Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2012 o 15:17, Sigu napisał:

Grałem sobie Lilith i muszę przyznać, że dość dziwnie się gra. Przede wszystkich to dość
słaba postać w bezpośrednim starciu z przeciwnikami na wyższym poziomie.

"Na wyższym poziomie" każda postać jest słaba w bezpośrednim starciu:]
Akurat Lilith i Brick nieco łatwiej niż reszta: przy odpowiednim buildzie mają wzmocnione osłony. Do tego tak Syrenka jak i Berserk mogą migiem ewakuować się z pola walki jednocześnie się lecząc. Są nawet głosy, że Syrena jest za silna w stosunku do reszty ekipy! Nie powiem, po rozwinięciu umiejętności wspomagających SMG i Mind Games, z przyzwoitym SMG i COM''em do niego gra wydała mi się nużąco łatwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpalam PC, okazuje się, że Borderlands się magicznie odinstalowało z mojego komputera, próbuję zainstalować go znowu i wyskakuje cały czas problem z weryfikacją kopii... Jakby nie mogli normalnego DRM wprowadzić, takiego, które by działało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 18:14, Sigu napisał:

Odpalam PC, okazuje się, że Borderlands się magicznie odinstalowało z mojego komputera,
próbuję zainstalować go znowu i wyskakuje cały czas problem z weryfikacją kopii... Jakby
nie mogli normalnego DRM wprowadzić, takiego, które by działało...

Raz działa raz nie: tu użyli starego i sprawdzonego SecuROM''a, więc było wiadomo, że pewien procent użytkowników tego doświadczy:/
https://support.securom.com/pop_borderlands.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, to poważnie rozważam crackowanie gry, czy nawet pobranie pirackiej kopii... Do czego to dochodzi, że zabezpieczenia tak bardzo utrudniają normalne użytkowanie produktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Czy jak skończy się główny wątek w grze to można grać dalej wykonując inne misje i robiąc osiągnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 10:39, Jammin69 napisał:

Mam pytanko. Czy jak skończy się główny wątek w grze to można grać dalej wykonując inne
misje i robiąc osiągnięcia?

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak to wygląda ze spolszczeniem w Borderlands ? Przymierzam się do kupna i na tej stronie:
http://premiumgames.pl/katalog-gier/borderlands-game-of-the-year-edition3
pisze:
Ponieważ gra wydana jest w wersji angielskiej zainstalowanie patcha polonizującego dostępnego w innych wydaniach może skutkować brakiem kompatybilności z DLC dołączonymi do gry.

Instalował ktoś patcha polonizującego ? Działa z DLC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 19:21, Chlorofil napisał:



Spolszczenie jest totalnie skopane i strasznie kuje w oczy, odpuść sobie, gra w języku angielskim nie powinna Ci sprawiać najmniejszych problemów nawet jeśli języka nie znasz aż tak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo fabuła w fpsach jest najważniejsza ze wszystkiego ... [ tak, jest ważna ale nie przesadzajmy, to nie rasowy erpeg -.- ]

A jeżeli nie potrafisz ogarnąć języka angielskiego [ borderwiki się choćby kłania ] to chyba najwyższy czas coś z tym zrobić i nie mam tu na myśli instalowanie patcha polonizującego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2012 o 20:53, Chlorofil napisał:

Eeee to lipa :/ Nie będę wiedział o co chodzi w fabule.

W zasadzie to ktoś tu mnie strofował, że ludzi dezinformuję, bo jest już polonizacja kompatybilna z wersją 1.41. Ja znalazłem tylko 1.40 i nie wiem jak toto się spisuje w konfrontacji z DLC, ale można przetestować (jest na stronie Cenegi): jakby co to podziel się wrażeniami w tym temacie.

Co do samej samej fabuły to nawet Diablo ma bardziej rozbudowaną, więc wystarczy ci to co wiki podaje (tylko nie polska, ta mówi mało i plecie bzdury).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zagrać sobie w Borderlands ponownie. Trochę czasu minęło, bo ostatni raz grałem po premierze przez 2-3 miesiące. DLC żadnego nie mam. Czy w ogóle ktoś gra bez DLC Co-Op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 13:04, Mange napisał:

Postanowiłem zagrać sobie w Borderlands ponownie. Trochę czasu minęło, bo ostatni raz
grałem po premierze przez 2-3 miesiące. DLC żadnego nie mam. Czy w ogóle ktoś gra bez
DLC Co-Op?

Jak kto woli, jak ktoś chce to możecie pograć w podstawkę, DLC nie robią różnicy, ot gracie kampanię. Ja dla przykładu aktualnie robię P1 i dotarłem do New Heaven, więc przez najbliższe 25 lvl''i jestem do dyspozycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2012 o 13:37, Mange napisał:

Głupie pytanie. DLC są darmowe ? Bo widzę, że mogę je sciąganąć z jednego linka w przypiętym
poście.


Nie są, keyów potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby podać link do strony z której należy pobrać DLC do wersji GOTY? - pobrałem je już gdy zakupiłem grę w 2010 ( bodajże ) ale ich sobie nie zapisałem na dysku i teraz będę musiał ściągnąć ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować