Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Hehe ja się w tym tygodniu złapałem na tym, że uruchamiam Borderlands dosłownie po to żeby wybić jedną osadę/wioskę z bandytami. Ot tak, odstresować się po pracy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 20:16, HumanGhost napisał:

Hehe ja się w tym tygodniu złapałem na tym, że uruchamiam Borderlands dosłownie po to
żeby wybić jedną osadę/wioskę z bandytami. Ot tak, odstresować się po pracy. :-)

Ja miałem tak z Batmanem, włączałem tylko po to, żeby stłuc paru oprychów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam - wreszcie kupiłem tę grę i świetnie się bawię przy niej. Czy ewentualnie ktoś byłby chętny na wspólne pogranie? Na razie mam 21lvl, soldier i wykonałem ze 2-3 misje w drugiej mapie głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 23:30, Skie napisał:

Witam - wreszcie kupiłem tę grę i świetnie się bawię przy niej. Czy ewentualnie ktoś
byłby chętny na wspólne pogranie? Na razie mam 21lvl, soldier i wykonałem ze 2-3 misje
w drugiej mapie głównej.

Sure. Mam pod ręka soldiera 28kę więc możemy podlevelować twoje maleństwo .Mój GameSpy ID to ...no zadymek oczywiście:)
Ew kontakt będzie łatwiejszy jeśli używasz xfire (mojego nicka można się łatwo domyślić:).

BTW Jakieś DLC używasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zdajesz sobie sprawę, że to pytanie nie ma sensu? :>

Wiesz, ja na przykład mam zupełnie inny styl grania Brickiem, co wynika z tego iż grywam nim tylko w co-opie, przez co moja rola sprowadza się do wjazdu "na pałę" w środek ekipy i sprzedawanie ciosów ...a potem czekanie, aż mnie podniosą ^^'' Więc z mojej perspektywy drzewko Blaster jest do niczego nie potrzebne, za to ładowałbym ile się da w Tanka.

Ale znowuż: może Ty grasz solo? Preferujesz strzelanie nad okładanie piąchami wszystkiego, co na drzewo nie ucieka (bo wtedy bijesz w drzewo)? Zostaw tak jak masz, wypróbuj w praniu jak pasuje do Twojego stylu, a jak będzie źle... cóż, Bordersy są o tyle przyjemną grą, że jak źle rozwiniesz swego boha, zawsze możesz wykupić (tanio przecież całkiem!) reset i...zacząć wszystko od nowa!

Więc nie oglądaj się na opinie innych, lecz graj śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2010 o 22:19, Dexter_McAaron napisał:

...a potem czekanie, aż mnie podniosą ^^''

Granie w coopie bez Rolanda healera nie ma sensu... :-)
Wtedy taki ja bym sobie stał z tyłu i strzelał w Ciebie i byś nie tracił hp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Musisz zakupić je ze strony Gearboxa (tak zwane "retail versions"). I to nie chodzi o to, że są to jakieś inne wersje: po prostu Steam nie będzie potrafił ich zainstalować na grę "z zewnątrz". Zresztą, wystarczy że wejdziesz na stronę Pary, a masz tam napisane: "Requires Steam version of Borderlands to install".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dziwne pytanie po kilkudziesięciu godzinach spędzonych na Pandorze, ale.. jaki jest maksymalny level w podstawowej grze? Bo mam 50lvl i coś nie idzie dalej. To już jest max?

Hehehe polubiłem karabin na słonie. Fajnie się strzela, nie ma sobie równych w średnio-bliskich starciach. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 21:40, HumanGhost napisał:

Może dziwne pytanie po kilkudziesięciu godzinach spędzonych na Pandorze, ale.. jaki jest
maksymalny level w podstawowej grze? Bo mam 50lvl i coś nie idzie dalej. To już jest
max?


Niestety, tak. W dodatkach podniesiono ten poziom, ale w podstawce 50 to limit. A szkoda. Przydałaby się opcja kolejnych Playthrough, gdzie wraz z naszym, zwiększałby się poziom przeciwników. Tak gdzieś, powiedzmy, do setki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh no właśnie, szkoda. Tym bardziej, że kolejne poziomy wpadają dosyć szybko. No cóż, trudno. Trzeba się będzie zaopatrzyć w DLC kiedy w końcu wyjdą w wersji pudełkowej. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 06:16, HumanGhost napisał:

Ehh no właśnie, szkoda. Tym bardziej, że kolejne poziomy wpadają dosyć szybko. No cóż,
trudno. Trzeba się będzie zaopatrzyć w DLC kiedy w końcu wyjdą w wersji pudełkowej. :-)

A są jakieś informacje kiedy będą, i czy w ogóle będą? Bo szczerze mówiąc od dłuższego czasu tego nie śledziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

One już są od dawna w pudełku. Tylko oczywiście nasza kochana Cenega znowu zabawiła się w nierządnicę. 9 kwietnia bodajże te DLCki wyszły w pudle. Tylko do pudła nie wsadzili Knoxxa, nie wiedzieć czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 16:18, Markush napisał:

9 kwietnia bodajże te DLCki wyszły w pudle.


Ale to chyba nie u nas? Bo szczerze powiedziawszy to nie widziałem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować