Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Niestety status zamówienia w sklepie Cenega "Przyjęte do realizacji" nie mam co liczyć na to, że jutro paczuszka dojdzie. Wysłałem maila z zapytaniem lecz odpowiedzi nie otrzymałem tak to właśnie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra chwali się tym, że są w niej setki tysięcy broni... Wszystkie są generowane losowo, czy też gracz będzie miał możliwość zbudowania swojej ''zabawki''?
Jutro idę za wojaże po sklepach w poszukiwaniu pudełka z Borderlands... Mam nadzieję, że gdzieś znajdę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:20, soshman napisał:

Gra chwali się tym, że są w niej setki tysięcy broni... Wszystkie są generowane losowo,
czy też gracz będzie miał możliwość zbudowania swojej ''zabawki''?
Jutro idę za wojaże po sklepach w poszukiwaniu pudełka z Borderlands... Mam nadzieję,
że gdzieś znajdę. :P


Z tego co wiem jest kilka podstawowych modeli i ich wariacje, o współczynnikach czy samym wyglądzie nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Sa losowe nie da sie samemu ich zmieniac (przynajmniej nie wiem jak ). Kazda postac moze uzywac wszystkich rodzajow broni i narazie zmieniam je dosc czesto , praktycznie kazda misje przechodze innym zestawem .
Dobilem przed chwila 18 level Siren i nie zaluje zakupu jak w przypadku Far cry 2 czy AC w ktorych cala przyjemnosc z gry zabila mi niesamowita bezsensowna i nic nie dajaca repetycja (stracilem przez to tez calkowicie zaufanie do ubisoftu i recenzentow). Przy wyborze questow trzeba zwracac dosc uwage na sugerowany poziom bo 3-4 levle roznicy miedzy nami a mobami jest dosc zabojcze szczegolnie na poczatku gry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:34, Miniu napisał:

Sa losowe nie da sie samemu ich zmieniac (przynajmniej nie wiem jak ).

Szkoda. Liczyłem na to, że będzie można zbudować coś swojego. :P
No ale cóż. Jutro się pobawię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:34, Miniu napisał:

Dobilem przed chwila 18 level Siren i nie zaluje zakupu


Grasz Siren? Ciekawi mnie jak wygląda gra tą klasą.
Myślałem że to jakaś klasa odpowiadająca "magom", jedynie widziałem jak ktoś nią grał z dziwnym (i słabiutkim) pistolecikiem, korzystał z "chodzenia miedzy wymiarowego" (połączenie bullet time i niewidzialności).
Siren ma coś ciekawego w skillach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 21:02, SpecShadow napisał:

Grasz Siren? Ciekawi mnie jak wygląda gra tą klasą.
Myślałem że to jakaś klasa odpowiadająca "magom", jedynie widziałem jak ktoś nią grał
z dziwnym (i słabiutkim) pistolecikiem, korzystał z "chodzenia miedzy wymiarowego" (połączenie
bullet time i niewidzialności).
Siren ma coś ciekawego w skillach?

Dokładnie to samo sobie wyobrażałem. Tak samo spodziewałem się, że będą trzy klasy. Tzn. berserker i soldier jako jedna postać, a nie rozbili na dwie. Ciekawi mnie czy ktoś lubi ''ponaparzać'' z pięści... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.11.2009 o 21:04, soshman napisał:

Ciekawi mnie czy ktoś lubi ''ponaparzać'' z pięści... :P


Jeśli dadzą szarżę to może. Ale pewnie dadzą jakiś dobry szał bitewny w skillach, inaczej piąchy się nie zdadzą. Czas się zapoznać ze skillami Bricka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak napisalem wyzej kazda postac moze uzywac wszystkich broni wiec nie ma problemu bys takim Hunterem latal ciagle z rakietnica . Kazda postac ma jedna glowna umiejetnosc i 3 dosc proste drzewka rozwoju ala wow ktore ja w pewnym stopniu modyfikuja .Ja wybralem drzewko "kontroli" ktore z tego co widze polega glownie na regeneracji i ogluszaniu przeciwnikow (atakiem wrecz , fazowaniem a po wykupieniu najwyzszego skilla strzelaniem).
Piachy sa dosc przydatne dlatego ze sporo walk jest na malych dystansach np przeciw watahom psow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 21:29, Miniu napisał:

Piachy sa dosc przydatne dlatego ze sporo walk jest na malych dystansach np przeciw
watahom psow .

Mimo wszystko wolałbym mieć ołów przy sobie, niż tylko pięści... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co, może jak już w końcu dostaniemy grę od cenegi to umówimy się na jakiś mały co-op :)? Ja jestem chętny na snajpera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 22:02, p_p napisał:

To co, może jak już w końcu dostaniemy grę od cenegi to umówimy się na jakiś mały co-op
:)? Ja jestem chętny na snajpera ;)

Ja jestem chętny. Jutro jadę na zakupy, więc zobaczymy. Akurat planuję grać Syrenką, albo Soldierem... Nie wiem jeszcze. :)
Jak tylko będę miał już gierkę u siebie to się umówimy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 23:39, krak2610 napisał:

No ja zacznę pykać dopiero od poniedziałku pewnie, bo gram wysyła od jutra. :(
Tak czy siak jestem chętny na coopa.


Spoko ja pewnie też dostanę w przyszłym tygodniu. W sklepie cenegi cały czas mam status przyjęte do realizacji, a odpowiedzi na maila z pytaniem o status przesyłki nie otrzymałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wcale nie oznacza jak juz ktos pisal w tym watku ze juz dawno nie wyslali . Emaile mozna do nich sobie darowac nie odpowiadaja na nie praktycznie nigdy , jedyna szansa na kontakt jest telefon ale wtedy czesto trzeba siedziec na sluchawce kilka dni by ktos odebral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 20:03, RamboPL napisał:

A już ktoś otrzymał tę grę od Cenegi? I jakie tam gadżety są?


wlasnie odebralem, zwykly dvd box z instrukcja pl a te gadżety to karty z postaciami i kilka tatuazy lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2009 o 09:01, Miniu napisał:

Co wcale nie oznacza jak juz ktos pisal w tym watku ze juz dawno nie wyslali . Emaile
mozna do nich sobie darowac nie odpowiadaja na nie praktycznie nigdy , jedyna szansa
na kontakt jest telefon ale wtedy czesto trzeba siedziec na sluchawce kilka dni by ktos
odebral.


A jednak udało im sie odpisać na mojego maila. Niemniej zamówienie zrealizowano dopiero dziś, więc mimo przesyłki kurierskiej - paczka pewnie dojdzie w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem się dzisiaj do Galerii łodzkiej ani w empiku ani w media markt Bordelands nie było, więc więcej osób pewnie będzie musiało jeszcze trochę poczekać na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować