Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Sorki za drugi post ale czy komuś udało się nabyć tę grę w dniu jej,niby premiery?
Empik,MediaMarkt i Saturn - nie mają
ponoć premiera przełożona lub kurierzy nie dojechali ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2010 o 20:02, lis_23 napisał:

Sorki za drugi post ale czy komuś udało się nabyć tę grę w dniu jej,niby premiery?
Empik,MediaMarkt i Saturn - nie mają
ponoć premiera przełożona lub kurierzy nie dojechali ...

premiera dzisiaj tylko wiesz niedługo święto zmarłych to dostawa nie doszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 19:35, karolekx23x napisał:

Wiec jak jest z gra , inny klimat gry , inna grafa od innych gier i czy to warto ?

A recenzję jakąś czytałeś? Screeeny widziałeś?
I którą wersję planujesz zakupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 19:43, zadymek napisał:

> Wiec jak jest z gra , inny klimat gry , inna grafa od innych gier i czy to warto
?
A recenzję jakąś czytałeś? Screeeny widziałeś?
I którą wersję planujesz zakupić?


Jak zacząc od poczatku ? Jak jestz grą , gram w strzelaniny , tylko ta ma grafe taką inną , rysunkowa , jak to nazwac . Wiec nie wiem czy warto , czy mi sie spodona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 19:45, karolekx23x napisał:

Jak zacząc od poczatku ? Jak jestz grą , gram w strzelaniny , tylko ta ma grafe taką

No to skoro grasz w FPS''y i wiesz co za grafa tu jest to wiesz co zacz. Od siebie dodam, że to FPS z mechaniką wzorowaną na hach ''n'' slash''ach (albo cRPG) -poszukaj co to za gatunek, bo dużo by gadać- z otwartym światem (taki sandbox) i klimatem rodem z mad Max''a lub Fallout''a.

Dnia 01.11.2010 o 19:45, karolekx23x napisał:

inną , rysunkowa , jak to nazwac . Wiec nie wiem czy warto , czy mi sie spodona

Mało znam fanó FPSów, którym sienie spodoba-no chyba, że oczekujesz akcji rodem z Call of Duty 4, tu skryptów nie ma za wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 19:58, karolekx23x napisał:

Wiec czym przekonuje gra , bo duzo czytałem ze jest bardzo chwalona?


Klimatem,stylem graficznym,humorem,mechaniką rodem z Diablo lub innych cRPGów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 20:04, lis_23 napisał:

> Wiec czym przekonuje gra , bo duzo czytałem ze jest bardzo chwalona?

Klimatem,stylem graficznym,humorem,mechaniką rodem z Diablo lub innych cRPGów.


rozumiem musze sie przyjrzeć dokładniej tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 19:58, karolekx23x napisał:

Wiec czym przekonuje gra , bo duzo czytałem ze jest bardzo chwalona?

Mnie przekonała żwawą akcją typową dla FPS''ów - paradoksalnie ten sandbox nie pozwala aż tak długo się nudzić, klimatem pustkowi "pustych inaczej" i swobodą działania/budowania postaci. No i chodzi płynnie na byle kalkulatorze:)
Jednocześnie musiałem przymknąć oko na fatalnie zrealizowany model jazdy-który jednak ma na celu wymuszenie kooperacji oraz niespecjalnie wygodny system zapisu -z czasem można przywyknąć
.
Po więcej danych odsyłam do jakiejś megarecenzji ew artykułu na moim GSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 20:12, zadymek napisał:

> Wiec czym przekonuje gra , bo duzo czytałem ze jest bardzo chwalona?
Mnie przekonała żwawą akcją typową dla FPS''ów - paradoksalnie ten sandbox nie pozwala
aż tak długo się nudzić, klimatem pustkowi "pustych inaczej" i swobodą działania/budowania
postaci. No i chodzi płynnie na byle kalkulatorze:)
Jednocześnie musiałem przymknąć oko na fatalnie zrealizowany model jazdy-który jednak
ma na celu wymuszenie kooperacji oraz niespecjalnie wygodny system zapisu -z czasem można
przywyknąć
.
Po więcej danych odsyłam do jakiejś megarecenzji ew artykułu na moim GSie.


To wpadne do Ciebie . Dzieki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 19:58, karolekx23x napisał:

Wiec czym przekonuje gra , bo duzo czytałem ze jest bardzo chwalona?


Dynamiczną rozgrywką, klimatem (będącym połączeniem Mad Maxa z Latającym Cyrkiem Monty Pythona), czarnym humorem, masą sprzętu, rozwojem postaci (tego mi w FPSach zawsze brakowało...), oryginalnym podejściem do kwestii grafiki (wcześniej chyba tylko XIII aż tak bardzo przypominał komiks). To chyba wystarczy na początek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 21:35, Ring5 napisał:


oryginalnym podejściem do kwestii grafiki (wcześniej chyba tylko XIII aż tak bardzo przypominał
komiks).


Jest jeszcze " Ultimate Spider-Man '' - bardzo fajna gra :P

Mam nadzieję że jutro,najpóźniej w środę " Borderlands GOTY " w końcu dotrze do sklepów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 19:35, karolekx23x napisał:

Wiec jak jest z gra , inny klimat gry , inna grafa od innych gier i czy to warto ?


Koledzy powyżej rozpisali się na temat zalet. Ja musze napisać o jedynej według mnie wadzie tej gry. Jak na obszarze jakimś w czasie robienia misji się zasiedzisz to - uwaga! - moby się respawnują! Według mnie główna i chyba jedyna wada tej gry. Dla mnie, bo ja lubię trochę pomarudzić w każdej lokacji, pozwiedzać. Respawn mobów to uniemożliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 11:51, Alienor napisał:

Czy ma ktoś informację o dostępności Borderlands GOTY na półkach sklepowych? Empik, media
itp.


W piątek gry nie było nigdzie / Empik,Mediamarkt,Saturn /,gra jest już dostępna w internetowym sklepie Empiku:
http://www.empik.com/borderlands-game-of-the-year-edition-pc-2k-games,prod59041637,multimedia-p
mam nadziej że dzisiaj,najpóźniej jutro gra dotrze na sklepowe półki - sam sprawdzę po południu w moim Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2010 o 21:35, Ring5 napisał:

> Wiec czym przekonuje gra , bo duzo czytałem ze jest bardzo chwalona?

Dynamiczną rozgrywką, klimatem (będącym połączeniem Mad Maxa z Latającym Cyrkiem Monty
Pythona), czarnym humorem, masą sprzętu, rozwojem postaci (tego mi w FPSach zawsze brakowało...),
oryginalnym podejściem do kwestii grafiki (wcześniej chyba tylko XIII aż tak bardzo przypominał
komiks). To chyba wystarczy na początek ;)


Ma i tak dylemat czy mi sie spodoba , a jest jakies demo? zeby spróbować nie wydajac kasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2010 o 06:20, HumanGhost napisał:

> Wiec jak jest z gra , inny klimat gry , inna grafa od innych gier i czy to warto
?

Koledzy powyżej rozpisali się na temat zalet. Ja musze napisać o jedynej według mnie
wadzie tej gry. Jak na obszarze jakimś w czasie robienia misji się zasiedzisz to - uwaga!
- moby się respawnują! Według mnie główna i chyba jedyna wada tej gry. Dla mnie, bo ja
lubię trochę pomarudzić w każdej lokacji, pozwiedzać. Respawn mobów to uniemożliwia.


No i wreszcie słysze o wadach . moze i wada nie zbyt szkodliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jak na podstawową wersję gry zainstaluję patch polonizacyjny to czy będę mógł ściągnąć DLC i czy będą one działały?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować