Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

A nie mówiłem? Radziłem nie instalować patcha polonizacyjnego. Najlepsza rada? Przeinstaluj grę i graj bez łaty spolszczającej. :) Najlepszy sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech mam jakiegoś pecha. Wszystkie patche dobrze się instalują. Lecz gdy wgram patch 1.30 to wyskakuje błąd. "Aplikacja musiała zostać zamknięta": / Będę zmuszony grać na wersji 1.0 albo 1.2.1 pl. (sam zobaczę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2010 o 17:54, revolt505 napisał:

Ech mam jakiegoś pecha. Wszystkie patche dobrze się instalują. Lecz gdy wgram patch 1.30
to wyskakuje błąd. "Aplikacja musiała zostać zamknięta": / Będę zmuszony grać na wersji
1.0 albo 1.2.1 pl. (sam zobaczę)

To może ściągnij patch 1.3 z innego źródła? Albo zostań przy 1.3 bez spolszczenia. Dużo tłumaczenia w grze nie ma -a to co jest woła o pomstę do nieba- radar wszędzie cię poprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz. Ja cały czas instalowałem patch 1.30 bez spolszczenia i wyskakiwał błąd. No, ale trochę pomyślałem i wyczaiłem gdzie popełniłem błąd. Wszystko już dobrze działa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko. Właśnie został mi już tylko jeden quest w Dahl Headlands. Muszę w nim po zbierać części broni aby zdobyć rewolwer (Scavenger: Revolver). W tym problem, że nie mogę znaleźć ostatniej! (Revolver Barrel) Niby mi kompas pokazuje, ale nic nie ma na tym miejscu. Czy ktoś mógłby to pokazać? Wolałbym zrobić wszystkie questy bez omijania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 21:02, revolt505 napisał:

Czy ktoś mógłby to pokazać? Wolałbym zrobić wszystkie questy bez omijania.


Standard, następnym razem zachęcam do przeglądnięcia wątku, a nóż widelec ktoś już ten problem miał (a w tym przypadku miało wielu).

Przy misjach "poszukiwawczych" kompas nie pokazuje dokładnej lokalizacji przedmiotu, ale generalnie miejscówkę, gdzie itemy do pozbierania są porozrzucane. To tak na przyszłość. W tym przypadku Barrel jest schowany w wypalonym wraku, leżącym już za ogrodzeniem, tuż nad skarpą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.06.2010 o 21:07, Dexter_McAaron napisał:

Standard, następnym razem zachęcam do przeglądnięcia wątku, a nóż widelec ktoś już ten
problem miał (a w tym przypadku miało wielu).

To już standard, jeśli chodzi o problemy z questami. ;) Trzeba by przypiąć post normalnie. :D

Na przyszłość. Dostańcie się na najwyższy punkt w okolicy i popatrzcie na miejsce questa. Po kolei obczajcie wszystkie punkty, gdzie item mógłby być ukryty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mieliście taki beznadziejny loot z ostatniego bossa? Normalnie śmiechu warte. Wiem, że super ity będą na p2, ale bez przesady. Mogli coś ciekawego dać. Powtórzyłem Vault na tym samym lvl w coopie i znów beznadziejne. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 17:04, revolt505 napisał:

Też mieliście taki beznadziejny loot z ostatniego bossa? Normalnie śmiechu warte. Wiem,
że super ity będą na p2, ale bez przesady. Mogli coś ciekawego dać. Powtórzyłem Vault
na tym samym lvl w coopie i znów beznadziejne. :/

Oj tak, ostatni boss za bardzo nie sypnął itemami jak na taką walkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 17:04, revolt505 napisał:

Też mieliście taki beznadziejny loot z ostatniego bossa? Normalnie śmiechu warte. Wiem,
że super ity będą na p2, ale bez przesady. Mogli coś ciekawego dać. Powtórzyłem Vault
na tym samym lvl w coopie i znów beznadziejne. :/


I tak będzie zawsze. Randomizer broni i dropów made by Gearbox jest bardzo udany, ale ma jeden malutki minus: praktycznie nie da się zdobyć nic z bossów. Albo są to predefiniowane giwery, zazwyczaj niezbyt przydatne (biegał ktoś dłużej z fuzją Sledge''a albo Barona?), albo random dropy niskiej wartości. Na samym Promentory można zdobyć 10 po stokroć lepszych znajdziek niż wypada z tego stworka (o którego claunowatości napisano już zresztą gigabajty, więc nie będę ciągnął dalej tego wątku).

Jedynym wyjątkiem jest boss z Knoxxa, gdzie Trybiki wzięli się do pracy i tylko z niego można "złupić" absolutnie wyjątkową, nowiutką klasę broni i tarcz. Ale to dopiero w DLC3.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 17:04, revolt505 napisał:

Też mieliście taki beznadziejny loot z ostatniego bossa?


Też miałem beznadziejny drop z tego wielkiego skurkowańca. To chyba standard jest niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 17:48, Dexter_McAaron napisał:

giwery, zazwyczaj niezbyt przydatne (biegał ktoś dłużej z fuzją Sledge''a albo Barona?

Nie, ale np rakietnica Taylora Cobb''a długo mi służyła. Ogólnie zauważam, że predefiniowane unikaty wypadające z bossów to same żarty twórców. Aż dziw, że od czegoś takiego można polec a już najmniej chce się na to "polować" (to już lepiej pilnować półek w sklepach:)

Dnia 20.06.2010 o 17:48, Dexter_McAaron napisał:

Na samym Promentory można zdobyć 10 po stokroć lepszych

Ja najlepszy stuff zdobywałem w Fortecy, Promontory jeszcze niczym mnie nie zaskoczyło. W ogóle jeśli już zaczynam "treasure hunt" to lecę równo przez Crimson Fortress aż do Promontory -czasem odwiedzę Old Heaven- i zawsze nabieram trochę unikatów.

Dnia 20.06.2010 o 17:48, Dexter_McAaron napisał:

Jedynym wyjątkiem jest boss z Knoxxa, gdzie Trybiki wzięli się do pracy i tylko z niego
można "złupić" absolutnie wyjątkową, nowiutką klasę broni i tarcz. Ale to dopiero w DLC3.....

O, to lecę na zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa. Zazdroszczę wam. Ja nie mam żadnej możliwości kupna tego DLC. Nie mam żadnego konta bankowego ani nic. Najlepiej jakby wszystkie 3 dlc wydali w wersji pudełkowej. Tak się zastanawiam czy dalej grać w Bordelands (czeka na mnie warband). Tylko p1 skończony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 18:38, zadymek napisał:

> można "złupić" absolutnie wyjątkową, nowiutką klasę broni i tarcz. Ale to dopiero
w DLC3.....
O, to lecę na zakupy:)

Tylko nie zagalopuj się z ukończeniem tego DLC. Jest pewien trick pozwalający odwiedzać zbrojownię wielokrotnie i przebierać stuff w ogromnej ilości skrzyń. Można się świetnie wyposażyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 18:38, zadymek napisał:

Nie, ale np rakietnica Taylora Cobb''a długo mi służyła. Ogólnie zauważam, że predefiniowane
unikaty wypadające z bossów to same żarty twórców. Aż dziw, że od czegoś takiego można
polec a już najmniej chce się na to "polować" (to już lepiej pilnować półek w sklepach:)


Bo w sumie Taylor był najmniej "bossowaty" spośród wszystkich bossów ^^. Owszem, znam takich którzy giwerę Sledge''a trzymali do końca i z powodzeniem stosowali na ostatnim niemilcu. Ale np. pistolecik Kroma? Toż to nawet swojej śmiesznej ceny niewarte...

W DLC3 dropy z bossów za to bywają całkiem smaczne, np. snajperka z "wampiryzmem"...choć żartów nie brakuje, vide postać hmm Motorheada. Zresztą...
http://borderlands.wikia.com/wiki/File:The_Chopper.png

Dnia 20.06.2010 o 18:38, zadymek napisał:

Promontory jeszcze niczym mnie nie zaskoczyło.


Dla mnie najlepszy loot run: Descent, Promontory, exit w Krypcie. Inna kwestia że gram Mordą, więc przez zastępy Guardianów przechodzę szybciej niż kiszona kapusta przez niską babę. Czas przejścia niewiele dłuższy niż run po New Haven, a wyniki...dla mnie takie że hoho. Zwłaszcza z dwóch ukrytych skrzynek, które mają chyba dodatkowo podbitą wartość znajdziek.

Dnia 20.06.2010 o 18:38, zadymek napisał:

O, to lecę na zakupy:)


Polecałem Ci już wcześniej ^^ Knoxx wg mnie - kurczę, sprawdziła się po raz pierwszy takowa zapowiedź twórców -jest bodajże najlepszym DLC ever made. Rozbudowany, zabawny, dodatkowo rozwija postać, dodaje samochody, ma naprawdę udanych przeciwników, wymagający... nudzi tylko konieczność jeżdżenia przez wszystkie lokalizacje, bo i tutaj całe DLC ma jeden jedyny punkt Fast Travel, na starcie.

A dodatkowy, taki jakby "pofinałowy" boss jest...no, powiedzmy spełnieniem żądań niezadowolonych klientów ;> Ma genialny drop (we trzech trudno unieść), ale przy tym jest - w przeciwieństwie do Destro i Undead-Neda - TAK potwornie trudny, że w pojedynkę jest niemożliwe załatwienie skubańca (przynajmniej bez glitcha).


ISAMU --->

No tjaa, ale w zbrojowni perłówek / cyanów nie uświadczysz (poza naprawdę wyjątkowymi wyjątkami). Z Cra już owszem, zwłaszcza w co-opie.


revolt505 --->

Moim zdaniem najlepsza zabawa zaczyna się w P2.5, kiedy czasami naprawdę idzie się spocić. P.S. To taki problem założyć sobie konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2010 o 19:22, Dexter_McAaron napisał:

nudzi tylko konieczność jeżdżenia przez wszystkie lokalizacje, bo i tutaj całe DLC ma
jeden jedyny punkt Fast Travel, na starcie.

To jest wkurzające, ale wymagający wrogowie wynagradzają, łagodzą to, zwłaszcza arena z misji "Call of Duty" ze śmietanką Lancy.

Dnia 20.06.2010 o 19:22, Dexter_McAaron napisał:

ISAMU --->

No tjaa, ale w zbrojowni perłówek / cyanów nie uświadczysz (poza naprawdę wyjątkowymi
wyjątkami). Z Cra już owszem, zwłaszcza w co-opie.

Fakt, nie udało mi się na nie trafić, mimo wielokrotnych przeszukiwań, ale posiadane już wyposażenie, wymieniłem na cudeńka, a przy okazji wpadły mi egzemplarze, których nie mogłem wydropić przez całą grę od P1 do P2.5.
Ogólnie, jak dla mnie najlepszy DLC. Aż nie mogę się doczekać na następny ruch Gearboxów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2010 o 20:18, ISAMU napisał:

Ogólnie, jak dla mnie najlepszy DLC. Aż nie mogę się doczekać na następny ruch Gearboxów.


potwierdzam, poza podstawką to najlepsza cześć gry ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować