Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Craw jest piekielnie wytrzymały, tym bardziej, że te male larwetki przeważnie nas wcześniej dopadają i tutaj musisz miec cos na prawde mocnego.
Bez Ajaxa schreder będzie ciężko.

Nie pisze o giwerach modowanych, tylko legalnych.
Najlepiej używać orga, a i tak z 15 - 20 razy gine, zanim Crawa do piachu poślę.

Strzelb nie używam, bo gram żolnierzem z modem "support gunner" i powiększonym magazynkiem do 112 pestek (tylko karabiny maja powiększony magazynek w umiejetnościach żołnierza).

Jak się kiedys spotkamy w grze, to chetnie się podzielę Ajaxem :)

Nie gram na badziewiatym Steamie, tylko na Gamespy - misquamaqus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2012 o 12:56, Misquamaqus napisał:

Strzelb nie używam, bo gram żolnierzem z modem "support gunner" i powiększonym magazynkiem

A szkoda, bo shotty, zwłaszcza te "snajperskie" są genialne na Crawka i jego dążące do zwarcia miniony. Zwłaszcza Przyzwoity szybkostrzelny shotgun elektryczny x2 i Malivan Plague vel Vitrolic Crux. O masherowym Unforgiven i Skullmasher''ze na samego Crawka nawet nie mówię bo to klasa sama w sobie.

Dnia 10.08.2012 o 12:56, Misquamaqus napisał:

do 112 pestek (tylko karabiny maja powiększony magazynek w umiejetnościach żołnierza).

Ja bardziej polecam COM (Mod) Heavy Gunner ze zwiększeniem Weapon Fire Rate i pojemności magazynka (obie uniwersalne): te bonusy wystarczą by shotty i MG (czy cokolwiek sobie wymyślisz, szybkostrzelność to potęga!) wymiatały;)
Ew ammo - którego jednak powinno ci starczyć- uzupełni ci pakietami działko.

Dnia 10.08.2012 o 12:56, Misquamaqus napisał:

Jak się kiedys spotkamy w grze, to chetnie się podzielę Ajaxem :)

Bo ja wiem? Ajaxa może samemu zfarmić: oczywiście szczyt marzeń to 12,5 s/s z 390 DMG i lunetą;]
Dobry jest też Pearl/Glorious Havoc: z odpowiednio wysokim DMG i porównywalną do Ajax Spear redukcją odrzutu nie przeszkadza niewielka różnica w celności. Jednak u Sold''a i tak nic nie pobije Crimson Cobry z premią do Critów i czasu przeładowania -jakbym znalazł wersję z DMG około 400 to byłbym w siódmym niebie...

Dnia 10.08.2012 o 12:56, Misquamaqus napisał:

Nie gram na badziewiatym Steamie, tylko na Gamespy - misquamaqus.

Steam''a może służyć do ...chat''u. A GS tak czy siak musisz używać bo to z nim zintegrowany jest moduł multi w grze...niestety;/

BTW Aktualnie "wynajduję" jakąś rozsądną taktykę dla Moredcai''a Sniper''a: znaczy czegoś oprócz bugowania w rogu lub zwyczajowego run&gun. I nie przychodzi mi do głowy nic prócz wybijania wszystkiego w pień/ew oprócz CrawWorm i Critowania Crawka z Crimson Lance/Bessie. To dosyć trudne -z początku nie można dać się okrążyć- i czasochłonne jak diabli, więc wszelkie sugestie mile widziane.

20120810192546

20120810192600

20120810192700

20120810192738

20120810192744

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam: ajax spear OGR, ajax sper corrosive i ajax sper incendiary - wszystkie z lunetką sig 1.
Do tego mod class "support gunner" (automatyczne doładowanie wszystkich broni dla wszystkich graczy + accuracy 57% - za to mnie lubią :))) + tarcza "rose omega" z qiuck health regeneration" + granat corrosive bouncy coś tam (wybucha, rozprasza sie na mniejsze i te mniejsze explodują).

To są wszystkie giwerki jakie używam od 20 levelu do końca gry.

20120810220728

20120810220731

20120810220733

20120810220735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2012 o 16:07, Ajinur napisał:

ej mam pytanie, jak najlepiej rozrzucić skille dla berserka? Ja jadę w w Tanka i brawlera
np. coś takiego może być?
http://www.borderlandsthegame.com/skilltree/brick/#31550505555050555100000

Zależy jak długo chcesz grać. Do czasu połowy P2 spokojnie można wyżyć na aktywnym skllu, potem robi już za apteczkę i świata wiele nim nie zawojujesz. Zresztą zmiana konfiguracji jak ci się będzie źle grało to nie problem.

Ja osobiście, już na 69 lvl, gram z wymaxowanym drzewkiem broni a innymi skilami w kierunku wyrzutni rakiet i COM''a Titan/Bombardier. Idzie wyżyć, nawet Craw nie jest wtedy taki trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2012 o 17:14, Fimbulvinter napisał:

Kolejne podejście przed B2, tym razem na PC. Jaki build dla Syreny i Cegły na całą grę
(p2 też), prawdopodobnie singiel?


Dawno, dawno temu, gdy nie miałem jeszcze żadnych DLC, grałem takim buildem dla Bricka -> http://www.borderlandsthegame.com/skilltree/brick/#31000000055000555555005 , traktując Berserk jako apteczkę (jak napisał wyżej Zadymek), a skupiając się na wyrzutniach (na silniejszych przeciwników) i broni zadające obrażenia wybuchowe. Grało się całkiem przyjemnie.

Niestety, wszystkie save''y z tamtej gry szlag mi trafił, więc nie wiem, jak ten build by się sprawdził w DLC (szczególnie TSAoGK potrafi napsuć trochę krwi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobić update do najnowszej wersji, żeby móc zagrać w multi. Jest napisane, że do patcha wymagany jest Steam, a mój Border chodzi bez Steama i nie miał z nim nic wspólnego. Co zrobić, bo chcę z kumplami sobie pograć, a to psuje mi moje plany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 21:49, Matinex napisał:

Jak zrobić update do najnowszej wersji, żeby móc zagrać w multi. Jest napisane, że do
patcha wymagany jest Steam, a mój Border chodzi bez Steama i nie miał z nim nic wspólnego.
Co zrobić, bo chcę z kumplami sobie pograć, a to psuje mi moje plany...

Pobierz patch 1.41

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 22:05, DarkWolf_PL napisał:

Pobierz patch1.41

Pobrałem, ale nadal wyskakuje bląd, że to nie jest aktualna wersja. Na stronie wyczytałem, że najnowszy to 1.42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 22:08, Matinex napisał:

> Pobierz patch1.41
Pobrałem, ale nadal wyskakuje bląd, że to nie jest aktualna wersja. Na stronie wyczytałem,
że najnowszy to 1.42

Mowa o patchu 1.42 który wprowadza steam clouda itp. Niestety dla wersji non steam 1.41 to najnowszy patch, zapewne jest to powodem braku dostępu do wspólnej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 22:09, DarkWolf_PL napisał:

Mowa o patchu 1.42 który wprowadza steam clouda itp. Niestety dla wersji non steam 1.41
to najnowszy patch, nie wiem czy to właśnie będzie powodem braku dostępu do wspólnej
rozgrywki.

Kumpel ma wersje nonsteam, więc sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 22:12, Matinex napisał:

> Mowa o patchu 1.42 który wprowadza steam clouda itp. Niestety dla wersji non steam
1.41
> to najnowszy patch, nie wiem czy to właśnie będzie powodem braku dostępu do wspólnej

> rozgrywki.
Kumpel ma wersje nonsteam, więc sam nie wiem.

Spróbuj się połączyć za pomocą wirtualnego LANu np. przy pomocy Hamachi (polecam wersje 1.3) czy Game Rangera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 22:14, DarkWolf_PL napisał:

Spróbuj się połączyć za pomocą wirtualnego LANu np. przy pomocy Hamachi (polecam wersje
1.3) czy Game Rangera.

Nom, z Hamakiem trzeba będzie pokombinować. Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2012 o 22:39, Matinex napisał:

> Spróbuj się połączyć za pomocą wirtualnego LANu np. przy pomocy Hamachi (polecam
wersje
> 1.3) czy Game Rangera.
Nom, z Hamakiem trzeba będzie pokombinować. Dzięki za pomoc.

Sry, że spamuje, ale czy wersje gry grając przez Hamachi mają znaczenie? Bo nadal nie możemy sobie razem pyknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2012 o 19:17, Matinex napisał:

Sry, że spamuje, ale czy wersje gry grając przez Hamachi mają znaczenie? Bo nadal nie
możemy sobie razem pyknąć.


Nie mam pojęcia czy wersje mają znaczenie, obstawiam że tak. Jeżeli chcesz pograć po hamachi to ściągnij i zainstaluj ForceBindIP (twój kumpel tak samo), a następnie stwórz sobie plik bat o takiej treści:

ForceBindIP 5.203.155.228 "G:\Borderlands\Binaries\Borderlands.exe", wpisując oczywiście swój adres IP z hamachi i swoją ścieżkę dostępu do gry. Odpalaj grę przy pomocy tego pliku i powinno bez problemu działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 09:37, karolekx23x napisał:

Zastanawiam się nad tą gra kupic 1 i 2 cześć tylko grafa inna niz inne gry. Do jakiej
gry najbardziej mozna ja porównać?

Obie te gry są warte kupna, dlatego lepiej kup najpierw jedynkę, mniej kasy kosztuje i sprawdzisz czy ten typ rozgrywki ci odpowiada, bo dwójka to typowa kontynuacja w stylu lepiej, szybciej, więcej tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2012 o 09:37, karolekx23x napisał:

Zastanawiam się nad tą gra kupic 1 i 2 cześć tylko grafa inna niz inne gry. Do jakiej
gry najbardziej mozna ja porównać?

Diablo na początek. I nowe Fallout''y od biedy. W zasadzie trudno mi znaleźć jakiś lepszy odpowiednik dla jajcarskiego sandbox''owego FPS''a z mechaniką rodem z Diablo choć kiedyś zapodałem komuś porównanie z ...Dead Island;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować