Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Gram sobie z kolegą już dłuższy czas. Mamy około 30 lvli. I tu moje pytanie - ile mniej więcej może zająć przejście gry z dodatkami dlc? Jednorazowe.

Oraz drugie - ktoś poleci jakieś dobre buildy dla huntera? A może to właściwie nie ma znaczenia w tej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I tu moje pytanie - ile mniej

Dnia 22.02.2012 o 00:11, Sad_Statue napisał:

więcej może zająć przejście gry z dodatkami dlc? Jednorazowe.

Mnie przejście samej podstawki zajęło około 40h. A i nie spieszyłem się za nadto a i też wszystkich questów nie wykonałem za pierwszym podejściem. A co do DLC to samo ich przejście to hm ... no kilkanaście godzin to minimum imo.
>A może to właściwie nie ma

Dnia 22.02.2012 o 00:11, Sad_Statue napisał:

znaczenia w tej grze?

Buildy mają znaczenie ale co i jak to nie będę doradzał bo ostatni raz grałem wieki temu a i za hunterem jakoś bardzo nie przepadałem i się nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2012 o 00:11, Sad_Statue napisał:

Gram sobie z kolegą już dłuższy czas. Mamy około 30 lvli. I tu moje pytanie - ile mniej
więcej może zająć przejście gry z dodatkami dlc? Jednorazowe.

Oraz drugie - ktoś poleci jakieś dobre buildy dla huntera? A może to właściwie nie ma
znaczenia w tej grze?


W singlu cala gra z DLC zajmie jakies 70-80 godzin.
W coop-ie nie ma limitu czasu, bo kazdy gra inaczej i z jednej misji robi sie godzina lub trzy :)
Jak chcesz buildy dla huntera i reszty, to:

http://www.zerosubstance.net/borderlands/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie na szybkości tylko jedno :D Czy mogę równocześnie tą samą postacią pykać przez neta, by później chwilę solo i później znowu przez neta ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2012 o 21:32, Sparco_64 napisał:

Pytanie na szybkości tylko jedno :D Czy mogę równocześnie tą samą postacią pykać przez
neta, by później chwilę solo i później znowu przez neta ;p

Tak. Nawet więcej: możesz rozpocząć sesję single a mimo to inni mogą płynnie do niej dołączyć (o ile wcześniej zalogowałeś się do GameSpy) a gdy sobie pójdą znowu grasz singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) A jeszcze jedno, jak otwieramy skrzynki z bronią, wiadomo które ;p to jak to wygląda z dzieleniem się tą bronią? losowanie jakieś czy jak ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczy w kooperacji? Normalnie, każdy może brać co mu się podoba, ewentualnie można się itemkami wymieniać, nie tylko tymi ze skrzyń [ spory plus grania we dwoje poza większą ilością xp ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to chyba że tak :D Pytam się bo grałem z Rolandem, ja Mordecaiem a w skrzyneczce dobra snajpa była . Kiedy ją wziąłem tamten się chyba zeźlił i wyszedł ;d Wolę się popytać jak to na necie wygląda bo wcześniej tylko na pożyczonym singlu bez DLC grałem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 08:55, Sparco_64 napisał:

A to chyba że tak :D Pytam się bo grałem z Rolandem, ja Mordecaiem a w skrzyneczce dobra
snajpa była . Kiedy ją wziąłem tamten się chyba zeźlił i wyszedł ;d

Jakiś "dzieciuch" chyba: moje, moje!!! :)
Lepiej grać ze znajomymi, "dotrzeć się" wtedy nie tylko dzielenie się idzie sprawniej.

Dnia 25.02.2012 o 08:55, Sparco_64 napisał:

Wolę się popytać jak to na necie wygląda bo wcześniej tylko na pożyczonym singlu bez DLC grałem ;p

WYgląda tak jak we wszystkich sieciówkach- różni ludzie się trafiają. A poza tym to nie BN, tutaj nie ma regulaminów i zorganizowanego community.

BTW Jakbyś miał ochotę na partyjkę to wal śmiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ;) można czasami pograć razem, albercik54 nick mam. I jeszcze dwa pytanka :D Czy istnieje możliwość zmutowania kogoś ? i czy da się jakoś zobaczyć co nosi kumpel w drużynie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 12:52, Sparco_64 napisał:

Dzięki wielkie ;) można czasami pograć razem, albercik54 nick mam. I jeszcze dwa pytanka :D

Invite wysłany. Jeszcze przydał by się kontakt xfire, albo lepiej Steam, bo in-game chat zawodzi.

Dnia 25.02.2012 o 12:52, Sparco_64 napisał:

Czy istnieje możliwość zmutowania kogoś ?

Nie, obiecywali, nawet na okładce pozostawili, ale nie ma takiej możliwości. Jedyny sposób modyfikacji właściwości sprzętu to Skille. Dopiero Borderlands 2 będzie oferował "warsztacik".

Dnia 25.02.2012 o 12:52, Sparco_64 napisał:

i czy da się jakoś zobaczyć co nosi kumpel w drużynie ;p

Jak ci pokaże -upuści na ziemię- to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 14:00, zadymek napisał:

> Czy istnieje możliwość zmutowania kogoś ?
Nie, obiecywali, nawet na okładce pozostawili, ale nie ma takiej możliwości. Jedyny sposób
modyfikacji właściwości sprzętu to Skille. Dopiero Borderlands 2 będzie oferował "warsztacik".


Nie chodziło raczej o wyciszenie kogoś? Chyba, że ja czegoś nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 15:33, Fimbulvinter napisał:

Nie chodziło raczej o wyciszenie kogoś? Chyba, że ja czegoś nie rozumiem.

Ach to. Myślałem, że chodziło o [trans]mutowanie;)
Sparco_64
Jak tak to też nie. Da się tylko wyłączyć komunikację głosową w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem sobie do Borderków i jakby ktoś potrzebował pomocy czy coś [ zwłaszcza podstawka bo jestem na etapie ''instalacji'' dlcków ] to niech się odezwie. Mam do dyspozycji Rolanda na 65 poziomie, resztę postaci w okolicach 24-29 poziomu i nowo zaczętego drugiego Mordecaia na bodaj 18 czy 19 poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2012 o 16:20, Tyler_D napisał:

Mam do dyspozycji Rolanda na 65 poziomie,

Ale chyba nieporywasz się 65tką na DLC? Zombie Island i Moxxie ujdzie ale ciekawe jak wygląda Knoxx gdy zaczynasz z takim poziomem? Czy aby nie będzie przegiętej dysproporcji pomiędzy poziomem mobów a twoim?

Dnia 25.02.2012 o 16:20, Tyler_D napisał:

resztę postaci w okolicach 24-29 poziomu

O to możemy zagrać razem. Mój Berserk poziomu 31 już grzeje wyrzunię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, moment. Ten Roland to postać która mi została z pierwszego poważnego podejścia do tej gry i tak została, jestem na P2 / P2.5 [ nie pamiętam już bo grałem wieki temu ;-D ]. DLCki skończyłem poza Moxxi [ wiadomo ... areny są irytujące ] a w Knoxxie zostało mi kilka[naście?!] questów w tym ten z Crawem o ile dobrze pamiętam. Tyle tylko że muszę je zainstalować. :-P

Dnia 25.02.2012 o 17:31, zadymek napisał:

O to możemy zagrać razem. Mój Berserk poziomu 31 już grzeje wyrzunię ;)

Dziś już chyba nie będzie mi się chciało, sam nie wiem ale jakby co to wiem co, gdzie i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby do pogrania w co-op. Przeszedłem Playthrough 1, mam 36 lvl.
Chcę przejść The Underdome (DLC), kto chciałby zagrać ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżbym zepsuł sobie przyjemność z gry, przechodząc jak bozia przykazała wszystko po kolei ? Zacząłem Knoxxa na 41 lvl i jest za prosto ;d Mobki schodza na jeden-dwa strzały prawie nic mi nie robiąc. Troszku za prosta sie ta gra zrobiła ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować