Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Czy Borderlands na PC nie miał wyjśc dzisiaj? Bo coś mi sie pomieszało już. Niby premiera miała być na PC 30 października, wchodzę na stronę cenegi a tam odlicznie że jeszcze tydzień. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 16:44, Mafioso_PL napisał:

W innych sklepach też premiera 6/7.10 więc pewnie premiera w PL została przesunięta.
Żadna nowość...


Ale to tak w ostatniej chwili? I do tego drugi raz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera przełożona na 6.11 - moim zdaniem,Cenega nie ma jeszcze spolszczenia do tej gry / które,nomen onem ma się ukazać tylko w formie patcha na ich stronie / i dlatego sztucznie opóźnia premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 16:48, lis_23 napisał:

Premiera przełożona na 6.11 - moim zdaniem,Cenega nie ma jeszcze spolszczenia do tej
gry / które,nomen onem ma się ukazać tylko w formie patcha na ich stronie / i dlatego
sztucznie opóźnia premierę.


Skąd taka informacja, jeśli można wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 17:03, Mafioso_PL napisał:

> Skąd taka informacja, jeśli można wiedzieć?

Moim zdaniem - z głowy :P Przecież napisał: moim zdaniem xP

Dokładnie ;) - są to moje przypuszczenia - a fakt,że spolszczenie będzie tylko patchem,jest podany w sklepie Cenegi przy opisie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 17:03, Mafioso_PL napisał:

> Skąd taka informacja, jeśli można wiedzieć?

Moim zdaniem - z głowy :P Przecież napisał: moim zdaniem xP


A no tak :D
Sorry za zbedny komentarz ale widocznie musiałem to przeoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wątpię zeby była to wina spolszczenia. Podobna sytuacja była przy okazji premiery OBLIVIONa. Gra została wydana w języku angielskim + spolszczenie na stronie cenegi, a dopiero po jakimś czasie ukazała się pudełkowa wersja PL.

Chyba że już teraz chcą dorzucić do pudełka płytkę z Polonizacją, ale w takim wypadku nie podawali by na stronie info że Spolszczenie będzie dostępne na www

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serio. jaki jest w tym sens. Mogę albo teraz w tej chwili ściągnąć grę ( miało wyjść 30 co i tak jest głupie bo powinno wyjść 23 tak jak konsolowe) albo czekać kolejny tydzień nie mając pewności że gra wtedy wyjdzie bo znając Cenege mogą ładne kilka razy premierę przekładać. A więc serio, chcieli się pozbyć piratów, a w tym czasie ja widzę same powody za tym aby grę ściągnąć. Aha, z tym piractwem też tylko się na komputery rzucają, a na Xboxa ISO było już tydzień przed premierą ( dla porównania na PCty 2 dni przed premierą w Ameryce czyli 26 ).

Zanim dopadną mnie ludzie moralności powiem tylko że gry ściągać zamiaru nie mam, kupować zresztą też nie.

R.I.P. ????-2009 przemysł gier komputerowych w polsce...

PS. Wiem że to jest wyolbrzymienie, ale jak tak dalej pójdzie to zacznę ubiegać się o status wróżki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ma dystrybucja gier do growego przemysłu w Polsce to ja pojęcia nie mam ... kiedyś pełne wersje po premierze kosztowały 200-250 zł i nikt nie narzekał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie "ciche hity" mają chyba nawet swoje określenie - czarne konie. Zastanawiam się tylko nad platformą, myślałem o X360 ale muszę sporo wyczekać aby staniał. Mogę i na PC, do tego promocja dla członków KG.

@shadowi: że jest opóźniona premiera o jakiś tydzień to powód aby grę ściągnąć? Gratuluję. Ja czekałem na Risena (większe opóźnienie) i jakoś nie pisałem wszędzie "co za hamy z wydafcy ja sem sciongne". Gry nie są artykułem pierwszej potrzeby. Napisz na kartce, przyłóż do czoła i uderzaj młotkiem, im cięższy tym lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować