Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Strony internetowe to prasa

215 postów w tym temacie

Na prawie znam się jak niedźwiedź na gwiazdach, ale mam nadzieję, że da się taką decyzję jakoś zaskarżyć. Bo jest - delikatnie mówiąc - wyjątkowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Powinni z tym coś innego zrobić, a nie "na łatwiznę".
Buu... Przy prowadzeniu bloga trzeba doliczyć 40zł i jeszcze pewnie gram.pl trzeba będzie mieć przynajmniej gry zarejestrowane od 50 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a powiedzmy taki serwis z grami online też według ich jest czasopismem. Niedługo zanim wejdziemy na jakąś strone internetową będziemy musieli zadzwonjic na policje i zapytac sie czy a strona jest "legalna"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 18:10, Ciachoo666 napisał:

Skoro stronka to prasa to będziemy musieli płacić podatek od odświeżenia. Dlaczego? Bo przecież
za "wyborczą" też płacimy vat.


Jak zwęszą kasę to wprowadzą obowiązkowe liczniki odwiedzin na stronach i policzą po pół grosza od odświeżenia strony zarówno czytającemu jak i prowadzącemu serwis. :) Będzie uroczo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Siedziba wydawcy" czyli co? Miejsce gdzie stoją serwery?
Nasze gramsajtowe GSy stoją w USA, a tam chyba by mnie raczej wyśmiali jakbym napisał wniosek o rejestrację mojego "lub czasopisma".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w Kolektywie jedynie Sarafanowi się upiekło że już nie prowadzi BG2. Dziś pod moim domem zaparkowała furgonetka z przyciemnianymi szybami, pewnie w nocy antyterrorka wpadnie mi na chate. Ratuj się kto może :p:p:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co najlepsze, jak tak dalej pójdzie będzie trzeba rejestrować blogi. Już to widzę, jak zamkną mój GS za "niezarejestrowaną działalność". Zresztą tak samo MG. Trochę szkoda tych 40zł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak, prowadzę swoją stronę ze swoją grową twórczością więc jestem naczelnym i muszę ją zarejestrować, płacąc jednocześnie 40PLN. Jeśli tego nie zrobię wsadzą mnie do paki. Suuuper!
Chyba czas zwijać interes.

Jestem ciekaw kto się do tego zastosuje i ile osób natychmiast poleci do urzędów rejestrować strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 18:18, Michał Raven napisał:

Co najlepsze, jak tak dalej pójdzie będzie trzeba rejestrować blogi. Już to widzę, jak zamkną
mój GS za "niezarejestrowaną działalność". Zresztą tak samo MG. Trochę szkoda tych 40zł. ;)


Już widzę te kolejki rodziców nieletnich webmasterów, pędzących z czterema dychami w ręce do Sądu Rejonowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale może będzie to koniec ruU$choffych bloga$kuUff i ich faI!N!OOo$!ch ffłaśc!c!eli. Poza tym gdzieś ktoś mówił, że to ma dotyczyć tylko serwisów, które wydają także pisma papierowe (gazeta.pl, idg.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować