Zaloguj się, aby obserwować  
morthi

Borderlands - przelom w grach FPS?

3066 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2013 o 00:53, Piciambeer napisał:

Also, czy stan gry jest zapisywany na serwerach? Czy po formacie i reinstalacji Windy
coś zostanie?

Jeśli masz odpalony steam cloud to tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy po ukończeniu kampanii, będę mógł dowolnie eksplorować świat? Mam edycję GOTY i najpierw chciałem ukończyć fabułę (bo zaczyna robić się ciekawie), a jeszcze 3 DLCki do ukończenia zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2013 o 00:48, Piciambeer napisał:

Czy po ukończeniu kampanii, będę mógł dowolnie eksplorować świat? Mam edycję GOTY i najpierw
chciałem ukończyć fabułę (bo zaczyna robić się ciekawie), a jeszcze 3 DLCki do ukończenia
zostały.

W skrócie: tak. Chociaż szkoda czasu na zwiedzanie w Playthrough1 -chyba po to, żeby wykonać wszystkie misje ratowania Claptrap''ów.
O DLC i Playthrough przeczytasz w FAQ w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2013 o 13:30, BoloMaster napisał:

czy jeśli zakupię edycję pudełkową to będę miał możliwość dodania gry do steama, i zdobywanie
osiągnięć?

Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2013 o 09:54, Crew_900 napisał:

Co za cholerstwo, wczoraj dobrze działało a dzisiaj nawet nie mogę tego włączyć.

Przypomina błąd związany z DRM''em ale to pewnie jakiś wewnętrzny steam''owy wynalazek bo coś spory ten log- a jak tam pliki gry, spójne? Robiłeś też czyszczenie cache Steam''a (kasowanie blob''a itp)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliście kiedyś sytuację, że po powrocie do gry po dłuższym czasie usunęło Wam wszystkie aktywne questy? Jestem pewny, że miałem nabrane kilka questów, dziś włączam grę, a tam tylko jeden aktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję pudełkową GotY i problem z multi. Zacząłem nową grę, mam 2-poziomowego Rolanda i nie znajduje mi żadnych gier online, do których mogę dołączyć. Czy to wina serwerów, poziomu czy też dopiero od któregoś momentu można bawić się w coopa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2013 o 11:30, Krytyczny napisał:

Mam wersję pudełkową GotY i problem z multi. Zacząłem nową grę, mam 2-poziomowego Rolanda
i nie znajduje mi żadnych gier online, do których mogę dołączyć. Czy to wina serwerów,
poziomu czy też dopiero od któregoś momentu można bawić się w coopa?

Problem z multi Borderlans jest tego typu, że bazuje na GameSpy Arcade, a ten ma różne takie fochy np czasem nie wyświetla aktywnych sesji gdy twoja postać ma zbyt niski lvl (a gra nie ma żadnego systemu matchmakingu) albo "zapomina", że jesteś zalogowany, więc to może być to. No, chyba, że B2 odciągnął wszystkich od jedynki...
Najlepszym próblnikiem są Freinds w grze: nawet jeśłi masz jakichś znajomych na liście a oni założą publiczną sesję to na bank wyszukiwarka ich nie pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pyka ktoś jeszcze? Odgrzebałem grę i zacząłem od nowa. Mam Rolanda na 31 lvlu, jak jest ktoś chętny to od czasu do czasu może znalazłbym trochę czasu by z kimś postrzelać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i skończyłem pierwsze playthrough ...

Zostały mi jakieś poboczne questy u Crazy Earla i w którymś Rust Commons. Swoją drogą myślałem, że sama podstawka jest trochę dłuższa ... Nikt już w to nie gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram, także Soldierem, ale niestety nie mam ostatnio zbyt dobrego internetu do multi. Poziom 30 wbity wczoraj, mam już 2 klucz do Vault. Dużo mi jeszcze do przegrania zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram Rolandem, poziom 30, ale niestety zbyt słaby mam internet do coopa. Zdobyłem już 2 Vault Key, ile jeszcze gry mi zostało skoro mówisz, że ostatnie poboczne questy są u Earla i Rust Commons?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować