Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC-towi gracze przejdą na PS3? Tak twierdzi NCSoft

941 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2007 o 12:53, Mateusz9214 napisał:

to powiedz mi dlaczego PS3 pociagnie cryssica na full detalach?

O takiej grze "cryssic" jeszcze nic nie słyszałem. Zapewne chodzi Ci o Crysis.
A wyjdzie na PS3? A jak mi pokażesz, jakie są tam ustawione detale? Otworzysz kartę konfiguracji ustawień graficznych i przeczytasz, jak tam wszystko wygląda? Bo szczerze wątpię w to, by Crysis w takiej formie w jakiej obecnie powstaje ukazał się na PS3. Może ukaże się i będzie jeszcze ładniejszy (jak było w przypadku Far Cry) ale nadal jestem zdania, że mocą GF8800 z porządnym procesorem na pokładzie przebija mocą PS3. Już wkrótce, na dniach, ukaże się MoH:Airborne i zapewne pojawią się w necie porównania wersji z różnych platform. Wtedy można się będzie wypowiadać o rzeczywistych a nie domniemanych różnicach w jakości grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli marzą Wam się takie gry jak "cryssic" na PS3, Xbox 360, to na pewno producenci ukochają Was odpowiednio słabszym silnikiem graficznym, fizycznym, z powodu ograniczen sprzętowych konsol. To jest praktykowane już normalnie w wielu grach, nie będzie jednej takiej samej wersji dla wszystkich platform. Jedni dostaną coś dobrego, inni trochę gorszego, lub mocno gorszego, a reszta będzie musiała obejsc się smakiem :F Takie jest życie niesprawiedliwe i do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale konsolowce lubią bluzgać microsoft i jego systemy
Wystarczy Odpowiednio sobie ustawić WSZYSTKIE opcję i system działa JAK TY chcesz więc w czym problem? to własnie konsola jest dla ułomów (ci co przerzucili sie i uważają że pc to syf) lub ludzi którzy kompletnie nie znają się na kompie
jeżeli się umie ustawić kompa to działa cacy nawet duzo lepiej od konsoli no i obraz płyty na dysku ach to jest piękne a nie żonglowanie płytami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi ułomkami bym uważał. Nie każdy ma predyspozycje softwarowo-hardwarowe, niektórzy chcą się bawić w ustawienia i instalację, chcą włożyć płytkę i grać (żeby mnie zaraz nie wzięto za konsolowca, stoję po drugiej stronie barykady). Tak wiem na PC wystarczy raz zainstalować grę i też można pocinać, znaleźć sobie cracka, płytkę wsadzić do pudełka i odstawić na półeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TO ŻE CRYSIS BĘDZIE WYGLĄDAŁ NA PS3 GORZEJ NIŻ NA PC! A TAK WOGÓLE TO W KONSOLI NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK FULL DETALE! WOŻĄ SIĘ MW NA PS2 NA FULL DETALACH A TAK NAPRAWDĘ TE FULL DETALE NA KONSOLI WYGLĄDAJĄ JAK MINIMUM NA KOMPA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 13:52, Tomek1120 napisał:

TO ŻE CRYSIS BĘDZIE WYGLĄDAŁ NA PS3 GORZEJ NIŻ NA PC! A TAK WOGÓLE TO W KONSOLI NIE MA CZEGOŚ
TAKIEGO JAK FULL DETALE! WOŻĄ SIĘ MW NA PS2 NA FULL DETALACH A TAK NAPRAWDĘ TE FULL DETALE
NA KONSOLI WYGLĄDAJĄ JAK MINIMUM NA KOMPA!


Po pierwsze to nie krzycz, bo to nie ma sensu ...
Taa, full detale jak minimum na kompa - nie rozśmieszaj mnie. Zobacz sobie jak wygląda Gran Turismo 5, Forza MotorSport czy też Heavenly Sword - i co, nadal twierdzisz, ze na konsolach jest gorsza grafika? Wszystko zależy od producenta danego tytułu, a gry na konsole za 5 lat i tak będą lepiej wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 14:09, Nekromantik napisał:

Tomek o niektórych grach nie można powiedziec, że wyglądają jak na minimum, bo nawet nie kwalifikują
się dla minimum...


A na PC to niby same ultra - super - mega wypasione gierki są, tak? Argumentuj swoje wypowiedzi, bo takie pisanie jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Master 30fpsów to standard konsolowy poniżej którego zejsc nie pozwala producent, gry maja płynną animację kosztem szczegółowosci. Jak wygląda Gran Turismo na PS3, jak mogło by wyglądac na Xboxie360, a jak na moim najlepszym piecu? Zastanawiałeś Sie nad tym kiedyś? Argumentacje masz trochę wyżej koleżko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 14:18, Nekromantik napisał:

moim najlepszym piecu?


Właśnie. "Najlepszym" PC, a kto kupuje w dzisiejszych czasach sprzęcik droższy niż 2000-3000 zł? Taki komputer za tą cenę starczy na jakieś max 1,5 roku, potem już trzeba robić upragde, a w konsoli? 10 lat i grasz i grasz, nie martwiąc się o wymagania - gry po około 50-75 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2007 o 14:23, master matrox napisał:

gry po około 50-75 zł.


Hmm ciekawe gdzie takie tanie gry na konsole znalazles? Jak poczekasz 5 lat od premiery to moze i tyle kosztuja a tak to min 200zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze to nie wszystko,ale ja na swoje hobby nie żałuję. Jeśli popadnę w absurd, pewnie wyciągnę starą amigę, podłączę do tv unitra i będę grał w PoP, bo nie będzie sensu inwestowac dalej w sprzęt, który za rok stanie się standardem. To co dla jednych jest podłogą, drugim wydaje się byc niebem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale to tym 1,5 roku to gry na ps3 nie będą lepiej wyglądały a poza tym to kup sobie z 20 gier na ps3 po 200zł i pogadamy czy jest takie tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 13:52, Tomek1120 napisał:

TO ŻE CRYSIS BĘDZIE WYGLĄDAŁ NA PS3 GORZEJ NIŻ NA PC! A TAK WOGÓLE TO W KONSOLI NIE MA CZEGOŚ
TAKIEGO JAK FULL DETALE! WOŻĄ SIĘ MW NA PS2 NA FULL DETALACH A TAK NAPRAWDĘ TE FULL DETALE
NA KONSOLI WYGLĄDAJĄ JAK MINIMUM NA KOMPA!

a odpalisz MW na kompie o procesorze 300mhz jesli tak to czekam, liar i heavenly sword to jak narazie najladniejsze gry na ps3 i przewyzszaja jakoscia grafiki bardzo wiele nowych gierek, a PS3 przy nich wykorzystuje 30% mocy to czemu uwazasz ze crysis bedzie wygladal gorzej??? no ale zaraz powiesz ze 8800 jest najlepszy i zaczniesz wymieniac jego zalety i bedziesz podniecal sie jego moca i mowil ze konsole nowej generacji nigdy nie dorosna mu do piet...żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wszystko zależy od producenta danego tytułu, a gry na konsole za 5 lat i tak będą lepiej wyglądać. "

Konsola to jeden, zamknięty sprzęt więc producenci wyciskają z niej siódme poty. PC jest modułowy i w pełni konfigurowalny co ma swoje zalety ale również i wady, różnorodność hardwaru uniemozliwia poniekąd wyduszenie z niego wszystkiego. Porównując obecny stan rzeczy jestem skłonny na dziś postawić graficznie wyżej PC. Za 5 lat to będzie GF XXXX albo jakiś Radek n-tej generacji więc nie wiem czy na konsoli będą graficznie lepsze tytuły.

master matrox
"Właśnie. "Najlepszym" PC, a kto kupuje w dzisiejszych czasach sprzęcik droższy niż 2000-3000 zł? Taki komputer za tą cenę starczy na jakieś max 1,5 roku, potem już trzeba robić upragde, a w konsoli? 10 lat i grasz i grasz, nie martwiąc się o wymagania - gry po około 50-75 zł."

To mit z ciągłym upgradem PCta, jeśli wiesz co kupujesz nie musisz się o to martwić. Idąc za twoim tokiem myślenia powinienem pół roku temu wymienić swojego PC za 2,5 tys. Nie zrobię tego mimo, że mnie stać ponieważ jeszcze spokojnie mi posłuży do grania na kilka następnych latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

master matrox czytałem gdzieś, że konsole mają teraz ukazywać się w odstępach 4-5 letnich. Ciekawe czy wciąż argumenty cenowe sprzętu będą waszą bronią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 14:58, Marco Polo napisał:

master matrox czytałem gdzieś, że konsole mają teraz ukazywać się w odstępach 4-5 letnich.
Ciekawe czy wciąż argumenty cenowe sprzętu będą waszą bronią.

no ale zawsze te 4-5 moze nawet i 6 lat bedzie piekna grafika
a ci co narzekaja na cene ze jest wyskoka chyba nie byli w angli i nie widzieli gier po 10 funtow no ewentualnie nie chodzili po ang. sklepach interntowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 14:59, Tomek1120 napisał:

nie odpalę bo się nie da. ale to tak jakby się chwalić że ci chodzi crisis na grafice 32mb
i masz 2 klatki na minute. nieważne jak ale chodzi

no ale po jaka cholere mowisz ze crysis bedzie wygladal gorzej na ps3 niz na pc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować