Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PC-towi gracze przejdą na PS3? Tak twierdzi NCSoft

941 postów w tym temacie

Miałem takiego kretyna co sadził ze ma super emulator na PS2 ze chula wszystko znakomicie i kazał mi przyniesc nawet gry z PS2 i gdy przyszedłem do niego uruchomic te gry to szok gry chodziły jak na slajdach juz nie mowiac o grafice która cieła az miło!!! wysmiałem go tylko :D:D I jak teraz słysze ze ma ktos emulator do PS3 to jest dla mnie kretynem nikim wiecej :DD:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Miałem takiego kretyna co sadził ze ma super emulator na PS2 ze chula wszystko znakomicie i kazał mi przyniesc nawet gry z PS2 i gdy przyszedłem do niego uruchomic te gry to szok gry chodziły jak na slajdach juz nie mowiac o grafice która cieła az miło!!! wysmiałem go tylko :D:D I jak teraz słysze ze ma ktos emulator do PS3 to jest dla mnie kretynem nikim wiecej :DD:D


też sie śmieje a tu znalazlem mały cytacik w necie
,,Eh... i znowu to samo, chcesz pograć to kup konsole, mało o tym jest na Forum, zapewne i tak ci ta gra sie nie uruchomi, bo praktycznie mało która działa pod tymi emulatorami"
i koleś ma 100% racji!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

konsolowcy sie podniecają bo na pc nie włączysz gier z konsoli. a wy spróbujcie włączyć jakąkolwiek grę na kompa na konsoli. Cokolwiek! Chociażby maluch racer czy rutkowski :-). Zobaczymy jak pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a tu kolejne cytaty:

,,Był raz jeden EMU tylko gra sie ładowała 8 minut a uzywac mozna było 10 minut łacznie cyli tylko 2 minuty na granie"
,,Ja wczoraj sobie sciagnelem z bitcometa final fantaxy X z nadzieja ze sobie dzisiaj pogram a tu kupa .. nie ma dzialajacych emulatorow :/"

jest full tego typu cytatów poszukajcie sami/..................................bo na 10latki nie bedę krzyczał...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>konsolowcy sie podniecają bo na pc nie włączysz gier z konsoli. a wy spróbujcie włączyć jakąkolwiek grę na kompa na konsoli. Cokolwiek! Chociażby maluch racer czy rutkowski :-). Zobaczymy jak pójdzie


a po co to????i tak praawie wszystkie tytóły z PC są na konsole a w drógą strone to nie działa pozatym na emuinfo.pl są emulatory do np. pc z windowsem 98

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo niektórzy inteligenci mówią że jakiś tam głupi tekken nie odpali na pc. nie odpali nie dlatego że pc jest za słaby tylko że jest inaczej skonstruowany niż konsola. u was to zapewne nie pójdzie nawet maluch racer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty idioto po co mi odpalac gry Pc na konsoli co i tak w to nie wierze bo konsola to konsola!!! h..j mnie obchodz gry na PC kapczysz wsadz sobie fo wiesz gdzie!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>bo niektórzy inteligenci mówią że jakiś tam głupi tekken nie odpali na pc. nie odpali nie dlatego że pc jest za słaby tylko że jest inaczej skonstruowany niż konsola. u was to zapewne nie pójdzie nawet maluch racer


to popykuj dalej w tego malucha racera(na marginesie pójdzie maluch na ps3 w emulatorze 98) i sapera .my bedzeimy ci zazdrościć grając w GTA4,GT5,Cryssisa(na takich ustawieniach jakbyś miał full u siebie czyli w polsce narazie niemożliwych) MoH A,(mówili wczoraj na hyperze ze konsola dzwiga te gre jak na max komp a malo jaki komp dzwiga ją na medium) no i jak ty powiedziales ,głupiego" tekkena ......widać że nawet nie graleś w niego,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozatym kłucimy sie o emulatory co moim zdaniem jest głupie.nie jestem jakimś fanboyem konsol ale udowadniam że te emulatory to i tak shit zarówno na konsole jak i na pc..............no i ze nie tylko PCetowcy mogą je miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem tyle ze na konsoli nie ma emulatorów do PC towych gier nie wiem moze sie myle ale mi to zwisa bo ja PC nie trawie!!! PC wiem ze maja emulatory do PS2 ale wołaja o pomste do nieba!!! i dobrze!!!:D:D
Pc gry wogóle mnie nie rajcuja PS3 ma potecjał i ja bede z niego korzystał!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 15:27, Tomek1120 napisał:

konsolowcy sie podniecają bo na pc nie włączysz gier z konsoli. a wy spróbujcie włączyć jakąkolwiek
grę na kompa na konsoli. Cokolwiek! Chociażby maluch racer czy rutkowski :-). Zobaczymy jak
pójdzie


Co Ty piszesz O_o Odpal sobie na PC np. Gran Turismo 4 albo Forze - nie da się. Oj, widać, że piszesz mimo iż kompletnie się nie znasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 15:44, rafael18 napisał:

Ty idioto po co mi odpalac gry Pc na konsoli co i tak w to nie wierze bo konsola to konsola!!!
h..j mnie obchodz gry na PC kapczysz wsadz sobie fo wiesz gdzie!!! :D


Na tym forum nie ma miejsca na chamstwo. Albo to zrozumiesz, ale się pożegnamy.
-1 do statusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jesli ty wolisz rutkowskiego maluch recer i zapewne pokrewne tytuly to po co mowisz ze tekken jest glupi skoro wogole nie grales... to ja moge powiedziec ze stalker jest do d... ale nie grałem wiec sie nie wypowiadam na ten temat.a ty sie podniecasz 8800 co za 2 lata bedzie starociem.kiedy ty bedziesz gral w malucha ja bede smigal w GT5 i bede podziwial bajeczna grafike,i doskonala grywalnosc no ale zaraz powiesz ze maluch racer jest lepsze bo jest na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Cryssisa(na takich ustawieniach jakbyś miał full u siebie czyli w polsce narazie niemożliwych)"

Czekaj czekaj to Cryssis wyjdzie na konsole? Z tego co czytałem to nie wyjdzie ponieważ konsola jest za słaba i to exlusive dla PC a jeśli wyjdzie to będzie to osobnie robiona okrojona wersja... To jak to jest z tym Cryssisem? Jeśli wyjdzie na PS3 to może ktoś rzucić linkiem by to udowodnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 16:51, Foris napisał:

"Cryssisa(na takich ustawieniach jakbyś miał full u siebie czyli w polsce narazie niemożliwych)"

Czekaj czekaj to Cryssis wyjdzie na konsole? Z tego co czytałem to nie wyjdzie ponieważ konsola
jest za słaba i to exlusive dla PC a jeśli wyjdzie to będzie to osobnie robiona okrojona wersja...
To jak to jest z tym Cryssisem? Jeśli wyjdzie na PS3 to może ktoś rzucić linkiem by to udowodnić?

rzucalem poszukaj w temacie a znajdziesz :) tylko w innym jezyku jak cos ale jak nzasz to pojdzie ci bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2007 o 16:53, Mateusz9214 napisał:

rzucalem poszukaj w temacie a znajdziesz :) tylko w innym jezyku jak cos ale jak nzasz to pojdzie
ci bez problemu

aaa i jeszcze do tego ze silnik jest specjalnie optymalizowany przez crytek
a miedzy platformami nie powino byc roznicy, co do zarzutow ze konsola jest za slaba to nieprawda, spojrz na liar czy heavenly sworda wygladaja teraz o niebo lepiej od gier z pc(nie wiem co im moze narazie dorownać) i chodza w 720p(1024 x 768) i 1080p czyli w fullhd (1920 × 1080) a zuzywaja tylko jakies 30% mocy konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 16:51, Foris napisał:

"Cryssisa(na takich ustawieniach jakbyś miał full u siebie czyli w polsce narazie niemożliwych)"

Czekaj czekaj to Cryssis wyjdzie na konsole? Z tego co czytałem to nie wyjdzie ponieważ konsola
jest za słaba i to exlusive dla PC a jeśli wyjdzie to będzie to osobnie robiona okrojona wersja...
To jak to jest z tym Cryssisem? Jeśli wyjdzie na PS3 to może ktoś rzucić linkiem by to udowodnić?


Oprócz tego to innych informacji nie znalazłem:
http://gry.onet.pl/1520391,,Crysis_jednak_na_PS3,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawd jest taka że przewaga jest po stronie komputerów gry na PC maja ogromną przewagę weźmy np. Możlowoś z modownia gry dodanie własnych aut np. w GTA 3 nowe miejsca czy budnik przykład z The Elder Scrolls III - Morrowind co do grafik też można poprawić za pomocą różnych łatek które wychodzą wreszcie dodatki do gier które można zainstalować jaki się chce w i kiedy chce w konsoli trzeba kupować te sama grę dwa raz aby zagrać w dodatek bo zwykle jest tak ze w konsolowych grach są one za implantowane do Gry .
Nie przeczę ze na komputer też wychodzą gry za implantowane z dodatkami i nie neguje iż jest to w niektórych wypadkach dobre rozwiązanie ale są tacy którzy wolą mieć je osobno . co do wymiany sprzętu co jakiś czas dobrze dobrany sprzęt wymienia się raz na 5 lat a dotyczyć to może zarówno konsol jak i komputerów tyle ze w komputerze wymieni się 1 cześć i wydarz znacznie mniej niż na konsole zresztą po takim czasie konsole aby nadążyć za komputerami najprawdopodobniej znowu muszą utworzyć nową generacje i znowu konsolowy gracz aby zagrać w kolejne nowe tytułu będzie musiał wydać kroci na nową konsole podczas gdy ten z PC wymieni sobie odpowiednio 1 góra 2 części za tylko część kwoty którą wyda konsolowiec. Co do emulatorów to jest ich całe mnóstwo jedne lepsze inne gorsze jedne działają inne wcale
DLATEGO nie wykluczam ze kolega który mówiło o emulatorze do PS 3 gdzieś widział program podpisany emulator Ps3 inna spraw jest czy taki wo gule działa faktem jest iż kod Ps3 został złamany i coś może być na rzecz niemniej jest kwestią czasu że taki emulator PS3 który będzie działał powstanie prędzej czy później co jest tylko kolejnym dowodem wyższości komputerów nad konsolami wszystkich maści Mógłbym wymieniać w nieskończoności PC górą
Jeśli już konsola to tylko jako ciekawostka do PC a nie zamiast PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować