Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2009 o 22:52, Kraju napisał:



Niestety jest w tej samej technologi graficznej zrobiona. Popularnie nazywa się to grafiką
"komiksową" i mnie nie za bardzo taki styl przypadł do gustu. Jak dla mnie pierwsza,
normalna grafika w Borderlands mi się bardziej podobała, ale cóż zrobić. Dobrze że i
tak zbyt dużo gier nie wychodzi z taką grafiką.


A mi się ten styl graficzny bardzo podoba,min.dzięki niemu do nowego PoPa chce się wracać :P
Nie zapominajmy też,że Borderland to trochę gra " jajcarska " i taki styl graficzny jej po prostu,odpowiada - z normalną grafiką,byłaby to tylko kolejna gra,podobna do innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w XIII i tam "komiksowa" grafika mi się podobała. Jednak to co widzę na screenach Borderlands po prostu mnie odrzuca. Jak dla mnie TAKIE gry powinny zmierzać w stronę fotorealistycznej grafiki (i pewnie surrealistycznych wymagań, ale co tam), bo to co Tu widzę ZUPEŁNIE nie pasuje mi do świata Borderlands.

Także za ten tytuł niestety podziękuję :(
A szkoda, bo na początku zapowiadało się naprawdę fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 12:22, Mafioso_PL napisał:

bo to co
Tu widzę ZUPEŁNIE nie pasuje mi do świata Borderlands.



Bardzo pasuje do świata Borderlands,bo ten świat nie jest brany na serio,wystarczy sobie pooglądać filmiki i już widać,że jest to gra robiona z " przymrużeniem oka " i taka grafika,jak najbardziej pasuje do owej koncepcji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z lisem_23, grafika podkreśla charakter gry. A poza tym wydaje mi się, że shading tego typu zestarzeje się wolniej niż "normalna" grafika - chociaż kto to wie. Dla mnie zapowiada się smakowity kąsek, tym bardziej, że jest tu co-op i leveling. Co prawda czytałem gdzieś, że tylko do 50 poziomu (co wydaje mi się, można naklepać raz-dwa), ale liczę na patche i DLC, które będą podwyższać poprzeczkę jak w przypadku znanych MMO ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeżeli Ci się wydaje że raz-dwa to według recenzji w CDA się przeliczysz. A ja tylko czekam aż mi przyślą z Cenegi kod na zniżkę i zamawiam 4 sztuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 15:19, RamboPL napisał:

No to jeżeli Ci się wydaje że raz-dwa to według recenzji w CDA się przeliczysz. A ja
tylko czekam aż mi przyślą z Cenegi kod na zniżkę i zamawiam 4 sztuki :)


Obyś miał rację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2009 o 21:24, Wielki_Bubba napisał:

To źle czy jak ? Bo jak dla mnie to jest bardzo dobra ocena.

Nie, nie :D B. dobrze :D jakoś tak z przyzwyczajenia ten trzykropek wpisałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia o grze. Gdy zobaczyłem wczesne screeny (bez cell shadingu) byłem oczarowany. Teraz też jestem, ale coś mi mówi że gra miała by lepszy klimat z "normalną" grafiką. Ale i tak owni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że cel-shading jest na miejscu, ponieważ unreal engine nie jest nowym silnikiem więc gra nie wyglądałaby jakoś powalająco graficznie. A dzięki takiemu cel-shadingowi wymagania nie są duże, bo też nie muszą wyciskać wszystkiego, a i grafika jest bardziej klimatyczna, bo jednak realizm nie ma nic do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W koncu doszedl preorder . Dali nawet wypukla tekturowa oslonke co jak na zwykla edycje z Uk jest raczej malo spotykane.

20091103125551

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa "w koncu" pre-ordery z cenegi wysyłają dopiero jutro, no i to co spowodowało opóźnienie to był patch polonizujący, który dostaniemy dopiero w grudniu, więc nie mam pojęcia po co to głupie opóźnienie. Oni sobie robią chyba jaja z klienta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 18:02, Wielki_Bubba napisał:

Taa "w koncu" pre-ordery z cenegi wysyłają dopiero jutro, no i to co spowodowało opóźnienie
to był patch polonizujący, który dostaniemy dopiero w grudniu, więc nie mam pojęcia po
co to głupie opóźnienie. Oni sobie robią chyba jaja z klienta...


Oo ... czyli tak,jak myślałem - brak polonizacji ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Oni sobie robią chyba jaja z klienta...

Znasz procedury polonizacji oraz zasady wypuszczania gier na rynek ? Więc oszczędź sobie takich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 18:02, Wielki_Bubba napisał:

Taa "w koncu" pre-ordery z cenegi wysyłają dopiero jutro, no i to co spowodowało opóźnienie
to był patch polonizujący, który dostaniemy dopiero w grudniu, więc nie mam pojęcia po
co to głupie opóźnienie. Oni sobie robią chyba jaja z klienta...


O, a skąd wiadomo że jutro wysyłają bo może bym się skusił na "wcześniejszy" zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj maila od cenegi w którym napisali, że w środę wysyłają, więc jak ktoś chce anulować zamówienie to powinien się pośpieszyć ;)

Co do polonizacji to skoro wiedzieli, że i tak nie zdążą w tydzień jej skończyć to nie musieli przesuwać premiery, bo to nic nie zmieniło. A polonizacja i tak będzie dopiero w grudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wysłałem do nich maila z prośbą o anulowanie zamówienia. Ciekawe, czy będą jakieś problemy w związku z tym, że zapłaciłem już kartą. Mam nadzieję, że pieniądze mi odeślą. Mam zamiar trochę dopłacić i zakupić sobie Modern Warfare 2 lub Left 4 Dead 2. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2009 o 12:56, Miniu napisał:

W koncu doszedl preorder . Dali nawet wypukla tekturowa oslonke co jak na zwykla edycje
z Uk jest raczej malo spotykane.


Witaj!
Mógłbyś powiedzieć jak się przedstawia sytuacja z zabezpieczeniami? Trzeba aktywować produkt przez internet, czy "wkładasz płytkę i grasz"?
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować