Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 26.02.2012 o 21:57, Sparco_64 napisał:

Czyżbym zepsuł sobie przyjemność z gry, przechodząc jak bozia przykazała wszystko po
kolei ? Zacząłem Knoxxa na 41 lvl i jest za prosto ;d Mobki schodza na jeden-dwa strzały
prawie nic mi nie robiąc. Troszku za prosta sie ta gra zrobiła ;d

Na P1 Knoxx to pikuś-jak to P1.Spróbuj na P2.
Zacznij na min lvl 49. Owszem, wtedy też szybko byś podrośniesz-zwłaszcza w coopie- i nakopiesz Knoxxwi (lvl 56) bez problemu ale przynajmniej po drodze trochę pocierpisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kumpel planuje kupno gry, z tym że w wersji Steam, ja mam pudełkową. Będziemy mogli grać razem, w coopie? Bo słyszałem że przez steam się używa czegoś innego niż gamespy i trzeba mieć tę samą wersję. Chyba że mi się popieprzyło z inną grą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 20:20, Pampereczek napisał:

Kumpel planuje kupno gry, z tym że w wersji Steam, ja mam pudełkową. Będziemy mogli grać
razem, w coopie? Bo słyszałem że przez steam się używa czegoś innego niż gamespy i trzeba
mieć tę samą wersję. Chyba że mi się popieprzyło z inną grą. :)

Pewnie że można, jak będziecie mieli problemy zawsze można odpalić hamaka i śmigać w LANie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rzuciliśmy się z kumplami na tą grę ze względów promocji(30zł). I mógłby ktoś powiedzieć o co chodzi z tym multi? Tzn. czy trzeba stawiać jakieś serwery(tak jak w innych grach) czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 18:43, Sithis napisał:

Ostatnio rzuciliśmy się z kumplami na tą grę ze względów promocji(30zł). I mógłby ktoś
powiedzieć o co chodzi z tym multi? Tzn. czy trzeba stawiać jakieś serwery(tak jak w
innych grach) czy nie.

Serwer, taaa, pomarzyć zawsze można;)
Nie, tutaj są tylko host i goście, graczer dołączają nawzajem do swoich kampanii singlowych. Można albo wyszukiwać grę po nazwie "serwera"-mało efektywne- albo zapraszać/wpraszać się do znajomych. Trzeba tylko pamiętać by przed rozpoczęciem gry zalogować się do GameSpy Arcade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 20:34, zadymek napisał:

> <ciach>


Czyli wystarczy tylko odpalić grę i sie wyszukać?;> A ogólnie to fajnie się gra w multi? Czy są jakieś lagi, bugi etc, które jakoś psuja rozgrywkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 21:07, Sithis napisał:

Czyli wystarczy tylko odpalić grę i sie wyszukać?;> A ogólnie to fajnie się gra w

W sumie tak. Można dołączać do kolegi i wychodzić wedle uznania.

Dnia 13.03.2012 o 21:07, Sithis napisał:

multi? Czy są jakieś lagi, bugi etc, które jakoś psuja rozgrywkę?

Gra to coop, choć nie ma przymusu -tylko zmiana mapy jest wymuszana.
Jeśli idzie o lagi etc to jak zawsze wszystko zależy od jakości łącza gospodarza (host). No i jest oczywiście kwestia GameSpy Arcade, aktualnie chyba najgorszej platformy do multi ever :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do bugów, teraz się chyba wysypało ostatnio albo jak nie zauważyłem ale pełno lodków z custom gunami.
I albo praktycznie wszytko jest na 1 strzała albo niewiele mniej, bo magazynki/damage itp są tak pozmieniane wyśrubowane ze to już śmieszne jest.
No i wchodzi taki kid na serwer i rozrzuca to wszędzie i każdemu. Dla niektórych to + a innych to drażni bo normalnie pograć nie można no ale taki trend...

A i jeszcze lubią sobie odpalić good mode i szpanować jaki to twardziel jest, jak cie szturcha i wszczyna bójkę której oczywiście ty nie możesz wygrać bo jak. A później cie hej-tuje ze jaki to ty leszczu jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 17:02, Sithis napisał:

Od którego poziomu zdobywa się punkty umiejętności? Bo mam już 5 poziom i ani jednego
punktu.

No to już powinieneś mieć jeden. Nie wyświetliła ci się ikonka, komunikat albo coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 17:07, zadymek napisał:

No to już powinieneś mieć jeden. Nie wyświetliła ci się ikonka, komunikat albo coś w
tym stylu?


Jak na razie nic. Tylko po 1 poziomie wyświetliła mi się zółta ramka. A reszta punktów też jest co 5 poziomów? czy co jeden?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2012 o 17:21, Sithis napisał:

Jak na razie nic. Tylko po 1 poziomie wyświetliła mi się zółta ramka. A reszta punktów

No, to coś chyba mówi?
A jakiś znaczek albo komunikat?
I co pisze w okienku ze Skillami w dziale: pozostałe punkty [do rozdania]?

Dnia 14.03.2012 o 17:21, Sithis napisał:

też jest co 5 poziomów? czy co jeden?

Co 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też właśnie rozpocząłem kampanię. Sprawdziłem i po uzyskaniu lvl 5 pojawia się znaczek z ikonką menu umiejętności i jedynką. Jeśli tak nie miałeś to pewnie jakiś bug był - ale dziwny jakiś: jak długo gram jeszcze nigdy o takim nie słyszałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, kupujesz je w zestawie z podstawką jako GotYE albo osobno [ strona producenta, tam masz wszystko wyjaśnione ]. A oczywiście najbardziej opłacalne jest kupowanie GotYE właśnie zwłaszcza że teraz można to dorwać w miarę tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety kupiłem grę w ostatniej promocji na steamie, trzeba będzie obejść się smakiem...
Btw: Jest ktoś chętny pograć w coopa, aby nabić achiki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 08:25, dreamer94 napisał:

Niestety kupiłem grę w ostatniej promocji na steamie, trzeba będzie obejść się smakiem...
Btw: Jest ktoś chętny pograć w coopa, aby nabić achiki ?

Ja zawsze -o ile połączenie daje rade- a Steam (zgadnij nick) tylko ułatwia ustawki. Który lvl masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 15:54, zadymek napisał:

Ja zawsze -o ile połączenie daje rade- a Steam (zgadnij nick) tylko ułatwia ustawki.
Który lvl masz?

39, masz teraz czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2012 o 15:56, dreamer94 napisał:

39, masz teraz czas ?

Teraz nie, za 30 minut. Rozumiem, że DLC nie masz?

BTW Ten lvl -mam postać na 31 lvl, musiał bym nadgonić. Czy możemy grać od początku? Chyba, że masz kogoś w okolicach 20 lub 55 lvl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować