Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC-towi gracze przejdą na PS3? Tak twierdzi NCSoft

941 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 14:55, Sarturias napisał:

> Ja nie przechodze na PS 3 !!!!!!!
Dobra, a możesz się tak nie wyżywać na tych wykrzynikach ? Nikt ci nie każe.
> Bo po co ??
Hmmm...po jajco. A tak na serio by doświadczyć jego mocy, pograć w Bioshocka, Heavelny Sword''a
czy MotorStorma.
> Mam PS 2 i wole grac na kompie !!!!!!!!
To se graj...
> Konsola mi sie juz zaczyna psuć :/ !!!!
No to kup PS3 :)
> A tak wogule to PS 3 jest bardzo drogie !!!
O tak, masz racje.
> Za tyle to ja moge sobie kompa kupic albo samochód !!
Kompa tak, ale dość słabego, a samochód hmm...chyba Poloneza z 95 roku i to po wypadku...
> Gry tez na PS 3 kosztuja !!!
Wszystko kosztuje.
> Ja za np. 300 zł nakupie sobie duzo tanszych gier !!!!!
Nom. Na Pegazusa to gdzieś z 80.
> Ja zostaje prz kompie ( PC ) !!!!!!!!!!!
Ok.

Masz troche racji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie mam zamiaru przechodzić na drogiego PS3, wole blaszaka dla którego gry są tańsze, poza tym co ludzi napada na te konsole, gry na konsole które potem pojawiają sie na pececie wygladają zdecydowanie lepiej a to ze względu na wyższą rozdzielczość i lepsze tekstury tak jest w przypadku x-pudełka (mimo ze to nie zbyt dobry przykład, bo niemal wszyscy na niego narzekają), ale w przypadku innych konsol jest podobnie i to nie ulega wątpliwości ze blaszaki mają większe możliwości technologiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o ceny tylko o jakosc gier, różnica polega na tym, że gry na PS3 kosztują po 200 - 300zł zamiast 50-100 ponieważ vlepka Sony uniemożliwia zmniejszenie ceny. Sony zaraba tylko na grach, a te starocie na PS2, które gdzies wyciułaliście za 50 zł okazyjnie, już nie zasilają konta SOny, stąd takie tanie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A napisze jeszcze cos o FPS... czemu wszyscy profesjonlaini gracze właśnie FPS napażaja na PC a nie na konsolach.. jak są jakiekolwiek mistrzostwa w FPS ( wyłącze tu oczywiście HALO bo nawet nie czy sa jakies takie MŚ w HALO ) Na takowych zawodach zawsze widac stojące PCty.. klawiatury i gryzonie... To chyba świadczy o tym że ten gatunek lepszy jest jednak na PC...

Z kolei MŚ w FIFE, PES zawsze na kosolach widziałem wiec tu ma się lepiej gatunek tych gier...

A co do Tekkena to cóż jest fajny ale na jakis tydziń bo za łatwy jest a nie za trudny... ale jest fajny jak sie w domu robi jakąś imprezkie ze znajomymi czy nawet z rodzina... mam PSX i fajne popatrzec było jak wujas typowy robol pracuje całe życie przy tokarce niegrał nidgy w zadną gre i nie tykał PC sie zgrzewał aby przejść do nastepngo przeciwnika i jeszcze do tego na wpół trzeźwy :-) hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do ludzi którzy maja PLAYSTATION ogólnie to w wiekszości maja poprzerabiane... więc argumenty na ceny gier są nie do końca trafione w sumie... Nie uważam że każdy ma przerobione ale większość ma... PS3 juz da sie przerobić nie wim dokładnie gdzie ale wiem ze sie da bo znalazłem w necie to info... i nawet na allegro typ sprzedawał przerobione PS3 juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby przejść całkowicie na konsolę musiał by się tam najpierw Blizzard dla mnie przenieść :) po za tym i tak większość gier jakich gram to pc-towe klasyki :))... ceny gier dla konsoli mnie dobijają nawet jeśli weźmie się pod uwagę różnice w cenie między ps3 a nowym komputerem to i tak... włącza mi się jakaś blokada gdy mam kupić grę za 250 zł w którą pogram 2-3 dni zanim odłożę na półkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem oburzony tematem ponieważ od bardzo wielu lat siedzę przy pc i nie mam żadnego zamiaru przenosić się na playstation 3. Takie 5 przykładów dlaczego nie:

1.Gry na kompa są tańsze
2.Ogólnie dobry komp tańszy
3.Na komputerze można nie tylko grać.......
4......ale i przy okazji słuchać muzyki
5. hmmmmm.....nie przychodzi mi nic do głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam że w PL najwieksza bolączka sa po prostu zarobki... A juz wogole to porażka że w stanch np. tańsze są konsole niz w PL... Zresztą i kopmy... Na Windowsa co chwila są jakies promoce ale tylko w Ameryce Płn. Gdyby Statystyczny Polak zarabiał tyle co Kanadyjczyk czy Amerykanin to wiecie co podejrzewam że gracze hard-corowi jak wielu z nas miałoby każdą platforme po prostu... no chyba że jest sie fanbojem.. czyli takim nacjonalistą z miłością nie do kraju ale do korporacji który kocha daną firme... A to jest chore... Kochac jakąś jakąś firme....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:35, Nekromantik napisał:

6. komputera nie potrzeba przerabiac do piratów :]

Nawet o to nie chodzi... że nie trzeba przerabiać ale jest mnóstwowersji demo które zanim kupisz pełną gre można wypróbowac wystrczy z netu ściagnąc a na PS3 czy jqakakolwiek konsole cóż bieda w tym temacie...
Ja akurat nie ma piratów maiłem kiedyś przyznam sie ale to jakiieś 8 lat temu było... Od właśnie 8 lat mam same orginały i do dziś uzberłalo sie ponad 300 sztuk wszystkiego no doliczyc moge jeszcze 25 orginalów na PSX... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno o demo które pokarze w pełni możliwości gry, najczęściej dema mnie odstraszają, więc piracę. Jeśli gra się spodoba to zamawiam, jeśli nie - wywalam z dysku pirata i czesc, szybko zapominam o słabej grze:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 14:13, Mateusz9214 napisał:

ale wiesz ze jak kupujesz gre na konsoe to placisz za gre w pelni dopracowana, nie potrzebujaca
zadnych pathy,
a bijatyki to nie jedyne gry na konsole, jest ich cala masa w wiekszosci bardzo dobre tytuly,
a za rok zobaczymy na ps3 cryssica (podobno to byl exclusiv na PC)



Lost Planet i Gearsy też podobno były nimi na konsolach ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:45, Nekromantik napisał:

Uważaj Łysy bo narazisz się kilku fajnym avatarkom,jak tak dalej będziesz mówic:) Ale masz
rację nic dodac nic ując.

E nie przejmu sie tym... nie jestem fanem blaszka ani zadnej konsoli... po prostu jestem normalnym graczem... któremu bardziej opłaca sie mieć PC niż PS3 ewntualnie mogę mieć PC jako podstawowy sprzet i jako dodatek Xbox 360 lub PS3 lub Wii akurat wole kupić jakis sprzęt niż ciuchy orginalne lub buty za 300 zł... więc jestem w stanie mieć i to i to może nawet 2 konsole i mje 2 PC + Notebook... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować