Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

AC/DC - Temat ogólny

139 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2010 o 11:43, Bithda napisał:

Pozostanie mi tylko słuchanie Highway to Hell... Szkoda...:/ Od ilu lat wpuszczają?
Czy tu zależy od opiekunów?

Jak masz więcej niż 15 lat to nie ma problemu z wejściem. Myślę że nawet młodszego by wpuścili przecież to impreza plenerowa a nie klub. Ja na pierwszym koncercie, w dodatku w klubie byłem jak miałem 14 lat i nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 13:33, knopfler napisał:

> Pozostanie mi tylko słuchanie Highway to Hell... Szkoda...:/ Od ilu lat wpuszczają?

> Czy tu zależy od opiekunów?
Jak masz więcej niż 15 lat to nie ma problemu z wejściem. Myślę że nawet młodszego by
wpuścili przecież to impreza plenerowa a nie klub. Ja na pierwszym koncercie, w dodatku
w klubie byłem jak miałem 14 lat i nie było problemu.

Mam te piętnaście lat;P Spróbuję jeszcze namówić ojca ale raczej nic z tego (Co innego gdybym w centrum mieszkał, byśmy z kumplami poszli, a tak to w szkole jest TYLKO dwie osoby które słuchają tych klimatów- jak i kolega z drugiej klasy) więc na wycieczki nie ma mowy.
BTW- urodziliśmy się w ten sam dzień, ja godzinę wcześniej;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 13:53, hammerfall87 napisał:

a kochacie się z tym twoim kolegą ,trzymacie się za ręce ?

Eee... nie? A co to ma do rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 14:26, Bithda napisał:

> a kochacie się z tym twoim kolegą ,trzymacie się za ręce ?
Eee... nie? A co to ma do rzeczy?

A te twoje BTW o_o'' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 14:39, TusTus napisał:

> > a kochacie się z tym twoim kolegą ,trzymacie się za ręce ?
> Eee... nie? A co to ma do rzeczy?
A te twoje BTW o_o'' ?

No przy okazji to chyba znaczy? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 14:37, PJ_MW napisał:

Ktoś z Was był na wczorajszym koncercie? Jakie wrażenia?


Chyba najlepszy koncert na jakim byłem ;D To co się tam działo będę pamiętał do końca życia :) Highway to hell to po prostu coś pięknego.. - tak samo jak back in black, you shook me all night long, tnt, rock n roll train, big jack, thunderstruck, hells bells ogólnie wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2010 o 14:37, PJ_MW napisał:

Ktoś z Was był na wczorajszym koncercie? Jakie wrażenia?


Było po prostu mega. Angus emanował energią. Można było odnieść wrażenie, że na gitarze gra 20 letnia osoba. To co on tam wyprawiał było niesamowite - ta ok. 10- minutowa improwizacja, granie leżąc, duckwalk no i "striptiz" :D Wszystko co najlepsze.
Brian - wiadomo, świetny głos, w ogóle się nie zmienił.
Reszta także zagrała super, jednak najbardziej godna podziwu była gra ( i forma ) Angusa. Coś pięknego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Publiczność na II płycie była "suaba" :/. Stałem jakies 5 m od barierki oddzielającej nas od I płyty. Obok mnie było dużo starszych kolesi + jakieś młodziki. I wiecie co? Ci starsi bawili się lepiej od młodych :D. Połowa luda siedziała i się gapiła...
Na początku wkurzyły mnie jakieś plastikowe piękności próbujące przepchać się do przodu (stałem już 2 godziny więc miejsca nie oddałem). Po mojej ostrej reakcji chciały zawołać ochronę (?!) o_O.

BTW. Ruda piękność stojąca koło mnie FTW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra Panowie co tam sie dzialo! :D 7 godzin jazdy do Wawy, 3 godziny stania w korku (15 km z Lanciego na Muszlowa), 4 km marszu z buta na Bemowo (nie dojechalem blizej) i ludzie WARTO BYLO!!! :D Na kacu i z chorym gardlem pozdrawiam wszystkich, ktorzy darli sie razem ze mna ;DD Koncert zycia jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ryczalem z I plyty, dobre towarzystwo, kolesie, paru starogwardzistow a na tylach turysci chyba-stali i sie rozgladali, zero emocji; Dobrze, ze pod scena byl ogien ;) Widziales czlowieka w worku? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na koncercie, stałem pod sceną. Chyba do końca życia zapamiętam ten wyścig po miejscówki. Ale warto było. W porównaniu do tego co się tam działo, bilety były w dobrej cenie. Publiczność też świetna, przynajmniej w mojej okolicy.
Oczywiście pamiątki zachowane tj. bilet, rogi, opaska na rękę i koszulka.
E: moja mama mówi że w domu muzykę słyszała. Mieszkam jakieś 7-8 km od lotniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale pajda ;] Nawet nie wiedzialem, ze tam odstawiali taki numer, to daleko ode mnie- stalem po lewej stronie, 10, moze 15m od sceny, nie bylo tego slychac; Cale szczescie, wkurzali by mnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trybuny I. Rzad 5. Widok swietny, a emocje! AC/DC jak zwykle odwalilo przezajeniesamowite show! I Dzem przegnalo chmury :) we salute you... A tak przy okazji - ile bylo ludzi?
P.S. Znajomy spod sceny zlapal angusowa kostke! :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest. Nawet ja, jak zobaczyłem filmik na YT(a przecież to zupełnie co innego), to tak odruchowo uległem emocjom :D Ludzie pewnie przyszli popatrzeć, zamiast się bawić. W ogóle słyszałem ze ludzie na tej "drugiej płycie"(tzn dalej od sceny)siedizeli i... tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować