Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC-towi gracze przejdą na PS3? Tak twierdzi NCSoft

941 postów w tym temacie

>emulator X360 i PS3 i grać w gry na te urządzenia wystarczy że dokupie se odpowiednie urządzenie


do ps3 nie ma emulatora a do ps2 jest i w takiej grafie że szkoda słów.w dodatku odpalisz tylko gry baaarrrdddzzzooo stare a i tak do nich wymagane min 2gb ram i super karta aby gralo sie troche lepiej niz na pokazie slajdów...................widać że czytałeś a w praktyce nic nie wiesz!!!!!!w dodatku na emulatorach widać pixele jak walają sie po ekranie..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do emulatorów na PS3 jest net i mozna wgrac linuksa jak sie chce pisane bylo to chyba 1000razy wiec napewno jakis sie wygrzebie zresztą choćby z emuinfo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze jaki mto trzeba byc kretynem zeby napisac ze ma emulator na PS3 buahahahaha wikszego kitu nie słyszałem :D
Widac ze dziecko zyje w swiecie fantazy hehe na PS3 mozesz odpalac gry z PSX PS2 i mozna emulatory instalowac to starych konsol!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Boze jaki mto trzeba byc kretynem zeby napisac ze ma emulator na PS3 buahahahaha wikszego kitu nie słyszałem :D
Widac ze dziecko zyje w swiecie fantazy hehe na PS3 mozesz odpalac gry z PSX PS2 i mozna emulatory instalowac to starych konsol!!!

zle zrozumiales chodzi o to ze DO ps3 mozna wgrac emulator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SłaVio Żeby pograc w gry z PS2 na PC nie potrzeba super kompa, bo on niewiele pomoże. Potrzeba biosu gry. Na Xboxa już dawno można było na upartego wgrac windowsa i emulowac gry z PC oraz innych platform. Teraz nagle fanboje się obudzili że wreszcie ich kochane PS3 także coś będzie potrafiło, są tak dumni z tego powodu, ze aż śmiac się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że karta grafiki z PS3 to cieniutki sprzęcik. Nie dorównuje pod żadnych względem GF 8800, choć ta kosztuje tyle co cały PS3. Jednak producenci tak optymalizują kod, aby gra działała i dlatego widzimy niekiedy cuda na archaicznym sprzęcie, np. grafika na PS2... Xbox 360 dał mocnijeszą grafikę od AMD/ATi, ale z kolei nie dał napędu next-gen, dlatego też jest ograniczony...

PC idzie innym torem. To eksluzywna platforma do gier dla bogaczy. Gdybyście mieli na tyle kasy, żeby bez niczego sobie wymieniać grafiki co 2 lata, to teżbyście zainwestowali w PC... Ja np wyciskam z PC tyle ile się da. Dwa miesiące temu wymieniłem Pentium 4 2,4 GhZ, 1GB RAM i GF6600 na mocnijeszy sprzęt. Teraz mam dobrego PC, ale wciąż roważam kupno PS3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozważam kupna PS3, nie lubie fanboyów, choc daleki jestem od budowania obozów koncentracyjnych dla nich. PS3 zwyczajnie mnie na tą chwilę nie interesuje. Może kiedyś wyjdzie jakiś exclusiv i mnie skłoni do jej zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nieprawda, sam jesteś dziecko i tyle. Emulatoy na PS2 działają b dobrze 3ba tylko postawić do nich osobny system i na tej samej zasadzie istnieje już jeden (mam tylko ten i innego nie widziałem) emu do ps3 poczytaj i poszukaj. Ale prawda jest taka ze musisz miec zoptymalizowany sys pod tego emu. W biosie nic nie 3ba grzebać wiec bajek mi tu nie opowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>SłaVio Żeby pograc w gry z PS2 na PC nie potrzeba super kompa, bo on niewiele pomoże. Potrzeba biosu gry. Na Xboxa już dawno można było na upartego wgrac windowsa i emulowac gry z PC oraz innych platform. Teraz nagle fanboje się obudzili że wreszcie ich kochane PS3 także coś będzie potrafiło, są tak dumni z tego powodu, ze aż śmiac się chce...


przeczytaj pare postów w góre pisałem to samo a juz instalowałem emulatory i iwem jak wtedy gry chodzą a na ps2 to juz jak pokaz slajdów i te pixele na ekranie.......co tu gadac -emulator to nie to samo min 2gbram i niezly komp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 13:31, MisieQ18 napisał:

A nieprawda, sam jesteś dziecko i tyle. Emulatoy na PS2 działają b dobrze 3ba tylko postawić
do nich osobny system i na tej samej zasadzie istnieje już jeden (mam tylko ten i innego nie
widziałem) emu do ps3 poczytaj i poszukaj. Ale prawda jest taka ze musisz miec zoptymalizowany
sys pod tego emu. W biosie nic nie 3ba grzebać wiec bajek mi tu nie opowiadaj.
i bynajmniej nie znajdziesz go na emuinfo ;D


No to skoro istnieje to podaj jakiegos linka i to udowodnij. Watpie w to co mowisz bo jakby istniał to wszedzie by o tym trabili ze mozna emulowac ps3 na piecu, a jakos nic o tym nie słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 14:03, DeRuleX napisał:

> A nieprawda, sam jesteś dziecko i tyle. Emulatoy na PS2 działają b dobrze 3ba tylko postawić

> do nich osobny system i na tej samej zasadzie istnieje już jeden (mam tylko ten i innego
nie
> widziałem) emu do ps3 poczytaj i poszukaj. Ale prawda jest taka ze musisz miec zoptymalizowany

> sys pod tego emu. W biosie nic nie 3ba grzebać wiec bajek mi tu nie opowiadaj.
> i bynajmniej nie znajdziesz go na emuinfo ;D

No to skoro istnieje to podaj jakiegos linka i to udowodnij. Watpie w to co mowisz bo jakby
istniał to wszedzie by o tym trabili ze mozna emulowac ps3 na piecu, a jakos nic o tym nie
słychać.


HAHAH sam sie wkonia zrobil czytanie ze zrozumieniem sie klania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2007 o 14:04, DeRuleX napisał:


HAHAH sam sie wkonia zrobil czytanie ze zrozumieniem sie klania.


Znaczy ja SIE W KONIA ZROBIŁEM (zmeczony jestem i co innego czytam a o czym innym mysle) :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewiem gdzie ten emulator do ps3 chyba do psx masz i sie cieszysz:Pwpisalem w google emulatory do playstation 3 na różne sposoby i coś nie ma wiec raczej wątpie w twoje słowa uwierze jak linka dasz .................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO za kretyn emulator do PS3 buahahah w zyciu twoj komp nie pociagnał by takiego czego a zreszta o czym my gadamy takie cos nie istnieje. Takie bajki to sobie mozesz wciskac buahaha dzieciaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>CO za kretyn emulator do PS3 buahahah w zyciu twoj komp nie pociagnał by takiego czego a zreszta o czym my gadamy takie cos nie istnieje. Takie bajki to sobie mozesz wciskac buahaha dzieciaku


dokładnie to samo pomyślałem jak na GF7900 ciągnie emulator do ps2 jako pokaz slajdów w pixelach to nawet nie mówcie mi że do ps3 macie dajcie link jesli sie myle..........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować