Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2009 o 13:43, AldaeR napisał:

szkoda ze na steam-ie pograja juz jutro a premiera naszej pudelkowej wersji przesunela
sie magicznym sposobem, na listopad..


Skąd to wyczytałeś ? u nas premiera 30 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 16:58, Kapas napisał:

> szkoda ze na steam-ie pograja juz jutro a premiera naszej pudelkowej wersji przesunela

> sie magicznym sposobem, na listopad..

Skąd to wyczytałeś ? u nas premiera 30 października.


no coz, ja preordera zlozylem u cenegi zakladajac ze od nich dostane najszybciej skoro to oni sa wydawca ale juz zdazyli zmienic dostepnosc tego towaru, wiec jesli u nich bedzie poznej to raczej wszedzie bedzie pozniej :) ale moze to kwestia 2-3 dni, kto wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,w sklepie Cenegi pisze,że gra dostępna od listopada - też chciałem złożyć pre order,a tak,przedzwonię do Saturna,także po Divinity II / niby obie gry wychodzą tego samego dnia /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera w Europie jest rzeczywiscie 30 pazdziernika . Jutro wysla mi preorder z UK wiec jak sie Airmail sprezy to moze dojdzie do piatku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 18:53, conan8 napisał:

Co w tej grze składa się na ekwipunek? tylko bronie, czy też, np. pancerze? A sama gra
zapowiada się świetnie :D


Z informacji, jakie dotychczas udało mi się znaleźć, wynika, że zmieniać możemy jedynie broń. Nie pamiętam już, czy na IGNie, czy na jakimś innym serwisie czytałem, że nie będzie opcji modyfikowania wyglądu postaci. Nie wiem, czy to dobrze, czy źle. Z jednej strony na pewno ciekawie jest, kiedy można wybrać, co nasza postać nosi. Z drugiej - i tak w 90% przypadków po kilku miesiącach gry wszyscy noszą to samo, więc może to i lepiej, że twórcy od tego systemu odeszli.

Co do premiery, to Ultima twierdzi, że gra ma wyjść "około" 30.10.2009. Ja się wstrzymuję od preordera, bo jeśli 30 ma być dopiero wysyłka, to gra pewnie dojdzie dopiero 2-3 listopada. Wolę więc w piątek podjechać do sklepu Gram.pl, i sam kupić gierkę. W ten sposób cały weekend mój:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Cenegi ciągle piszeze gra dostępna od listopada,gdy przy Divinity II jest podpis " towar dostępny natychmiast '' ... tak więc,wygląda na to,ze premiera się znowu przesunęła,bo gdyby obie gry miały wyjść 30 października,to obie byłyby dostępne '' natychmiast '' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Radujmy się, bracia i siostry! Status w zamówieniu w sklepie Cenegi zmienił mi się na "Przyjęte do realizacji", więc może poczynili już jakieś postępy związane z wysyłaniem gier(wcześniej było "Potwierdzone").

A tak przy okazji, to na stronie wydawcy stoi ciekawy tekst. Cytuję:

"Gra zostanie wydana w języku angielskim. Patch polonizujacy (tryb single player) dostępny na stronie www.cenega.pl".

Cóż, ja czekam na grę, a spolszczonko mogę bez problemu zassać ze strony(gorzej gdy ktoś nie ma internetu). To tłumaczy, dlaczego zmienił mi się status. Oby jutro wysłali, swój egzemplarz dostałbym przed końcem tygodnia, więc weekend byłby miodny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 19:53, Wielki_Bubba napisał:

Mógłbyś dać linka do strony gdzie przeczytałeś to o polonizacji ? A co do zamówienia
to mam nadzieję, że przyjdzie przed weekendem, bo mi też zmienił się jego status :)


Na stronie Cenegi: http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=1063&sub=3

Ecko09---> Nawet gdyby mieli, to pewnie udostępniliby w dniu premiery.Wracając do pytania, ja też nie znajduje spolszczenia na stronie wydawcy. Pojawi się chyba w dziale "pliki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Ile ta gra będzie kosztować? 2.Kiedy będzie już na sklepowych półkach? 3. Czemu takie małe zainteresowanie tą grą? przecież zapowiada się świetnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 22:39, conan8 napisał:

1.Ile ta gra będzie kosztować? 2.Kiedy będzie już na sklepowych półkach? 3. Czemu takie
małe zainteresowanie tą grą? przecież zapowiada się świetnie...


1. - 99 zł
2. - niby,30 października
3. - hmmm ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować