 4000zł
gry na ps3 200-300zł
i mam tyle kasy płacić tylko dlatego bo na ps3 są jakieś głupie tekkeny których na pc nie ma.
aha i trzeba doliczyć komputer bo na tym czymś nie pogram w strategie i nie będę mógł gadać
na gg

jesli gra ktora ma zbyt trudne sterowanie dla ciebie i nazywasz ja glupia to gratuluje ci IQ(ja cie nie obrażam jak cos tylko stwierdzam fakt,a gdybym chcial cie obrazic uzyl bym odpowiednich do tego słow)
A co do kosztu gier nie umiesz zamawiac przez internet? tam juz po 3 tyg. od premiery gry schodza ponizej 200zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 13:59, Tomek1120 napisał:

aha i trzeba doliczyć komputer bo na tym czymś nie pogram w strategie i nie będę mógł gadać
na gg

Jakies tam strategie są ... ale nie ciekawe... znaczy beda pewnie... A jak ten Linux sie zainstaluje to pogadsz na GG jest tam kilent który ma gg miedzy innymi zapomniłem nazwy niestety bo uzywałem tylko raz na próbe...
I teraz napisałem to żeby juz wiecej mi nie pisanio ze jestem fanboyem kompa i patrze obiektywnie na sytuacje PC vs. PS 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie napisałem że tekken jest za trudny? grałem w to na ps2 i uznałem że jest do kitu. gry w internecie schodzą po 3 tygodniach poniżej 200zł wow! ale taniocha. Problem w tym że gry na pc które dopiero co wychodzą kosztują 100zł a nie będę przepłacał bo uważam że nie ma po co gdyby gra kosztowała podobnie jak na pc czyli 120zł gdy wychodzi i 50zł po roku to od razu bym to kupił. nie twierdze że ps3 jest złe może ktoś akurat lubi te tekkeny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz ze jak kupujesz gre na konsoe to placisz za gre w pelni dopracowana, nie potrzebujaca zadnych pathy,
a bijatyki to nie jedyne gry na konsole, jest ich cala masa w wiekszosci bardzo dobre tytuly, a za rok zobaczymy na ps3 cryssica (podobno to byl exclusiv na PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:58, Łysy Bydgoszcz napisał:

Tak juz fotka była z PSP ale czekamy na fotkie PS3 z linuxem wrzuciłem filmik z YouTube jak
to wyglada ale niech kolega pokaże ze to ma na swojej konsolce zainstalowe. :-) Ja jak napisłem
bede to instalował na PS3 już znalazłem kumpla chetnego do testu...

Linux na PS3 nie jest zbyt wydajny, lepsza jest już standardowa przeglądarka internetowa dostepna z dashboardu konsoli.
Tomek kurde powiedz gdzie widzialeś Full HD za 4000 zł, bo już ubieram buty i biegnę do sklepu :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie jestem wrogiem ps3 bo akurat chce zmienić kompa i jest jeszcze opcja że zostawię starego i kupię ps3 tylko że nie ma ani jednej rzeczy która mnie do niego przekonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:21, krzysiek-xxx napisał:

PS3 zamiast kompa? Ten koleś chyba kpi, że "rdzenni" :P pecetowcy przesiądą się na konsolę
tylko dlatego, że ładna grafika i bajery, które już od bardzo, bardzo dawna mamy w komputerach
(np. dysk twardy). Czy to naprawdę jest takie trudne do zrozumienia, że PRAWDZIWY gracz nigdy
nie przedłoży wyglądu wizualnego nad grywalność? Nie oszukujmy się, bo co mi po fajnych bajerach
graficznych skoro w FPS''y marnie gra się na padzie. Przykład z życia: Call of Duty 3 daję
głowę, że sprzedałby się w większej ilości, gdyby wyszedł na kompa. To zagranie było... bez
sensu to tak jakby powiedzieli, że Def Jam Icon będzie tylko na komputer. Poza tym już teraz
możliwości najlepszych Kart graficznych biją na głowę PS3, a przyznam rację tym, którzy uważają
iż Sony zadziera nosa i zachowuje się jak nadęty buc. Uwierzcie mi to napawdę nie jest śmieszne
tylko żałosne. Jeśli będę chciał sobie pooglądać super, extra, wypasioną grafikę to poczekam
do premiery Crysis''a i wtedy odpalę go na 8800 GTS. Jeśli chodzi o konsole to jestem pełen
podziwu dla firmy Nintendo (że myślą o tym jak zdobyć gracza nie grafiką, a grywalnością) i
to właśnie Wii będzie jedynym next-genem jaki zakupię. Na razie GameCube w zupełności wystarczy
do gier typu Def Jam.




G... prawda nauczcie się że żaden obecny komp nie jest lepszy od PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczy które mnie mogą przekonać do PS3
Coraz więcej kontynuacji gier na PC przestaje być robionych i zostają tylko te na konsolach
Koniec z Upgrade kompa
Bluray (ale na razie nie jest mi to potrzebne)

Natomiast do PC
Ceny gier
Polskie wersje językowe
Szybki spadek cen gier
Fanowskie modyfikacje do gier (nie wyobrażam San Andreas bez modyfikacji)
Nie mam TV w pokoju więc będę mieć może 30 minut dziennie żeby pograć na PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:59, Tomek1120 napisał:

ps3 - 2400zł
tv full hd - min. 4000zł
gry na ps3 200-300zł
i mam tyle kasy płacić tylko dlatego bo na ps3 są jakieś głupie tekkeny których na pc nie ma.
aha i trzeba doliczyć komputer bo na tym czymś nie pogram w strategie i nie będę mógł gadać
na gg



PS3 + 2 padu + motorstorm + resistance - 2399zł
nie muszisz odrazu kupować full hd możesz grać na zwykłym i kiedyś dokupić taki TV - 0zł
gry na PS3 200-250(nowe) zawsze można kupić na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:13, Mateusz9214 napisał:

ale wiesz ze jak kupujesz gre na konsoe to placisz za gre w pelni dopracowana, nie potrzebujaca
zadnych pathy,
a bijatyki to nie jedyne gry na konsole, jest ich cala masa w wiekszosci bardzo dobre tytuly,
a za rok zobaczymy na ps3 cryssica (podobno to byl exclusiv na PC)

No a ten z tymi patchami znowu... Patche na kosole nie wydszły bo jak tak dodac patcha do gry na płytce hm?? dograć do płytki z gra....? Jeśli dało by sie patcha na kosole instlowac to by wychodziły to jest pewne ale też nie ma modów na kosole a na kompa jet mnóstwo do różnych gier... Co nie zmieni faktu iz na konsoloi po prostu patcha nie da sie zinstalować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:13, Grz3chu napisał:

> Tak juz fotka była z PSP ale czekamy na fotkie PS3 z linuxem wrzuciłem filmik z YouTube
jak
> to wyglada ale niech kolega pokaże ze to ma na swojej konsolce zainstalowe. :-) Ja jak
napisłem
> bede to instalował na PS3 już znalazłem kumpla chetnego do testu...
Linux na PS3 nie jest zbyt wydajny, lepsza jest już standardowa przeglądarka internetowa dostepna
z dashboardu konsoli.
Tomek kurde powiedz gdzie widzialeś Full HD za 4000 zł, bo już ubieram buty i biegnę do sklepu
:) ?

Może tak a może nie na czym sie opiarasz ??? Masz tona swojej konsoli?? udowodnij porównałeś z linuxem czy opierasz sie na wypowiedziach z forum jakiegos ... Sam widzisz że niektórzy głupoty wypisuja.. nie chodzi mi akurat ze to co teraz napisałeś do głupota akurat... ale prosze wszyscy tak zachwalacie mozliwosc instalacji Linux jakiejkolwiek dystrybucji niech ktos z was tu na forum obecnych zachwalajacych PS3 udowidni mi że ma to u siebie na kosoli!!!!!!! Pisanie tylko izachwalnie tego nie mając tego u siebie i nie uzywajac to tylko TEORIE które nie musza sie sprawdzić jest t6akich wiele jak również jest wiele rzeczy które miały ulepszyć wszystki zycie al okazał sie tak tylko w TEORI bo nigdy sie nie przyjeły do szerokiego urzytku lub zostały wogóle zlane!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kto zachwala Linuxa ? Bo na pewno nie ja. Jak kupie PS3 to na pewno oleję tą opcję bo na co mi Linux w konsoli ? Na co mi drugi komp ? na gametrailers masz kilkanaście filmików z Linuxem załączonym na PS3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:23, demon92 napisał:

G... prawda nauczcie się że żaden obecny komp nie jest lepszy od PS3.

Ty sie naucz że kompa bez problemu lepszego niż PS3 da sie złorzyc pamietaj napisałeś że rzaden obecy komp nie jest lepszy od PC to jest dopiero bzdura... bez problemu można złorzyc lepszy... nie pisz mi tu o kosztach przeczytaj co napisałeś ZADEN NIE JEST LEPSZY OD PS3....
Myslałem że jestes choć troche obiektywny ale cóż widzę że sie pomyliłem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:41, Grz3chu napisał:

kto zachwala Linuxa ? Bo na pewno nie ja. Jak kupie PS3 to na pewno oleję tą opcję bo na co
mi Linux w konsoli ? Na co mi drugi komp ? na gametrailers masz kilkanaście filmików z Linuxem
załączonym na PS3

Wiem że są tam filmiki ale nie chodzi mi o filmiki JUZ TO PISAŁEM WILE RAZY!!!!!! Tylko o to aby osoby które tak twierdzą ze na kosoli można wszystko co na kopmie poazały mi choć że maja tego Linuxa zinstalownego poprzez nagranie filmiku... Podobni twój kolea go ma ten od PSP ale żona akurat grał amił zrobić filmik czy choc foto jak skończy zona grać i co jeszcze gra...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie przechodze na PS 3 !!!!!!!
Bo po co ??
Mam PS 2 i wole grac na kompie !!!!!!!!
Konsola mi sie juz zaczyna psuć :/ !!!!
A tak wogule to PS 3 jest bardzo drogie !!!
Za tyle to ja moge sobie kompa kupic albo samochód !!
Gry tez na PS 3 kosztuja !!!
Ja za np. 300 zł nakupie sobie duzo tanszych gier !!!!!
Ja zostaje prz kompie ( PC ) !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:47, Bodzio11q napisał:

Ja nie przechodze na PS 3 !!!!!!!

Dobra, a możesz się tak nie wyżywać na tych wykrzynikach ? Nikt ci nie każe.

Dnia 31.08.2007 o 14:47, Bodzio11q napisał:

Bo po co ??

Hmmm...po jajco. A tak na serio by doświadczyć jego mocy, pograć w Bioshocka, Heavelny Sword''a czy MotorStorma.

Dnia 31.08.2007 o 14:47, Bodzio11q napisał:

Mam PS 2 i wole grac na kompie !!!!!!!!

To se graj...

Dnia 31.08.2007 o 14:47, Bodzio11q napisał:

Konsola mi sie juz zaczyna psuć :/ !!!!

No to kup PS3 :)

Dnia 31.08.2007 o 14:47, Bodzio11q napisał:

A tak wogule to PS 3 jest bardzo drogie !!!

O tak, masz racje.

Dnia 31.08.2007 o 14:47, Bodzio11q napisał:

Za tyle to ja moge sobie kompa kupic albo samochód !!

Kompa tak, ale dość słabego, a samochód hmm...chyba Poloneza z 95 roku i to po wypadku...

Dnia 31.08.2007 o 14:47, Bodzio11q napisał:

Gry tez na PS 3 kosztuja !!!

Wszystko kosztuje.

Dnia 31.08.2007 o 14:47, Bodzio11q napisał:

Ja za np. 300 zł nakupie sobie duzo tanszych gier !!!!!

Nom. Na Pegazusa to gdzieś z 80.

Dnia 31.08.2007 o 14:47, Bodzio11q napisał:

Ja zostaje prz kompie ( PC ) !!!!!!!!!!!

Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować