Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Czy czy czas ochłonięcia wiezyczki Skorpion o 100% oznacza, że będę mógł rzucać wieżyczkę bezpośrednio po jej złożeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tą umiejętność rozwiniętą i tak nie działa :P

Wydaje mi się, że chodzi o ''ochłonięcie'' pomiędzy seriami wystrzeliwanymi przez wieżyczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 18:21, Sithis napisał:

Czy czy czas ochłonięcia wiezyczki Skorpion o 100% oznacza, że będę mógł rzucać wieżyczkę
bezpośrednio po jej złożeniu?

To nie -100% czasu "chłodzenia", tylko +100% szybkości "chłodzenia", 2x szybciej czyli 50s zamiast 100s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 15:55, astradamus napisał:

Czy bedzie jakaś dobra dusza ktora pomoze przerzucić itemy?

zadymek zawsze do usług. Kiedy i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 21:23, zadymek napisał:

> Czy bedzie jakaś dobra dusza ktora pomoze przerzucić itemy?
zadymek zawsze do usług. Kiedy i gdzie?


Nie wiem kiedy Ci pasuje. Swoją drogą masz moze kogoś kto jest w stanie zabić crawmeraxa na "jedynce"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2012 o 22:49, astradamus napisał:

Nie wiem kiedy Ci pasuje.

A choćby zaraz :)
A jeśli później to warto by móc się porozumieć na Steam''ie albo xfire.

Dnia 24.03.2012 o 22:49, astradamus napisał:

Swoją drogą masz moze kogoś kto jest w stanie zabić crawmeraxa na "jedynce"?

P1? To bez różnicy, który to Playthrough bo Craw i tak będzie miał minimum 61 lvl i miniamalnie 3 lvl ponad lvl gracza.
Jeśli idzie o walkę z nim to mam zawodników na 69 i pewnie dali by mu radę, co nie znaczy, że pójdzie łatwo. Nawet 8 lvl przewagi nie musi gwarantować sukcesu-zwłaszcza w coopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że dlc na steamie kosztują obecnie chore pieniądze to się zastanawiałem czy by nie zakupić steam gifta goty. Moje pytanie - jakbym to zrobił, mając już czyste Borderlands to miałbym dwie gry, czy by się połączyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 09:15, Crew_900 napisał:

Byś nie mógł dodać do biblioteki tego gdyż pokazywałoby ci, że masz już tą grę.

Kurczę, lipa, dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bordki w GotyE trafiły z tego co wiem jakiś czas temu do Premium Games. Wydaje mi się że wyjdzie cię to taniej niż kupowanie DLCków osobno, poza tym będziesz miał wszystko na jednej płytce a nie w formie elektronicznej. Zamów z PG, sprzedaj podstawkę i hajda zwłaszcza [ jeżeli ma się czas i chęci na granie ] że to gra na setki godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 15:44, Tyler_D napisał:

Bordki w GotyE trafiły z tego co wiem jakiś czas temu do Premium Games. Wydaje mi się
że wyjdzie cię to taniej niż kupowanie DLCków osobno, poza tym będziesz miał wszystko
na jednej płytce a nie w formie elektronicznej. Zamów z PG, sprzedaj podstawkę i hajda
zwłaszcza [ jeżeli ma się czas i chęci na granie ] że to gra na setki godzin.


Podstawkę mam na steamie niestety. Pewnie po prostu kupię goty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 15:44, Tyler_D napisał:

Bordki w GotyE trafiły z tego co wiem jakiś czas temu do Premium Games. Wydaje mi się
że wyjdzie cię to taniej niż kupowanie DLCków osobno, poza tym będziesz miał wszystko
na jednej płytce a nie w formie elektronicznej.

Akurat w przypadku GOTY to niewielka różnica: DLC i tak trzeba ściągnąć.

Dnia 03.04.2012 o 15:44, Tyler_D napisał:

Zamów z PG, sprzedaj podstawkę i hajda zwłaszcza [ jeżeli ma się czas i chęci na granie ] że to gra na setki godzin.

Mowa;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 16:30, tomoliop napisał:

Podstawkę mam na steamie niestety. Pewnie po prostu kupię goty...

Steam to Valve. Valve to też ludzie: zapytaj Pomoc techniczną a dopiero wtedy przesądzaj sprawę. Na 100% nadmiarowe gry zmieniane są na gifty, ale nie jest powiedziane, że Borderlands GOTY i Borderlands będzie traktowany jak jedna i ta sama gra. Pomoc Techniczna rozwieje wątpliwości.
Ew możesz poprosić o reset CD-key''a i też się uda. Tudzież - jak ci bardzo zależy- założyć nowe konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 20:09, zadymek napisał:

> Podstawkę mam na steamie niestety. Pewnie po prostu kupię goty...
Steam to Valve. Valve to też ludzie: zapytaj Pomoc techniczną a dopiero wtedy przesądzaj
sprawę. Na 100% nadmiarowe gry zmieniane są na gifty, ale nie jest powiedziane, że Borderlands
GOTY i Borderlands będzie traktowany jak jedna i ta sama gra. Pomoc Techniczna rozwieje
wątpliwości.
Ew możesz poprosić o reset CD-key''a i też się uda. Tudzież - jak ci bardzo zależy- założyć
nowe konto.


Hmm, dobrze radzisz, spóbuję u supportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy grając postacią w singlu dostępna jest też w grze online? Sądzę, że mogę trochę czasu spędzić w tej grze, więc ciekawi mnie bardziej niż bardzo.
I... jaką klasą najlepiej się gra? Jakieś sugestie? Która obsługuje najlepiej każdy rodzaj broni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 23:47, Sigu napisał:

Czy grając postacią w singlu dostępna jest też w grze online? Sądzę, że mogę trochę czasu
spędzić w tej grze, więc ciekawi mnie bardziej niż bardzo.
I... jaką klasą najlepiej się gra? Jakieś sugestie? Która obsługuje najlepiej każdy rodzaj
broni?


Tak, jest dostępna. Każda klasa daje jakiś unikalny fun. Dlatego też poszczególne klasy nie są wyspecjalizowane w konkretnych rodzajach broni, ale drzewka talentów masz już ukierunkowane np. pod sniper rifle i pistolety u Mordecaia. To przez to wartościowe staje się pójście zgodnie ze schematem umiejętności.

Najłatwiej jest Rolandem ;) Zwiększanie skuteczności rifle jest u niego zautomatyzowane... Brickiem gra się wariacko, a Mordeacaiem precyzyjnie. Lilith musisz sam ocenić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem sobie Lilith i muszę przyznać, że dość dziwnie się gra. Przede wszystkich to dość słaba postać w bezpośrednim starciu z przeciwnikami na wyższym poziomie.
Dzięki za informacje. Popróbuję innymi pograć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować